…..jak jste sami zjistili, s pravdou začínají dokonce i MSM pomaličku vylézat na povrch. V jiných zemích světa se pravda provaluje navenek rychleji, v některých velice pomalu. Zkostnatělé Česko a Slovensko má ještě k tomu vylézání velkou brzdu, ale také se začínají veřejně publikovat věci, o kterých by dříve vůbec nesměla média hovořit….

QQ:QQ Q7:54

1) Jak je to s pravdou o Airbusu A380

Dnes začneme zprávy z jiného soudku. V našich dřívějších článcích jsem psal o vynálezu Grebenikova, který zjistil, jakým způsobem se dají odhmotnit věci. Ruský patent si tajně, a samozřejmě jenom dočasně, vypůjčila prvně americká společnost Boeing v USA a následně i Airbus Industrie v Evropě – největší výrobce po Boeingu. Nyní začíná mít také velké problémy. To ale může být náhoda, o které se dnes ale nemám zájem psát.

Mnoha technikům a leteckým konstruktérům, kteří nejsou zasvědceni do tajných machinací té či oné společnosti, vrtala v hlavě myšlenka, jak je možné tolik tun kerosínu umístit do křídel letadla A380. Je to dle údajů výrobce 255 tun. Jen do křídel letadla je to hmota o váze 200 tun, čili do každého 100 tun. Ve videu uvidíte masivní jeřáb, který je schopen přenést 100 tunové hmotnosti. No oproti hliníkové konstrukci letadla, dnes se ale nahrazuje kevlarovými vlákny, ale i tak, je to masivní ocelový stroj, který má možnost zvedat 100 tunové váhy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak jsem se zmínil v článcích v minulosti, byl u stroje A380 použit patent Grebenikova, kdy pomocí voštin a jejich rozrezonováním můžete letadlo odhmotnit celkovou váhu letadla s lidmi i s kerosínem až na cca 6 tun u A380 (dle údajů expertů z Ruska, ke kterým jsme se dostali). Celková vzletová hmotnost A380-800 je 575 tun a u letadla novějšího typu A380F je to přesně 590 tun. Při pohledu na letadlo musí být každému jasné, že takový hmotný kolos dostat do vzduchu není snadné bez ODHMOTNĚNÍ.

Jen pro zajímavost jedna turbína potřebuje na hodinu letu zhruba 2-4,5 tuny paliva, dle pracovního režimu a výšce ve které se nachází. V letových hladinách kolem 12-13 kilometrů je to kolem 2 tun na hodinu letu a turbínu. O tom ale nechci psát.

Podívejte se na krátký film, je v angličtině a němčině (obrázky uvedené ve filmu k celému pochopení stačí), kde se uvádí velké pochybnosti o možnosti tankování uvedených hmotností do letadla.

Dle našich znalostí víme, že A380 spotřebuje za svůj let pouhých 40 tun kerosínu díky jiné IMPLOZIVNÍ ENERGII.

Uvědomte si prosím, že doposud nemohli lidem přiznat pravdu o implozivních energiích a tak zvané reverzní fyzice, které se naprosto svět fyziky a „LOGIKY “ bojí a mají z ní panickou hrůzu. Energie je zde pro každého zdarma!!!!!

Nadpis videa je: KEROSINOVÁ LEŽ.

VIDEO ZDE

 

Zde se můžete podívat, jak vypadají stroje budoucnosti na létání bez jakýchkoliv turbín a křídel. Vše ovládáte mozkem. Všimněte si hadice, která vede z helmy do spodní části antigravitační platformy. Dá se s ní dosáhnout až 4500 km/h. Psal jsem o tom v minulosti, Grebenikova platforma dosáhla rychlosti 3500 km/h. Od 100-110 km/h letí v morfických polích a hmotné materiály ji vůbec nezajímají, nemůže se s nimi střetnout. Vím že pro dnešní fyziky a lidi myslící naučenou pavědou, promiňte „VĚDOU“ nemohou něco takového pochopit…..

 

VIDEO ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Pedofilové v Česku mají svůj portál

Ještě před krátkou dobou jste vůbec neslyšeli v tak velké míře jako v posledních dnech a to hlavně i v MSM o pedofilii. Pro občany zakázaná a trestná činnost. Jak se může stát, že se v České republice a po celém světě nacházejí spolky pedofilů a to dokonce oficiálně bez trestního stíhání. Je to jednoduché. Odporné praktiky jsou „neoficiálně“ povoleny jenom pro „vyšší osobnosti“ jako jsou politici, lidé s hodně tituly a hlavně také CELEBRITY. Psali jsem o tom.

Podívejte se na stránky pedofilních spolků, které jsou dokonce podporovány státem:

Československá pedofilní komunita.

A v nadcházejícím linku se dobře podívejte jací lidé s kolika tituly se těchto sezení zúčastní:

Přítomni byli: Prof. MUDr. Jiří Horáček, Ph.D., FCMA (NÚDZ); Prof. MUDr. Pavel Mohr, Ph.D. (NÚDZ); MUDr. Martin Holý, MBA (PNB, PS ČLS JEP); Prof. Doc. MUDr. Zlatko Pastor Ph.D. (FN Motol); Ing. Kamila Lindauerová (PČR); Mgr. Klára Laurenčíková (ČOSIV); JUDr. Petr Zeman, Ph.D., MBA (PNB); Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D. (NÚDZ, 1. LF UK); Mgr. Kateřina Klapilová, Ph.D. se svým týmem; Mgr. Karel Žák, náš spolupracovník; A nakonec já jako zástupce cílové komunity bez titulů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Určitě jsou všichni na listině vojáků SHAEF a právě to je nynějším jejich úkolem odstranit celou bandu a smečku těchto lidských zrůd, které způsobí trauma dětem do konce jejich života v Hotelu Země…..

V roce 2017 se dosti důrazně vyjádřil k celému tématu Prezident Putin, který doslovně řekl:

CELÝ ZÁPAD JE KONTROLOVANÝ SATANISTICKÝMI PEDOFILY

Co tím myslel a koho tím myslel je snad každému jasné. Přečíst s překladačem si můžete zde

3) Tak se nám začínají banky sypat…..

Mohli jste zjistit dokonce i z MSM že mnohé banky začínají mít problémy všeho druhu. Upozorňujeme na to přes 15 let, že k takové situaci dojde. Lidé přijdou o své úspory či peníze na jakékoliv druhy spoření, či stavební nebo na důchodové spoření, prostě o všechny. Startovací výstřel už byl, čekáme jenom na dominový efekt, který tímto bude spuštěn…..

Nahlédněte dnes do Rakouska, kde začíná další skandál. Jak to vypadá, lidé přijdou o peníze. No príma se nám to rozbíhá. Dnes už mohu jenom konstatovat, Komu není rady, Tomu není pomoci…..

Nemluvě o bankách v Německu, které jsou dle našich zdrojů totálně BANKROT, a to všechny bez rozdílu, nemohou to ale lidem říci. Způsobili by naprostý chaos. Tak se vyčkává…..

Otázka je kdy to celé krachne. A to určitě v brzké době bude…..

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.