AKTUALIZACE 21:27

…..všechno jede přesně podle plánu. Na šachovou partii, která byla zahájena pro veřejnost po vstupu Prezidenta trumpa na parket světového dění, NIKDO NEMÁ. Hraje se naprosto multidimenzionálním šachem, řekl bych dokonce ulradimenzionálním šachem, do kterého vidí pouze jeho tvůrci. Nikdo jiný….

QQ:QQ:Q5:Q5:Q5

Bylo by dobré, kdyby se lidé vyjadřovali k věcem, kterým rozumí  a nedělali zbytečně rozruch v diskuzích. Jsou doslova milióny informací, dezinformací a dat na síti. My máme za úkol pro Vás vybrat ty správné. Šetřete nám tedy čas výroky, které mně zaslal carsten, že Vám tečou nervy, že tam píší to či ono, a že je to konečná. Opakuji, když nemáte nervy pozorovat dění, je lepší si číst detektivku či něco o nauce těla a bylinkách na léčení depresí, než chodit na MSM či jiné kolotočářské zpravodaje, kteří to s Vámi tak roztočí, až se Vám udělá špatně a pozvracíte se. To bylo na úvod.

A nyní k věci. Obrázek řekne více, než tisíce slov.

Prezident tump Vám poslal jasný vzkaz. Pro ty, kteří umějí číst v symbolice…

Dal Vám vědět, že bouře je nad námi a vše jede podle plánu.

Snímek, který zmizel z oběhu z televize FOX NEWS a maže se ze všech alternativ, máte níže. Proč by ho mazali, kdyby nebyl skutečností? Proč se bojí pravdy?

A v případě, že byste nevěřili, že tomu tak nebylo, máme pro Vás snímky přímo z Capitolu, že tomu tak skutečně je. Jinak si nedovedu představit, proč by MADAMME PELOSIOVOU doprovázela služba pracující pod vedením generálního prokurátora, tedy Marshal. Hra musí být dohrána do konce. POCHOPTE TYHLE TRIKY.

Pro jasnější náhled

Detail odznaku na opasku:

 

Nebojte, probuzení pro mnohé ovečky bude v brzké době. A víte, jak se budou tvářit?

Je to moment překvapení a pro mnohé to bude náraz, jako když sprintujete a nevidíte strom před sebou, do kterého narazíte.

A půlnoční kávička s Prezidentem trumpem, kterou jsme dostali mejlíkem:

☕  Tak mám pro vás další půlnoční kávičku s Trumpem.

Nevím, zda-li mám pro vás dobré zprávy, ale opět jsem nabyl víry, že se vše ještě v dobré otočí. V show Alexe Jonese na amerických Infowars, právě po dlouhé době opět vystoupil Steve Pieczenik, který potvrdil, že operace „Sting“ stále probíhá. Sdělil nám, že to jak armáda obsadila D.C., je součást plánu a že jde o operaci typu „hard coup.“ Oznámení prezidenta Trumpa a FEMA agentury, že jde o ochranu Capitol Hill a nadcházející inaugurace, kvůli událostem v Kongresu, je prý jen zástěrka. Oznámil, že Biden, jeho syn i Pelosiová, stejně tak jako dalších 400 osob včetně Romneyho, VŠICHNI vlastizrádci budou neprodleně zatčeni.

Operaci řídí Cyber Command Centrum a provádí ji speciální jednotky. V nejbližších dnech bude operace dokončena. Pieczenik, který je dlouhodobým poradcem Bílého domu, vyšel v poslední době s několika prohlášeními a všechny se vyplnili. Sám dnes řekl v pořadu A.J., že pokud nemá pravdu, už nikdy se neukáže v jeho pořadu, ale že si je jist, že ho již brzy pozvou znovu. Steve je známý tím, že pokaždé to co „předpovídá,“ se nakonec skutečně stane.

Potvrdil také uniklou informaci od vysloužilého generála McInerneyho, že se skutečně k útoku Antify na Capitol Hill připojila i skupina vojáků speciálních jednotek a ty opravdu zajistili laptop Pelosiové. Budou zatčeni také organizátoři false flag operace z 11. září 2001, zejména Cheney. Již jsou zatčeni vysoce postavení hodnostáři Vatikánu, jezuité, kteří úzce spolupracovali na Covid hoaxu s dr. Faucim, který se také bude zodpovídat. Potvrdil, že bylo vše přímo naplánováno Donaldem Trumpem. Všichni budou postaveni před vojenský tribunál. No, jsem zvědav, kdo bude skládat 20. přísahu. Modlím se k bohu, aby to byla pravda, a aby to byl Donald Trump.

 

 

Copak nám to někdo napsal k jurovi:

***** ****

Ahoj juro, předně moc děkujeme za data pro čtenáře tadesca. Jsi s meldou jednička. Dovol malou vsuvku, kterou možná nyní před koncem odhalení mohu zde napsat. Ale nic sem sem nepsal.

Mrkněme krátce na symboliku:

Co když ten Q je 17 bytostí u kulatého stolu, kteří řídí celý běh (nyní i dějin) a čárka z toho O dolů, aby bylo právě to Q není nic jiného než konstruktivní východ ze středu země, nazveme ho porodem s nesnesitelnými bolestmi a problémy, které mají lidem pomoci se dostat ven. Jiná cesta totiž ven nevede. Kdyby nebyla dovršena, následoval by hrozivý výsledek. Nemějte ale obavu, vše mají pod kontrolou. Oni šach hrát umějí. A já jsem sem nic nikdy nepsal.

Neznámý Q

Hotel Zem byla pro každého cesta:https://www.youtube.com/watch?v=xHZoldYRMAI

Symbolika hovoří jasnou řečí.

Holandská vláda také před pádem?

Po zatýkání v Itálii se nyní objevují zprávy o konvojích amerických vozidel, které byly viděny na několika místech v Holandsku.

https://www.diepresse.com/5922713/niederlandische-regierung-vor-dem-abgang

 

Poslední snímky NANCY PELOSI z parlamentu. Dle údajů pod snímkem jí došel adrenochrom.

Koment od nicku milan h vkládám k obrázku. Děkujeme za překlad.

Lana šibenice. United States Marshals Service (USMS) je federální policejní agentura Ministerstva spravedlnosti Spojených států.
US Marshals jsou zodpovědní za ochranu soudů i soudců a zajišťují ochranu svědků a zadržování osob s vysokým rizikem propuštění. Je jim například svěřeno zadržování extrémně nebezpečných lidí, jako jsou někteří teroristé.

V pondělí 11. ledna 2021 ve 14:00 generální prokurátor tajně podepsal předchozí zadržení téměř všech volených úředníků z obou komor, republikánů i demokratů.

Od úterý 12. ledna 2021 prezidentka Kongresu (Nancy Pelosi) již nemá své strážce tajné služby, ale dohlíží na ni „federální maršálové“ na příkaz generálního prokurátora (ministra spravedlnosti) nebo „generálního prokurátora“ až do svého uvěznění na Guantánamu 19. ledna 2021.

Z právního hlediska byla Nancy Pelosi zatčena v noci z pátku 8. ledna 2021 na sobotu 9. ledna 2021, když se pokoušela uprchnout k kanadským hranicím.

Zatčení a domácí vězení zůstávají zatím tajné.
Nancy Pelosi je oprávněna se stěhovat, ale od včerejška pod doprovodem amerických maršálů.
Účelem tohoto doprovodu není doprovázet nebo chránit ji, ale zabránit jí v útěku.
Obžaloby Pelosi se týkají čtyř pokusů o převrat, které se pokusila proti legálně zvolenému prezidentovi Donaldu Trumpovi, pokusu o atentát na otravu (interakce s Obamou zaznamenané NSA), jakož i jejích zločinů pedosatanistů v přírodě.

Je třeba poznamenat, že Nancy Pelosi, stejně jako téměř všichni poslanci Kongresu, již nejsou voleni kvůli svým činům velezrady a pokusům o svržení prezidenta od jejich hlasování 6. ledna 2021. Všechny jejich hlasy, které odevzdali bývalí poslanci, jsou teroristické činy, velezrada a státní převrat, na které se vztahují zákony spojené s čl. 14 odst. 3 americké ústavy.

„ Nikdo nesmí být senátorem nebo zástupcem v Kongresu nebo voličem prezidenta a viceprezidenta ani zastávat jakýkoli civilní nebo vojenský úřad ve Spojených státech nebo v jakémkoli státě, který již složil přísahu jako člen Kongresu nebo jako důstojník Spojených států nebo jako člen kteréhokoli zákonodárného shromáždění nebo jako výkonný nebo soudní úředník v jakémkoli ohledu, aby podpořil Ústavu Spojených států, se bude účastnit povstání nebo vzpoury proti nim, nebo pomoc nebo útěchu jeho nepřátelům “(odstavec 3 14. dodatku zákoníku Spojených států). Podle plánu Trump jedná legálně a nechává je páchat všechny své zločiny až do 19. ledna 2021, kdy budou všichni uvězněni a drženi v izolaci na Guantánamu.
Budou tam čekat na svůj soudní proces u vojenských soudů určených k tomuto účelu a slyšení budou zveřejněna, aby každý, kdo zná jejich trestné činy.
Totéž platí pro Joe Bidena, který bude 19. ledna 2021 zatčen před kamerami po celém světě podle toho, co je plánováno.

Trump je dobrý ve vojenské strategii. Zatímco ohniví mladí válečníci útočí na svého protivníka a riskují zbytečné vyčerpání, moudrý starý válečník nechává protivníka zaútočit na něj, aniž by se mu pomstil, aby odhalil své plány a zároveň se odhalil. že na ni nakonec zaútočí smrtelným šokem. 20. ledna 2021 se Donald Trump vrátí do Bílého domu, kde před americkým lidem a pod Boží milostí složí přísahu ústavě Spojených států amerických.

Od příštího týdne převezme prezident Trump kontrolu nad cenzurou organizovanou 4. říší a obrátí ji proti těm, kdo šíří falešné zprávy.

Od 19. ledna a do následujících měsíců bude probíhat hromadné zatýkání od vrcholu k základně pyramidy a zjevení začnou pršet.

Svět poté zjistí, do jaké míry byl podveden. Lidstvo odhalí rozsah jejich zločinů a zločinů.
Tito lidé již nebudou moci skrýt, kým ve skutečnosti jsou.

Před příchodem jara se vaši vůdci, stejně jako všichni takzvaní novináři a hlídací psi z médií, již nebudou odvažovat vyjít do ulic, abyste je nelynčovali a zbourali zdi.
Užijte si bouři.
http://clearlook.unblog.fr/2021/01/14/les-cordes-de-la-potence/

Vložil tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.