Oživení terapie UV zářením

Většina lidí zná Teslovo jméno, protože Elon Musk vyrábí automobil Tesla. Nedávno poslal světu zprávu darováním půl milionu dolarů veřejným školám ve městě Flint v Michiganu, aby mohli zřídit ultrafialové světelné systémy pro čištění vody.

V naší zemi se biblická věta „Budiž světlo“ zdá být novou mantrou pro vládní agenturu Health Canada. Stejně jako v případě konopí, na nákup lékařských UVB světel již také nepotřebujete lékařský předpis. A univerzity nyní vyučují kurzy o používání UVB světel pro pěstování rostlin ke zvýšení psychoaktivního obsahu THC v konopí a o tom, jak ozonovaná voda způsobuje, že rostlina je zdravější.

Doktorka Tatiana Koutchma je světoznámá odbornice ruského původu na ultrafialové záření. Najala ji společností Agri-Food Canada, aby vypracovala standardy pro kanadskou vládu při zpracování „nových potravin“. Místo tepelné pasterizace, která ničí živiny v mléce, ovoci a zeleninové šťávě, může studená pasterizace pomocí UVC světla ničit škodlivé bakterie, zlepšovat výživový profil potravin a prodlužovat trvanlivost. Čerstvé produkty s ekologickým označením mohou být bezpečně sterilizovány, aby se zabránilo růstu bakterií, jako je E-coli. Bylo zjištěno, že v mléce a houbách přímo vystavených UVB po expozici prudce narůstá podíl vitamínu D. Kanadská vláda rozdává producentům biopotravin půjčky a granty na „světelný filtr“ jejich produkce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Záchrana včel

Včely vidí ultrafialové světlo a používají ho k nalezení nektaru v květech. Tento nektar vstřebává životně důležité paprsky slunce a je přeměněn na med – přírodní antibiotikum, které bylo ceněno již egyptskými faraony. Naneštěstí pro včely, dnes konzumují pesticidy a znečišťující látky v nektaru a jejich imunitní systém se hroutí. Ale pomoc je na cestě.

V říjnu 2018 zveřejnil časopis Nature vědeckou zprávu o práci mykologa Paula Stametse, který nasměroval UV záření na myceliovanou hnědou rýži, která byla inokulována výtrusy léčivých hub. Výsledné patentované „houbové“ receptury se nyní používají k léčbě kolapsu včelstev, ptačí chřipky, Alzheimerovy choroby, a dokonce i rakoviny. [9]

Tvůrce Star Treku Gene Roddenberry propagoval budoucnost lehkých bio-lůžek, kde měl každý komunikační zařízení – a s mobilními telefony se to stalo skutečností. Aby se Stametsova medicína představila masám, byla Paulova entita vtělena do současného televizního seriálu Star Trek do postavy vynálezce „výtrusového“ pohonu. Rychleji než osnovní pohon, kanystry spór aktivovaných světlem se kultivují a jsou podávány do těla Paula Stametse, který potom silou vůle snaží přimět hvězdnou loď, aby se okamžitě objevila kdekoli v galaxii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lékařské časopisy a výzkumníci podporují UV a ozonovou terapii

Systém Waldmann UVB 311 vyráběný v Německu

Recenzovaný lékařský časopis American Medical Association (JAMA) nedávno zveřejnil článek s názvem „Tesla a fialový paprsek“. Autoři Tyler Marion a Kevin Cao jsou pedagogy na University of Texas Medicine Branch. Věří, že Tesla byla geniálním původcem elektromedicíny a že „Pokrok dermatologie se opírá o základy položené minulými průkopníky a výzkumnými metodami, aby se posunula ke světlé, možná fialově zbarvené budoucnosti.“

Byl jsem docela překvapen, když jsem si přečetl tento článek v JAMA, protože můj dřívější výzkum ukazuje, že Americká lékařská asociace skrývala Teslu a jeho lékařské vynálezy před zraky našich lékařů. FDA zlikvidovala výrobce fialových paprsků a nyní JAMA navrhuje, aby začaly odborné studie? To je jistě znamení, že se časy mění.

Ještě více uklidňující zprávy přicházejí z Kolumbijské univerzity. Patentovali si FAR-UVC světlo, které je bezpečné pro pacienty, kteří jsou mu vystaveni 24 hodin denně v nemocnicích i na veřejných místech, aby mohli kontrolovat šíření smrtících zárodků a virů. Optometristé tím bezpečně léčí viry tak, že tímto světlem svítí přímo do oka.

Většina lékařů v Rusku a na Kubě jsou odborníci na ozonovou léčbu, neboť je součástí jejich lékařského vzdělání. Health Canada zcela otevřeně nezaujímá oficiální stanovisko, ačkoli většina provinčních orgánů udělujících licence nyní povoluje její používání. Lékaři mohou absolvovat soukromé vzdělávací kurzy v Kanadě, Německu a USA, a účtovat pacientům přímo léčbu ozonem.

Vynález UV LED (Light Emitting Diode) krystalu má největší potenciál, protože může být pulzován, aby byl vysoce biologicky aktivní. Bez odběru krve může být do žíly zavedeno UV nitrožilní vlákno s optickým vláknem, které zabíjí viry a posiluje imunitní systém. Tento typ světla musí být účinný, když jedno křemenné UVB LED světlo stojí přes 150 dolarů a průměrné LED světlo u vánočního stromku méně než 10 centů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Čtvrté stádium rakoviny prsu léčené UV světlem, ozonovou terapií a chemoterapií

Abych všechny tyto informace uvedl v místní perspektivě, předám vám zprávu od profesorky, kterou možná znáte. Požádal jsem profesorku Magdu Havasovou (odbornici na dopady znečištění životního prostředí) o její názory na nebezpečí ultrafialového světla. Zde je shrnutí její odpovědi: „Učili mě, že jak ozon, tak ultrafialové světlo jsou pro lidi škodlivé a je třeba se jim co nejvíce vyhýbat. A tak jsem to učila i já své studenty. Nyní však máme k dispozici nové informace, které nás nutí tyto koncepty zpochybnit.

I když stále věřím, že jsou tyto dva faktory škodlivé, existují výjimky a celý příběh je poněkud složitější, než jsem původně předpokládala. Před třemi lety mi byla diagnostikována rakovina prsu, která metastázovala do mých mízních uzlin a plic, což mělo za následek rakovinu prsu 4. stádia, která byla považována za fatální. I když jsem nakonec souhlasila s chemoterapií, do své zdravotní péče jsem začlenila i řadu doplňkových postupů. Dvě z těchto praktik zahrnovaly denní domácí expozici úzkopásmovému UVB 311 nm a sérii nitrožilních aplikací ozonu na lékařské klinice.“

A tak jsme zpátky v dobách krále Achnatona, kde mocné úřady převracejí své postavení, aby znovu zavedly slunce jako něco, co je třeba uctívat, a ne se ho bát. Domnívám se, že v Kanadě se to děje, protože vláda již nedokáže udržet náš současný veřejně financovaný systém zdravotní péče. (Kubánské farmaceutické embargo vytvořilo alternativní systém zdravotní péče pro kubánské občany, který je ceněn v celé Střední a Jižní Americe. Jeho velkou část tvoří odborné znalosti v oblasti levné a vysoce účinné nepatentovatelné Teslovy ozonové terapie).

Podobně jako konopí v Kanadě, i používání lékařské NB-UVB 311 nm fototerapie bez lékařského předpisu jistě inspiruje wellness kliniky, aby přidaly „světelnou terapii“ do své nabídky. Mám tušení, že jakmile zákazník zažije svůj „zimní výtah“, někteří si tato světla zakoupí, aby zvýšili svou hladinu vitamínu D a hladinu THC v konopných pupenech čtyř rostlin, které nyní mohou legálně pěstovat doma.

Pro tadesco přeložila Jena | Vitality Magazine

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.