AKTUALIZACE Q9:54

…..je nutné se zamyslet nad tím, jak budu myslet a co tím budu ovlivňovat. Při dnešním zkráceném čase pro lidstvo, kdy čas rychle ubíhá a máme ho méně než v minulosti, by si každý měl určit, co vlastně chce. Jestli destruktivitu, či konstruktivitu. A to i čtením informací či dat z MSM či alternativy….

QQ:QQ Q7:54

1) Před zprávami ze světa, malé zopakování důležitého

V současné době, kdy mám také díky mým jiným úkolům velice málo času, nepročítám mejlíky. Jen ty nutné a ty, které v nadpise mají co říci. Dostal jsem jeden takový od čtenáře tadesca s nadpisem. Cituji – Kopíruji: Z krásného rozpoložení a pozitivního naladění přímo do těžké deprese. Prosím pomožte…

Nebudu ho samozřejmě zde kopírovat, protože si to čtenářka nepřála, ale nezakázala mně k němu dát koment. Prosila o odpověď, tak zde ji má. Odpověď je nejen pro ni, ale také pro všechny ostatní, kteří jednají podobně.

Popisovala, jak je úžasně naladěná když přijde z přírody domů po objímání stromů a přečte si znovu tadesco. Konstruktiví zprávy. Potom ji lákají i jiná data či informace a podívá se třeba na českého Q, kde se píše že vše je výmysl a přijde zlá doba, či na zahraniční zprávy, ve kterých se píše že BILL GATES s MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU očipují celý svět a teprve potom se bude moci vše vrátit do normálu. K tomu se dozví z jiných Mediálních Sra.ko Metů, že očkování a očipování bude povinné pro celý svět.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Následkem čtení nějakých nesmyslných slov MSM, které potřebují udržet lidi v hrůze tak, že hrůza otřásá kurníkem (mimo jiné výstižný výraz a líbí se mně – proto ho občas uvádím), padne do úzkosti a ihned do silné deprese a pak nemůže ani spát. Vážená čtenářko a vy ostatní. Máte to skutečně zapotřebí????? Číst neustále MSM a vše co vlastně ani není pravda a sám se nechat strašit?????

Uvedu věc na pravou míru. Příklad. Jestliže máte bolavý zub, v něm díru a kaz postoupil až k nervu. Sice nyní moc nebolí, mírně pobolívá. Určitě si nevezmete párátko a nezačnete do díry pořádně rýpat, až se Vám rozbolí tak, že bolest je nesnesitelná. To už je potom sado maso. Uvědomujete si co děláte?????

Místo toho, aby lidé věřili plánu WWG1WGA a šli správnou cestou, přečtou si také i ti labilní jiné MSM a žačnou mít deprese. Promiňte, ale nepoužíváte svůj mozek. Ptám se: Proč to vlastně dělají? Proč si pořád rýpají do zubu (čtou MSM) aby se sami vystrašili a padla na ně úzkost a deprese????? To mně připomíná scénku s Mistrem Beamem. Sám se strašil.

V Německu je dobré pořekadlo:

„Wer einmal lügt, dem glaubt man nicht…..“

Přeloženo:

KDO JEDNOU LŽE, TOMU SE UŽ NEVĚŘÍ…..

MSM Vás oblbují celé roky a nyní si je chcete číst a mít deprese. Když víte, že Vám lhali celá desetiletí a vše otáčeli o 180° (270° správně, pro ty co vědí), tak si myslíte, že Vám dnes budou říkat pravdu????? Né potřebují udržet lidi v neustálém strachu a hrůze, aby byli povolní, neměli svoje vlastní myšlenky a nedej konstruktivní sílo vesmíru, aby začali správně myslet svým mozkem který za tímto účelem od stvoření dostali. Ne Né MSM se snaží Vás a celé své okolí, zatím ještě patří většinou KABALE (BAKALA) chytl se toho ten „SPRÁVNÝ CHLAP“ ironicky myšleno, neustále oblbovat a vést tam, kam by oni potřebovali. Nesmíte myslet a jenom je poslouchat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kdysi to řekla i Indigová dívenka, proč se dle Májů přestup lidstva v roce 2012 nepovedl. Byla to také jedna z cest. Nebylo dost lidí, kteří tomu věřili, a proto nebyla dostatečná SYNERGETICKÁ energie, jinak řečeno kritické množství energie, které je k tomu potřebné. Přesně i tak dnes MSM jednají. Proto prosím hlavu vzhůru a myslete prosím konstruktivně. Konstruktivně milá pisatelko mejlíku je pravý opak pozitivně, prosím nastudujte si na stránkách tadesca či u alušky. Děkuji za pochopení.

Mohli jste si také všimnout, že některá alternativní média otočila, nechala se ztrhnout ( pro pravopisné rýpaly uvádím, abych ušetřil práci terezce a jiným co odsouhlasují komenty, že je to změna stavu tak se píše z) a začínají psát právě pravý opak toho co psala v minulosti. Je to jejich cesta, a proto prosím neptejte se mně na jiné weby, nemám je čas číst. Tadesco jde správnou cestou, víme to, a je nám jedno co si kdo kde píše. Myslete si co chcete a věřte čemu chcete.

Proto všem doporučuji, dávejte pozor na Vaše myšlení, tím ovlivňujete nejen sami sebe, ale dnes už také celé dějiny lidstva. Dnes to víte, ale to nestačí. Důležité je UVĚDOMĚNÍ. Myšlenka má sílu větší, než jakákoliv atomová bomba.

Malá poznámka nakonec: Není ale vyloučeno, že někteří jsou také ovlivňováni pomocí mobilních telefonů systémem MK ULTRA, který operátoři nevědomky používají. To může také být příčinou těžkých depresí. Systémem 5G mohou být lidem dokonce podsouvány myšlenky a budou si myslet, že jsou jejich vlastní…..

Když něco staré končí, něco nové začíná. Je nutné přejít přes bolestivý porod do nádherných časů. Ponechte si jenom to krásné ve vzpomínkách. Přesně tak jak to vyjádřila hudební skupina, jejíž písničky mám rád: ODKAZ NA VIDEO

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Banky si naběhly na nůž a řítí se do hororového scénáře

Všechny banky, jak jsme psali včera se dostaly do velkých, NEPŘEKONATELNÝCH potíží a jak jsem napsal v nadpisu, řítí se do hororového scenária. ano přijde. Ale zachovejte prosím klid, Něco nové přijde a bude to lepší. Jenom o tom zatím nevíte. GESARA A NESARA. Málokdo si to umí představit. Ale přesně tak jako v písničce, kterou jsem uvedl v předchozím článku.   Banky zavírají brány. Už brzy…..

Pokud byste tomu nevěřili, i na jiných alternativních webech se můžete datovat:

Třeba zde se uvádí co jsem napsal ve zkratce.

Jsem zvědav, co budou dělat a psát lidé, kteří tomu nevěřili a používali jenom plastikové „NESMYSLY“ na placení…..

3) A opět se probírají v Německu pozemky

Tak jak jsme před léty psali, při zavedení našeho nového webu o pozemcích a nutností je ošetřit, tak se opět zprávy, uvedené na tadesco, z Německého tisku potvrzují. Můžete si vzpomenout, jaký poprask to vyvolalo v české republice dokonce i v MSM a jinde na webech, co je to za HOAX. Zprávy o pozemcích jsou opět tématem v německých MSM a někdo se snaží vytěžit díky nevědomosti lidí, kteří se o nic nezajímali, peníze.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vždy varujeme zavčas dopředu. Někdy termín uskutečnění trvá roky, ale nakonec stejně přijde. Dokonce byla o pozemcích  napsána kniha. Můžete tedy vidět, že naše předpovědi byly přesné. Proto takové vzrůšo v té době na katastrálních úřadech, které se snažili z pravdy udělat HOAX…..

Přečíst si můžete ZDE:

4) Ještě jednou pro všechny důkazy o transformaci sítí 5G

Než budou důkazy smazány, které vyslovil a nařídil Prezident trump o využití antén 5G na léčivé věže podle patentu Nicolla Tesly, tak kopírujeme zde a uvádíme níže. Je to i pro ty, kteří si to neumějí najít sami a píší bláboly:

5G Towers have been converted to 432Hz Tesla Healing Towers

.
You may have heard Trump speak of Ventilators, and how he will be shipping MANY to other countries to help with Covid-19. And while we have been told through Q that Ventilators have double meaning, many are left wondering what role these Ventilators play.
.
1. They are used when they rescue the children underground tunnels, as initially these children were dying as they were exposed to the surface for the first time. They realized these ventilators saved lives.
.
2. They are also CoVFeFe magnets which make 5G safe. It’s an alloy of Cobalt, Vanadium, and Iron creating a magnetic material that will also facilitate many innovative technological advances for our future including space travel.
.
CoVFeFe essentially cleanses the impurities from the 5G, and works on an ionic level to keep Oxygen from being depleted, rendering the signal harmless.
When the Deep State unleashed the virus in China, what they did was make every citizen receive a vaccine the year prior, which had the virus in it, and when they were ready to ‘unleash’ the virus to media, they turned on the 5G towers. Unfortunately in China the towers are still dangerous.
.
But this is why you seen footage of people collapsing on the spot. It was the combination of the mandatory shots plus 5G. Here in America we did NOT see the same outcome as we did in China even though MANY have received shots contaminated with Covid-19. Why? Our 5G towers have been SAFE since 2019.

[wp_ad_camp_2]

 

The Deep State wanted the World to fear this man-made virus, make us think it’s airborne and killing many, so that we would comply to poisonous vaccines. Had Hillary won no doubt NWO would have been finalized. As you can see in America, the states which are Democrat are on lock down, and the states which are Republican are not on lock down. Yes?? May people verify if this is true? For every Democrat (fan), what we are witnessing is them having complete control over us. Keeping us indoors, scared to go outside, mandatory masks, we can’t go back to work all year until we comply to vaccines, etc. Is this what you want?
.
The 1% and Deep State have been running America Pre-Columbus days. They have been purposely keeping us sick and killing us through the foods we eat, air, vaccines, lying to us saying the sun is bad, lying to us about our history while sending their own kids to a different school to learn the truth.
.
They have damaged our DNA and calcified our pineal gland, making us sick and not aware of our true abilities. If we want to break free we have to realize we have been lied to on about 95% of what we’ve been told, and for starters we have been lied to about this virus. It is man-made, which all viruses are, and the intent is to depopulate us.
.
The 1% and Deep State are RH- draco (dragon) blood lines, and all these viruses they create are aimed at killing RH+ blood. This is why you see RH- 95-100% immune to ANYTHING they create. If you are not part of the 1% and D.S., and are just a regular person who is RH-, you must realize you rarely, if ever get sick. You are near 100% immune because you share their blood line, and you are 100% immune to HIV and about 95% immune to Ebola.
.
But the 1% and D.S. are trying to hide the info of the RH factor because it directly ties the ‘Jews’ to the Nephillim/Igigi/Seraphim. There is around 200 bloodlines and around 20 are evil. Many regular RH- people are good hearted people, but it’s still important to know where you came from and to create the perfect balance child, RH- and an RH+ should have children. The RH- 1% and D.S. DO NOT go outside of their bloodline. They want to remove all RH+ and create a NWO where it’s just RH-.
.
However, none of this matters anymore because the satanic draco 1% and D.S. have all been arrested. Most will be executed and those having committed crimes outside of satanic rituals, will receive life at GITMO. As more people become aware of the deceit, we will eventually be told the truth.
.
Look up NESARA/GESARA law if you aren’t aware. We privately passed this law over a month ago, and now we are just waiting for the reveal. We are turning to a Tesla world, free from debt/slavery, healing our DNA and pineal gland, and in the process of ascending to 5D. The 1% have kept us here in 3D for 2k years or so. It’s time to heal and move forward. And to do this we need to focus on selves, eat clean, be kind to others, and connect with those who make us feel good.
[wp_ad_camp_2]

5) Prosím dělejte si testy chemtrails sami

Bylo by dobré, kdybyste si sami začali doma v lavóře dělat testy na dešťovou vodu. Nepoužívejte velkou nádobu pod okapem, to trvá dlouho a nevíte co bylo naspod a jestli voda nezahnívá. Proto dávejte nádoby, nejlépe bílé, na zahradu na trávník a po dešti vždy choďte kontrolovat vodu. Měla by zůstat čirá.

Opakuji, že rozprašované germánium nezabarví vodu žádným odstínem, voda zůstává čirá…..

Mimo jiné také odstraňuje silné následky po radioaktivitě, ale né úplně.

Jak jsme kdysi psali v článku jedovatá ryba, najdete zde i s přeloženým filmem, popřípadě i lososům, kteří jsou tímto odpadem z moře krmeni, prosím vyhněte se veškerých druhů vylovených ryb z moře, či plodů moře. Při nových rozborech ryb a plodů moře zde ve Švýcarsku v soukromé laboratoři, jsou všechny kontaminovány a životu nebezpečné!!!!! Jsou tam částice z Fukushimy a také BLACK GOO. V USA se o tom píše a bude trvat roky, než se moře pomocí germánia minimálně o polovinu dekontaminují.

 

Varovali jsem minulý rok naše čtenáře, aby si rozmysleli cestu do Chorvatska, protože dle našich měření je zde voda taktéž Fukushimou kontaminována. Objevujte raději krásy Československa…..

pokračování

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.