AKTUALIZACE 17:27

…..celou dobu pobytu v Hotelu Země pozoruji své okolí. Na lidské bytosti bylo nastraženo velice mnoho pastí. Obcházet je, zachovat si tvář, charakter – je pro mnohé náročné. Jenom ti, kteří mají pevně vytyčený cíl a nenechají se nikým a ničím odradit, nezklamali ani své konstruktivní okolí a ani sami sebe.

Pozor! Ale mnoho lidí se změnilo. Ti s charakterem a „implozivním věděním“ vůbec. Někteří dokonce našli cestu ke konstruktivnímu vývoji. Ale většina z nich sklouzla na cestu destruktivního zápolení s vlastními problémy a plácají se ve vodě na místě, a nikam neplavou. Jsou jenom unášeni proudem, až skončí ve stoce odpadu….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

Naznačené téma v úvodu je na několik článků. Nemám ale zájem v dnešní době nastíněné problémy rozebírat znova. Rád bych zatím poukázal jen na jeden jediný. Všiml jsem si, že nejen poslední dobou, ale po dlouhé dlouhé roky se lidé kvůli pohodlí a „MOUDRÝM UČENÍM VE ŠKOLE,“ a to jakékoliv, naučili následující.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vyhledávat tisíce důvodů, proč něco neudělat, než najít jeden jediný důvod, proč to udělat. Lidé mají tendence všechno vyvracet, aniž by se přesvědčili o opaku. A to dokonce, i když o materii nemají to nejmenší vědění. Všimli jste si, že i u Vás v rodině, v práci, u kamarádů a ve Vašem širokém okolí, když někomu něco navrhnete a potřebujete třeba pomoc, či cokoliv udělat, dotázaní okamžitě začínají bez přemýšlení nacházet důvody, proč to nyní není možné a uslyšíte hned mnoho ALE.

Úspěch života tkví po zvážení situace v okamžitém vyhledávání důvodu proč to udělat. Upevňuje charakter a sílu ducha. Mění jeho obličej ke kráse a velkému vyzařování charisma.

Radu, kterou mohu dát: Vyhledávat všechny možnosti pro a nikoliv všechny možnosti proti. Je to jedno z velkých tajemství.

Nyní Vám předložím obrázek lidí, kteří třeba měli velké peníze, ale nepřemýšleli a nehledali. Nikdy. Nechali se zavést do stoky a taky tak skončili. Uvedu jen jeden jediný příklad a to obrazem. Co s člověkem udělá používání návykových látek, a to nejsou jenom drogy.

První muž na obrázku používal HEROIN. Podívejte se jak se změnil před a po.

Žena vedle něho používala pervitin. Podívejte se na změnu tváře před používáním a po používání. Z krásné kočky je pomalu zombík.

Dívka ve spodní řadě používala trávu, neboli měkkou drogu, což je konopí.  Změna zde není velká nebo skoro žádná.

A nyní poslední obrázek. Důležitý pro zapamatování. Nedivte se, že v dnešní době se nemůžete s nikým domluvit. Doslova a dopísmene posloucháním jakékoliv televize, pozor i rádia, s podprahovými daty, čtením MSM, se z normálních lidí stávají nepoučitelné….. A nyní to řeknu natvrdo – OVCE.

Až tam dospěla dnešní společnost. Je to boj s neprobuzeným ovčím stádem, které bude stát v řadě, a ještě se předbíhat ve frontě na popravu!

Až tady na konečnou to lidstvo dotáhlo. Měl bych ještě jeden obrázek pro Vás. Víte, čím jsou lidé nejlépe ovladatelní? Samozřejmě strachem z čehokoliv. Pokud máte vědění, pokud máte vytýčený cíl a svoji vlastní cestu, nikdo a nic Vás nemůže ovládat.

Všichni víte, kdo jsou ti psi a smečka psů. Nemusím popisovat. Jenže stádo nevěří konspiracím. Tak jim to bylo do hlavy leta vtloukáno. A neustále podprahovými daty z televize – stále v akci.

Je smutné se na celý obraz dnešních dnů dívat. Lidstvo přestalo používat mozek.

Ale….. bude to stát mnoho lidských životů, jak celé roky lidem tvrdím. Pokud sami nezačnou myslet a zajímat se o všechno. Hlavně o alternativy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Možná špatná zpráva pro obyvatele Německa a následně celé EU

Chtěl bych upozornit na důležitou zprávu BBK – německého úřadu pro ochranu obyvatel a pro pomoc při katastrofách. Vydal varování pro obyvatele Německa. Všichni by si měli udělat zásoby potravin a pití pro možný výpadek elektrické energie a to až na deset dní. Nebudou moci nakupovat a budou muset krizi přečkat bez možnosti nákupů. Potud strohé info.

Já dodávám k varování následující. Není vyloučeno, že výpadek bude učiněn záměrně, aby lidé nemohli sledovat televizi a zprávy z USA. Nic jiného mě nenapadá, proč by měl nastat výpadek elektrické energie. Varuji dlouhou dobu.

V případě výpadku elektrické energie v Německu bude pravděpodobně výpadek po celé EU. Další data pro Vás budeme ověřovat a snad včas Vás budeme varovat. Kdo si dodnes nekoupil zásobu potravina a vody, je si sám vinen. Děkujeme.

Zpráva byla dnes vydána na: epochtimes.de/politik/deutschland/bbk-gibt

 

 

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.