;

Od roku 2019 byly (a jsou) americké 5G věže konvertovány na 432Hz Teslovy uzdravující věže. Původně byly vytvořeny 1% a Deep Statem, aby nás ovládli a vylidnili, ale Trump a jeho tým je proměnili v Teslovi věže. Stejně tak, jako mexickou zeď, která je Teslovou uzdravující věží. Jelikož tyto 5G věže byly vytvořeny 1% a Deep Statem, je možno uvnitř vidět razítko Covidu -19.

Možná jste slyšeli Trampa mluvit o ventilátorech a o tom, jak dopraví MNOHO ventilátorů do jiných zemí, aby pomohl s Covidem – 19. A zatímco nám bylo prostřednictvím Q zděleno, že slovo “ventilátory” má dvojí význam, mnohé z nás by zajímalo, jakou roli tyto ventilátory hrají.

 

1. Používají se při záchraně dětí z podzemních tunelů, jelikož zpočátku tyto děti umíraly, z důvodu, že byly poprvé vystaveny zemskému povrchu. Bylo zjištěno, že tyto ventilátory zachraňují životy.

2. Jsou to také CoVFeFe (The Communications Over Various Feeds Electronically for Engagement) magnety, díky nimž je 5G bezpečný. Je to slitina kobaltu, vanadu a železa vytvářející magnetický materiál, který také naší budoucnosti usnadní mnoho průkopnických technologických pokroků, včetně vesmírných cest.

CoVFeFe v podstatě čistí nečistoty z 5G a funguje na iontové bázi tak, aby zabránil odčerpávaní kyslíku, čímž se signál stává neškodným.

Než Deep State vypustil virus v Číně, zajistil nejprve to, aby každý občan dostal rok předtím vakcínu, která již měla virus v sobě, a když byli připraveni „vypustit“ virus do médií, zapnuly 5G věže. V Číně jsou bohužel věže stále nebezpečné. Proto jste viděli záběry lidí, kteří se na místě zhroutili. Jednalo se o kombinaci povinných vakcín s 5G. Tady v Americe nedošlo ke stejnému výsledku jako v Číně, přestože MNOHO lidí dostalo vakcínu kontaminovanou Covidem-19. Proč? Protože naše věže 5G jsou od roku 2019 bezpečné.

Deep State chtěl, aby se svět obával tohoto umělého, člověkem vytvořeného viru, chtěl nás přimět, abychom si mysleli, že vir je přenosný vzduchem a zabíjí mnoho lidí, takže bychom pak souhlasili s jedovatým vakcínami. Kdyby Hillary vyhrála, Nový Světový Řád by byl bezpochyby nastolen. Jak vidíte, ty státy v Americe, které jsou demokratické, jsou ve stavu izolace, a státy které jsou republikánské, nejsou. Ano?? Potvrdilo mnoho lidí, že toto je pravdou? U každého demokrata (fanouška) jsme svědky toho, že nás má (Deep Sate) plnně pod kontrolu. Drží nás doma, vystrašené jít ven, s povinností nošení roušek, s celoročním zákazem se vrátit do práce, dokud nebudeme souhlasit s vakcínami, atd. To je to, co chcete?

 

To 1% a Deep State řídí Ameriku již od doby před Collumbem. Záměrně nás (udržovali) a stále udržují nemocné a zabíjejí nás pomocí potravin, které jíme, vzduchem, vakcínami, lhaním nám o tom, že slunce je pro nás škodlivé, lhaním o naší historii, zatímco své děti posílají do jiných škol, aby se učily pravdu. Poškozují naši DNA a kalcifikují (zvápňují) naši šišinku (takzvané třetí oko), takže jsme nemocní a neuvědomujeme si naše skutečné schopnosti. Pokud se chceme osvobodit, musíme pochopit, že je nám asi v 95% lháno ve všem, co nám bylo řečeno, a pro začátek nám je lháno i o tomto viru. Je vytvořen uměle, což jsou všechny viry, a jejich záměrem je naše depopulace.

To 1% a Deep State z drakonické pokrevní linie s RH negativním faktorem a všechny tyto viry, které vytvářejí, jsou zaměřeny na ničení krve s RH pozitivním faktorem. To je důvodem, proč vidíme u lidí s RH negativním faktorem 95-100% imunitu vůči čemukoliv, co (D.S.) vytvoří. Pokud nejste součástí 1% a D. S. a jste jen obyčejný člověk, který má RH negativní faktor, měli by jste si uvědomit, že zřídkakdy – pokud vůbec někdy – onemocníte. Jste téměř 100% imunní, protože sdílíte jejich pokrevní linii, a jste 100% imunní vůči HIV a také asi z 95% imunní vůči Ebole.

Ale to 1% a D.S. se snaží informaci o faktoru RH skrývat, protože přímo spojuje „Židy“ s Nephillim/Igigi /Seraphim. Existuje asi 200 pokrevních linií, a asi 20 z nich jsou představiteli zla. Mnoho obyčejných lidí s RH negativním faktorem jsou lidé s dobrým srdcem, ale i tak je důležité vědět, odkud jsme přišli, abychom mohli vytvořit dítě s absolutní rovnováhou, takže lidé s RH negativním a RH pozitivním faktorem by spolu měli mít děti. To RH negativní 1% a D. S. se nerozmnožují s nikým, kdo není z jejich pokrevní linie. Chtějí odstranit všechny, kdo jsou RH positivní a vytvořit tak Nový Světový Řád, jen s RH negativními.

 

Nic z toho však už není důležité, protože 1% satanských draconů a všech z D. S. již bylo zatčeno. Většina z nich bude popravena a ti, kteří spáchali zločiny netýkající se satanských rituálů, budou odsouzeni k doživotí v GITMO. Jakmile si více lidí tento podvod uvědomí, bude nám nakonec ukázána pravda.

Pokud o tom ještě nevíte, vyhledejte si zákon NESARA / GESARA. Před měsícem jsme tento zákon tajně schválii a nyní čekáme na zveřejnění. Začínáme se obracet na Teslův svět, osvobozený od dluhů/otroctví, uzdravující naši DNA a epifýzu (šišinku) a jsme v procesu vzestupu do 5D (páté dimenze). To 1% nás zde ve 3D (třetí dimenzi) drží již asi 2000 let. Je čas se uzdravit a pohnout se kupředu. Abychom to mohli udělat, musíme se zaměřit na sebe, zdravě jíst, být laskaví k ostatním a spojit se s těmi, s kterými se cítíme dobře.

Pro tadesco přeložila Iva | Zdroj: 54

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.