AKTUALIZACE 19:54

…..

QQ:QQ 07:54

1) Lidstvo je ovladatelné jenom strachem

Celé měsíce a celé roky se lidstvu nahání z něčeho strach. „PANÁCI“, kteří byli a doposud ještě někteří jsou za kormidlem zlých proroctví a časů, se snaží v poslední době v lidech vyvolat co největší hrůzy a strach. Když se člověk podívá do MSM, skoro o ničem jiném lidi NEINFORMUJÍ, než o možných budoucích hrůzách a utrpeních. Jsou to média kabalistů.

Všimněte si, jak nás v minulosti strašili z velkým oteplováním planety Země. Když se média MSM konečně vrhla na objasňování některých pravd, pod tíhou tzv. konspiračních teorií a velkých množstvích zpráv z alternativních webů o chemtrailování, musela si opodstatněné obavy lidstva upravit “ v jejich prospěch“. A sice tím, že rozprašují nejmenované částice, aby ochladili planetu. PŘED NEBEZPEČÍM!!!!! Nemohli nadále chemtrailování zapírat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dnes, když se nechemtrailuje, všimněte si, jak voní krásně ráno vzduch v přírodě, noci jsou zase přirozeně chladné a počasí se pomalu vrací do normálních kolejí. Začínají opět přirozené monzůnové deště, které trvají několik dní a k tomu se přidává i chladné počasí. Sami můžete zjistit, že v nádrži na vodu z odpadu ze střechy máte najednou průzračně čistou a průhlednou vodu, vidíte na dno. Dříve byla zbarvená do červena až hněda…..

Zprávy o oteplování planety byl HOAX z MSM na manipulaci s lidstvem a hlavně na opodstatněné chemtrailování. Tím urychlili jejich plán globální depopulace a redukce obyvatel planety Země jejich nebezpečnými coctaily sypanými lidem na hlavu.

Prezident trump jasně řekl že lidé poznají kdy kabala byla poražena tím, že opět budou mít nad hlavami modré nebe. Mimo jiné ten stejný výrok řekla kdysi i Indigová dívenka…..

Dalším strašením je CORONA VÍ-RUS (ano nejen rusové vědí). Zde se mohli přesvědčit, kolik lidí je zmanipulovaných MSM a kolik lidí je na jejich straně. A sice tím, že jim věří a důsledně dodržuje jejich směšné praktiky. Obyvatelstvo planety Země bylo z velké části odnaučeno myslet. Důkazem byly roušky, které jsou člověku nebezpečné, nikoliv nápomocné. Psali jsme o tom dopodrobna.

A co přijde dále? Opět straší další vlnou, nemějte obavu, ta už nepřijde. Jak vidíte, musejí neustále nahánět lidem strach, aby je drželi v šachu.

Dnes všichni vidí jak MSM používají strašení lidstva na „poslední tah“ a ovládání obyvatel. Snaží se jim veškerými možnými zprávami nahánět hrůzu tak, že hrůza otřásá kurníkem. Prosba z mojí strany, nenechte se strašit nesmysly a zachovejte si čistou mysl.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A co z toho všeho plyne? Pro udržení duševního pohodlí a klidu nejen v srdci je nutné nečíst MSM a destruktivní weby nahánějící neustálý strach a hrůzu. Pamatujte, že rozhodnutí leží vždy pouze a jenom ve Vašich rukou. A věřte si samozřejmě čemu chcete.

2) ČAS

Nevím jak je to u Vás, ale u mne se poslední dny, a to nejen pocitově, nějak rychle zkracují či ubíhají a mám problém s časem. Určitě jste si toho sami všimli. Někteří jste nám o tom napsali. Ke konci časů lidstva, tak jak ho známe – nám také bylo sděleno, že čas bude zkrácen. O tom jsme už v okénku diskutovali. Pokusy se svíčkou si můžete udělat sami.

Minulý rok, když jsme byli měřit čas v Peru, vyšlo nám 15:15 minut. Dnes mám ale dojem, že ráno člověk vstane, moc toho neudělá a už je poledne. Odpoledne také rychle uběhne je večer a práci kterou odvedl, není moc vidět. Máte také ten dojem, nebo je to jenom můj pocit?????

3) Pedofilie

Pravda o hrůzách, které kabala připravila na lidi a měla být navždy utajena před lidstvem, se nyní začíná oficiálně sdělovat po celém světě v denním tisku. Tím je vidět, že MSM pomalu začínají obracet a lidem sdělovat opatrně pravdu.

Sama kabala měla zájem prosadit nemorální a hyenistické praktiky do zákonů všech států, a proto už v roce 2013 se snažila strana zelených v Německém Bundestagu, zastoupená zvrhlíkem BECKEM, tento čin udělat a oficiálně prosadit. Měli zájem aby jejich následovníci a všichni ti, kteří jsou do kabalistického rituálu zapojeni, nebyli trestně stíháni. Odprorné. Podívejte se sami na obrázek německého politika zelených, který při projevu přednesl sám jeho návrh. Opět se zeptám, jakého českého uchazeče o politický post Vám připomíná?????

Nadpis obrázku: BECK chce prosadit sex s dvanástiletými dětmi bez trestního stíhání.

V minulém týdnu bylo v Německu při velké celostátní razii pozatýkáno přes 30.000 pedofilů. Ve Francii při akci speciálních jednotek byl zatčen nejvíce hledaný můž, který provozoval dětské porno na darknetu a pedofilii. Darknet je zakódovaná část internetu, která není normálně přístupná. Akce proběhla u města Bordeaux na popud státního nádvladního.

Článek si můžete přečíst zde

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pedofilie je zatím první část odtajnění se kterou je lidstvo obeznámeno. Jak vidíte, všechno se začíná po kapkách lidem dozírovat…..

Zde se nacházejí nejenom pedofilové, ale také lidé provádějící obchod s dětmi a pojídači dětí. Všichni papežové nosili také červené boty. Jasná výpověď všech, kteří se toho zůčastnili.

Dnes je už známo, že všichni politici a lidé na vysokých postech se musejí těchto rituálů zúčastnit. Jinak místo nedostanou.

Soukromě jsem zvědav na šéfa české televize. Má auto s číslicí 666 a hlavně je tam „držen“ zuby nehty přes veškerý odpor mnoha…..

Pedofilie a adrenochrom byla ve velkém odhalena také v turecké televizi a v MSM.

Pomalu také po kapkách začínají hovořit o podzemí, městech a o záchranách dětí…..

 

4) Banky mají velké problémy. V MSM začínají přiznávat

Oficiální hlásné trouby jako je třeba FOCUS -ONLINE pomalu začínají uvědomovat obyvatele Německa, že situace v bankovním sektoru je dosti napjatá. Přiznávají že chybí asi 630 miliard EURO díky „CORONA virové“ krizi. No na něco to musejí přece svést, že ano.

Není to jenom Sparkasse, jak uvádějí, ale celý bankovní sektor je  bankrot. Zbytečné se rozepisovat.

Z tohoto důvodu jsou dokonce banky už i na prodej a to v USA. Podívejte se na obrázek, kolik bank si ledé mohou koupit. No ptám se, kdo by je ještě dnes chtěl. Je to asi jako vozit dříví do lesa…..

 

Článek z FOCUS ONLINE je zde

 

[wp_ad_camp_2]

 

A na banky, které jsou ke koupi se podívejte prosím níže:

Pamatujte si, že se nyní prodává nebo šrotuje to, co v budoucnu bude nepotřebné…..

5) Pro ty, kteří neumějí pořádně číst

Včera jsem v okénku napsal:

Druhá perlička je následující. Rovněž na příkaz Prezidenta trumpa.

Vydal přízkaz, že všechny 5G vysílače nesmějí být v USA zapnuty. To bylo před nějakou dobou. Včera nebo předevčírem vydal nařízení, že všechny musejí být naladěny na frekvenci 432 Hz a tím budou léčit v okolí lidi. Teslův patent. Více nemám nyní čas sdělit…..

Pokud by si lidé, kteří se v něčem chtějí rýpat pořádně přečetli text, tak by zjistili že jsem napsal NALADĚNY, nikoliv PŘELADĚNY!!!!! Čili je využít na něco jiného. A zdůraznil jsem že je to Teslův patent, tak jak to řekl trump. Ach jo. Kdyby si někdo přečetl, pokud má možnost přečíst v angličtině, co je to Teslův patenet na léčení, dočetl by se, že se jedná o skalární vlny ze speciálních antén (skalární cívky) na frekvenci 432 Hz. Ano  Prosím naučte se správně číst. Pak nemusíte psát zbytečné komenty. Děkuji

 

[wp_ad_camp_2]

 

5-5) Opětné údajné chemtrailování

Pokud se chcete přesvědčit, zda jsou na obloze opět chemtraily nebo je to germánium na očistu planety, prosím udělejte následující. Dejte bílý lavor na zahradu když prší a druhý den nebo po dešti se dívejte, jestli je voda průzračná. Když ano, byly to germanium-trails. Pokud bude červeno hnědá a špinavá, byly to určitě chemtrails. Dnes je skutečně těžké, pokud nemáte laboratoř, zjistit, jaké látky jsou ve Vašem lavoru…..

Tak si ušetříte mnoho dotazů na administrátora a ulehčíte mu práci. Znovu opakuji, nyní nemám moc času na psaní, natoš čtení komentářů. Napsala mně tereza, jestli bych mohl objasnit, pro čtenáře, co se opět na nebi odehrává. Je to ve Vašich rukou a můžete si to nyní vyzkoušet sami.

V Německu a ve Švýcarsku domělé chemtrails byly skutečně germánium-trails. Nevím jestli všude, ale ti co mně napsali, měli naprosto průzračnou vodu v lavorech. Tož tak…..

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.