…..překlad z francouzských novin. Jedná se právě o ty děti, o kterých se zmiňuje reportér z dnešního videa v okénku 11.04.2020. Je to VE SPODNÍ ČÁSTi označené Filibert:

13:54

Tisíce dětí bylo osvobozeno v New Yorku.
Od minulého týdne byly nalezeny tisíce hladových a ošklivě týraných dětí (živé nebo mrtvé) v jednom z podzemních tunelů v New Yorku.
Tunel táhnoucí se od budovy nadace Clintonových až po přístav New York má délku 4 km.

[wp_ad_camp_2]

 

Děti a mrtvé děti jsou nakládány přes tento vstup v přístavu na námořní zdravotnickou loď Comfort.
Zdravotní sestry v nemocnici anti-virus Corona potvrzují, že děti jsou obětmi otřesného zneužívání, tato stanová nemocnice byla postavena v Central parku.
Námořní zdravotnická loď byla umístěna do přístavu prezidentem Trumpem.
.
Druhá zdravotnická loď Mercy, která má stejné poslání, naložení a zachránění unesených dětí, které byli obětmi strašného týrání, byla umístěna v přístavu Los Angeles.
.
Záchrana a úsilí jsou pod vedením „jednotky pro zvláštní úkoly“ z Pentagonu. Týrané děti jsou vysvobozeny z tunelů. Těla jsou nahromaděná.
.
Nevím, zda je to pravda, ale jeden muž řekl, že některá těla byla pokousaná (bez pochyby krysami). Spekuluje se, že přeživší a hladové děti pojídali mrtvá těla.
V Central Parku se také postavila nemocnice Mash pro léčení těchto dětí. New York oznámil velkou krizi pohřebních pytlů.
Odhaduje se, že jich bylo potřeba 100 000. Odhaduje se, že příjdou o 4-6% obětí, které zachránili živé, protože byly příliš oslabané. Jsou zde důkazy otřesného mučení a sexuálního týrání. Mnoho z nich bylo již pro tohle vychováno a nikdy neviděly denní světlo. Některé jsou deformované. Všechny špatně živené.
Mnoho z nich potřebuje dýchací přístroj, protože vzduch v tunelech se nehýbal a nebyl obnovován.
Agenti, kteří byli v tunelech mají traumata. Dávají jim při vstupu do tunelů sáčky na zvracení.

[wp_ad_camp_2]

 

Filibert: 
Některé děti sloužily pro výrobu Adrenochromu, krev dětí šokovaných obohacená o adrenalin, slouží elitám k omlazování.
Q Anon oznámil, že nejdříve se postará o záchranu dětí, před vyřizováním spisů a uvalení žalob na obviněné v počtu 160 000, obžaloby se budou konat na různých Federálních tribunálech USA.
.
Na základně China Lake v Kalifornii, bylo osvobozeno 35 000 dětí a bylo přeloženo na námořnickou zdravotní loď Mercy, která stojí v přístavu Los Angeles.
.
Je potřeba vědět, že v USA je více než 800 000 pohřešovaných dětí každý rok a právě se začíná zjišťovat kde jsou, před tím než uspokojí potřeby satanských elit, které ovládají velkou část světa, a které si myslí, že jim je vše dovoleno, a mimo zákon znásilňují a obětují bezbranné děti.
.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.