AKTUALIZACE 11:27

…..je skutečně naprosto zbytečné polemizovat o slibech, které vyřkl Prezident trump. Jak řekl, stojí si za řečenými sliby a určitě se jich nyní lidstvo dčká. Začneme ale z jiného soudku než o zdraví….

QQ:QQ 10:54

1) Finanční systém se už brzy zhroutí

…..promiňte, už se zhroutil, ale Vám to nebylo řečeno. Začínají velice pomalu aby nenastal mezi ovčany ohromný zmatek a spousta sebevražd, kteří poslouchali celé roky pohádky z MSM a jiných sra.kometů. Tadesco o tom píše přes 10 let o zhroucení měny. Všechny čtenáře jsme varovali. A stojíme dnes těsně před. V některých zemích jako v Rakousku to řekli při krachu jedné banky tento týden zcela otevřeně. Lidé nedostanou ani jeden pfenig. Je to konečná.

S úsměvem si vzpomínám jak nám psal nějaký „údajný právní bankéř“ z jedné velké banky v Čr o tom, že plašíme lidi, že se to v dnešní době NIKDY NEMŮŽE stát a to co uvádíme jsou poplašné zprávy. No mlel co mu bylo systémem přikázáno

Pamatujete na směšné sliby MADAMME HITLER MERKELOVÉ o pojištění vkladů a o jistotě peněz v bance? Úsměvné. Ihned jsem se k tomu vyjádřil, že lže a „plácá játra“.

Podívejte se prosím na následující videa, kde Vám vše potvrzují. Bude zle. Konečně to vidí i odborníci. Bylo by možná dobré se podívat na poslední video a pak začít od videa prvního.

 

 

Bylo by vynikající si dobře rozmyslet, jak rychle ještě peníze z bank vytáhnout a jak s nimi naložit…..

A jako bonus si poslechněte video zde:

 

2) Lidé nejsou v podstatě nemocní. NEMOCI DĚLAJÍ LEK-AŘI

Každý lidský organismus je samoopravitelný. Já osobně nikdy nechodil k žádnému FELČAROVI. Vždy jsem se snažil starat o svůj svěřený organismus sám a na nikoho jsem nespoléhal. Jenom sám na sebe. A ejhle, nemocen jsem skoro nebyl, mimo možná pár nějakých chřipek a hlavně i úrazy jsem si poopravoval sám. Vědění je moc.

Buďte ale nyní už klidní, i když jste nemocní. Prezident trupm slíbil lidem, že poskytne systémy ozdravy pomocí různých metod, tak jak vykládá v následujícím videu elli staníková. (čtenáři tadesca vědí, proč se jména mají psát malými písmeny)

To ale není všechno. Zatím to nejtajnější nebude odhaleno. Sice jsem o tom na přednáškách kdysi vykládal že tenhle systém existuje a vlastní ho v Rusku v Novosibirsku, ale skoro nikdo nemá k těmto výzkumům přístup. Jedná se o spojení (či napojení) Vaší fyzické bytosti přes morfická pole na Váš vlastní zdroj. Dle vykládání profesora z Ruska, který tam pracoval, při přímém napojení Vašeho těla na vlastní zdroj, jak to sám nazval, se Vám během asi 2-3 minut kompletně Vaše tělo přestaví. Pozor! Nikoliv na buněčné fázi, ale na fázi přímo jednotlivých atomů. Tím to začímná. Taková bytost už nikdy nebude nemocna a nikdy nebude mít problémy s jakýmikoliv uměle či přirozeně vytvořenými nemocemi. Dožívají se pak také 999 let, což Prezident trump potvrdil. Technologie dá, až se vyčistí planeta Země od zlořádů a dá lidem také možnost cestovat po vesmíru. Na planetě Zemi nebude moci tolik lidí bydlet…..
Však poslouchejte jeho prohlášení na Twiterech a jinde…..

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.