AKTUALIZACE 10:54

…..slovo svatý ve mně vždy vyvolávalo odpor a já jsem nikdy nevěděl proč. Myslím tím léta mého útlého věku…..

QQ:QQ Q7:54

1) Slovem SVATÝM rozumím slovo ĎÁBELSKÝM

Podobně jako včera začneme dobou mého útlého dětství a stejnou větou. Když jsem byl malý chlapec, moje babička byla skutečně vynikající žena, která se vždy o mně výborně až perfektně starala (dost mně někdy rozmazlovala) a nemohl jsem proti ní nic říci. No ale měla jednu malou chybičku. Chodila do kostela. A zde byl pro mne kámen problému.

Mnohdy na prázdniny mně rodiče dovezli k babičce. Vždy jsem se moc těšil a nemohl se dočkat. Pobyt u babičky byl vždy super, vykládala mně mnoho věcí a také mnoho věcí naučila. Třeba jak se vaří, v zahradě stará o zeleninu a o ovoce, jak se starat o slepice, králíčky a o kočičku. A mnohé jiné. Celý pobyt měl ale jeden malý problém a chybičku.

Jednou za týden, bylo to myslím v neděli ráno a večer, mně nutila chodit do kostela. Babička tam šla a já musel s ní. Nyní když to píši, vybavuji si to jako film na běžícím pásu a dostávám se takto do minulosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bylo to pro mne naprosté utrpení a měl jsem z toho hrůzu. Ano píši naprosto přesně to co jsem zažíval, měl jsem z toho hrůzu. V kostele, když jsem tam byl poprvé, viděl jsem tam příšery byli to asi duchové, protože babička (ostatní) to určitě neviděli, ale já ano. Když jsem to vykládal babičce, nechtěla mně přes veškerou její moudrost věřit. Dokonce si mně ty příšery chtěly vzít, (z jejich náznaků), ukradnout a dělaly podobné pohyby. Takový byl můj první zážitek z kostela, nevím kolik mně přesně bylo, 3-4 roky?????

Vždy na konci týdne, když mně brala do kostela, zastavil jsem se před „chrámem“, nechtěl jsem tam jít a začal jsem jí kopat do kotníku. Tohle na úvod.

Když její syn měl 33 let, zemřel na prasklou cévku a krvácení do mozku. V ten den babička pochopila, že kdyby existoval bůh, tak by něco takového nedovolil – byla to její slova. Mně v tu dobu bylo asi 7-9 let. Od toho dne do kostela nechodila a mně dala „zázračně za pravdu“, že asi co jsem tam vídával, byla pravda. Tohle krátce na úvod, ale proč to píši.

V kostelech jsou hodně zvláštní energie…..

Svatější než svatá MATKA TEREZA, která „PÁNBIČKAŘILA“ a křižovala na potkání každého kolemjdoucího, byla papežštější než papež, byla po jejím odchodu do jiné dimenze prohlášena za svatou. Dnes víme proč tomu tak bylo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Na amerických webech jsem se dočetl, a já to tušil ještě za jejího pobytu v hotelu Země, že byla zapletena do obchodu a prodeje dětí na orgány a na pedofilii a také na obětovací obřady. Dnešní doba je skutečně šílená a NEPOCHOPITELNÁ pro spící ovečky…..

Důkazy o této „ĎÁBELSKÉ ŽENĚ PROHLÁŠENÉ ZA SVATOU“ budou v brzké budoucnosti také zveřejněny. No to jsem zvědav co na to budou říkat všechny ovečky chodící pravidelně do kostela…..

 

Dle dokumentů, které zatím nejsou odtajněny, měla úzký vztah a obchodní styk s rodinou KILLARY KLINTONOVÉ, které prodávala děti za Vámi již dneska známými účely.

Rozhodl jsem se tento článek napsat po rozhovoru s mým známým z Říma, který pracuje v diplomatických službách a o tomto počinu „MATKY TEREZIE“ ví a potvrdil mně statě, které jsem četl na americkém webu…..

Myslím si, že probuzení veřejnosti bude děsivé…..

Dokončení článku, nefungoval mně internet. Proto také pozdější dnešní zveřejnění….

Chtěl jsem ještě dodat, že sám věřím v konstruktivní sílu vesmíru, která nás stvořila, on je ten stvořitel. Nikdy na slovo jménem BŮH=ĎÁBEL. Stačí se podívat na „PAPEŽE“ a jeho znaky obráceného kříže, vše hovoří samo za sebe. Jejich ukájení se na malých dětech jim už nikdo nikdy nemůže odpárat a také oběti rituálů jsou prokázány. Proto tolik dětských kostřiček ve sklepích VATIKÁNU.

Věřím v konstruktivní síly a energie vesmíru. Vše ostatní bylo zneužito proti lidstvu. Pokud dnes někdo ještě chodí do kostela a věří kněžím, je dle mého názoru chabého charakteru a chabé mysli. A to proto, PROTOŽE NEVĚŘÍ SÁM SOBĚ!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ale znovu opakuji, nechť každý věří, čemu chce, nikdy nikoho nenutíme do jakékoliv víry. Píšeme jenom skutečnosti o vesmíru, které jsou myslícím lidem zřejmé. A také nevyvratitelné.

Zde se můžete podívat na fakta o našich svatých, které mnozí uctívají. Větší hrůzy, které v „hotelu Země“ způsobily jsem nikde neviděl.

Video najdete zde i s českými titulky.

A zde se k „MATCE TEREZE“ dozvíte více.

Netřeba překládat, každému je jasné z jednoho slova na čem se podílela a jak elitě dodávala „MATERIÁL“ ubohé děti.

2) Další země, která se vzbouřila proti EU je Srbsko.

Demonstranti v Srbsku zaútočili na parlamet a sesadili vládu, dle zpráv z Chorvatských plátků. Zde máte video. Zatím je zbytečné cokoliv komentovat, musíme počkat na další vývoj:

VIDEO ZDE

3) Tak takové zprávy Vám média neposkytnou. Pomlouvat umí ale mistrně. Klid! Už né dlouho

K tomu je zbytečné cokoliv dodávat a říkat.

https://www.facebook.com/ruskevidea/videos/257908848830823/

A k tomu uvádím ještě následující zdroj. Prosím dejte si článek do překladače, nemám čas nyní překládat. Děkuji za pochopení. Bude rozhodně líp…..Psali jsme o tom ale ještě jednou uvádím v okénku…..

Děkuji za pochopení…..

The Global Economic Security and Reform Act is a global prosperity program on the verge of being announced and activated. This program is backed by precious metals deliverable well above quattuordecillion of US dollars (40 zeros).
All 8 billion of the human population will benefit from GESARA.
And the Earth will finally be free to experience itself as the abundant planet it was created to be.
Few realize that there is more than enough gold to make all human currencies in circulation.
This means that any and every human being could become a multi-millionaire instantly without debt of any kind if only given the resources. GESARA is about sharing the gold resources saved from humanity to humanity with humanity for humanity around the planet in a fair way.
Without any individual on Earth being out of reach of GESARA wealth redistribution program.
And no individual or organization anywhere on Earth will be able to stop GESARA once it starts.
The volume of GESARA will cancel all debts of credit cards, mortgages and other bank debts due to the illegal and corrupt form of banking and government activity around the world.
The income tax will be abolished as well, as GESARA will make personal taxes monetarily unnecessary.
A new 14% single rate tax on new non-core items will provide the sustainable revenue stream for all national governments after GESARA. There will be greater benefits for the elderly and children after GESARA.

V. Putin: Aj júli vyplatíme 10 000 rubľov na každé dieťa do 16 rokov (23. 6. 2020)

V. Putin: Aj júli vyplatíme 10 000 rubľov na každé dieťa do 16 rokov (23. 6. 2020)

Posted by Ruské videá on Þriðjudagur, 23. júní 2020

 

Pokračování

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.