Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije
  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

  Dnes v noci se mi zdál sen. Byl to můj sen. Skutečnosti dokazující, že Prigožin pravděpodobně žije

 • Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina
  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

  Další geniální multidimenzionální šach Prezidenta putina

 • Ke konci časů musejí lidem říci pravdu
  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

  Ke konci časů musejí lidem říci pravdu

 • Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě
  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

  Tobogán se řítí nezadržitelnou rychlostí k vyvrcholení dějů nejen v Evropě, ale i po celém světě

Marného okénko 22.12.2Q2Q. Fakta vyplouvají na povrch

AKTUALIZACE 21:54

…..když se podíváme v dnešních dnech kolem sebe, naskytne se nám pohled na dosti děsivé zjištění. Splečnost se naprosto rozdělila. I v domácnostech jsme tomu svědky. MSM melou stejnou písničku, dokonce přes veškeré důkazy podvodů, a to kdekoliv, přitvrzují ve svých lživých prohlášeních a hlavně dělají ze sebe páni redaktoři, jinak také lidské prostitutky, naprosté blbečky. Promiňte mi, ale jinak se to skutečně nedá napsat. Kam vítr, tam plášť….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

1) Tahle individua se snaží lidem vládnout. „URČITĚ“ mají lidem co říci

Byl jsem šokován, naprosto a totálně šokován, když jsem viděl video uvedené níže. Věta paní Bobošíkové, která vedla rozhovor:  „VY JSTE ZDE JAKO ODBORNÍK NA ZJIŠŤOVÁNÍ FAKTŮ!!!!!  !!!!! !!!!!“ Tak to mne dostalo. Nikdo nemůže za to, jak vypadá. Vývoj každého člověka se podepíše do každého obličeje. Nechci zde dělat rozbor. Stačilo mně vidět při jeho projevu neustále křivá ústa, která jsou asi tak rovná, jak jeho vyslovená „pravda.“ Rozuměnjte, lež každým slovem. Zde se ukázalo, že právě manipulátoři-cz jsou těmi, kteří lžou a manipulují lidstvo do potřebných kolejí určených EU. Tato osoba je v projektu MANIPULÁTOŘI.CZ!!!!! Je přímým důkazem toho, co skupina dělá. LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, LŽE, tak jako mediální sra*komety. To ale nemusíme na tadescu opakovat.


21. 12. 2020   zdroj: XTV
Je neuvěřitelné, že individua podobná Janu Cemperovi mohou být akceptovatelnými spolupracovníky ministerstva, orgánu státní správy. Chápu, že jsou dostatečně kvalifikovaní pro výdělečné „neziskovky.“ Něco takového údajně ověřuje pravdivost informací. Pornoherec Jakub Janda obhajující „evropské hodnoty“ není nahodilým jevem, ale společně s Cemperem jsou ukázkou úpadku společnosti. Toto moje vyjádření není projevem nenávisti, ale opovržení.

Já bych na závěr citoval jednoho člověka z webu Nová Republika:

Ani si netroufnu odhadnout jeho IQ. Ale podle kultury projevu, češtiny atd. jde o propadlíka z hilfeschule. Takto by měli vystoupit veřejně i představitelé práskačské sítě Elfů a jiných podobných obskurních spolků. Abychom viděli, kdo má zelenou na oblbování našich potomků. Kdo s ním může mluvit na ministerstvu a hlavně o čem? A zrovna školství!

V minulosti jsem napsal naprosto trefný článek o trollech a právě o této skupině lidí ze spolku manipulátoři. A to jsem nevěděl, kdo se ve skupině nachází. Naprosto trefné. Nemohu nyní najít, prosím zapátrejte sami. Děkuji.

https://www.youtube.com/watch?v=7aUXUEbs974

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2020/12/chcete-li-videt-idiota-nemusite-chodit.html

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Uzavření států a další opatření

Dle našich zpráv od lidí, kteří jsou zasvěceni do celého systému operace vojsk SHAEF, a o kterém se mezi lidmi nemluví, byla pandemie využita na konečné čistky v tunelech pod celou Evropou. Lidé jsou odvráceni myšlením na nesmyslné očkování a testování. Na straně druhé probíhá válka pod našima nohama a také nad našima hlavama (proto dokonalé zastínění oblohy na delší dobu). Uzavření jednotlivých zemí jsem avizoval titulním obrázkem v předcházejícím okénku. Mělo lidem něco napovědět. A tak se také děje.

Zákaz cestování do / z určitých zemí je realizován, ale za jiným účelem. Provedeno vojsky SHAEF pro jejich potřeby a hladký průběh celé operace KRAKEN. Probíhá po celé Evropě. Níže je snímek z Chorvatska.

Prvně se prosím podívejte na častá zemětřesení v Evropě zde: https://ctrlv.cz/hY9Q a zde: https://ctrlv.cz/PoeG

A dnešní snímky najdete ZDE: http://kozel.ig.cas.cz:8020/

Při pohledu na mapu podzemních nepřirozených zemětřesení v minimální hloubce pochopíte akce, které se nyní v Itálii a na pobřeží Jadranu v Chorvatsku odehrávají.

Dobře si prohlédněte helmu vojáka sedícího na kraji výstupu z helikoptéry.

Bouře po celém světě, nejen v Evropě, zuří a brzy se od Prezidenta trumpa lidstvo dozví pravdu. Není možné ji držet nadále pod pokličkou. Zvěrstva, která se kvůli všem bývalým zločineckým sektám na planetě Zemi či v Hotelu Země odehrávaly (VATIKÁN, jakékoliv VLÁDY, BANKY, SOUDY atd.) budou v krátkém čase lidem zveřejněna. Můžete být rádi, že jste se dožili v Hotelu Země dnešní doby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

3) Očkování je téma

Ale špatné. Moudří lidé vědí, že rozhodně nikam nepůjdou, je to velký podvod na lidstvo připravovaný desetiletí. Celé roky o čipování lidí píši a nyní to chtěli zločinecké vlády uskutečnit.

Špatné pohádky, které jsou Vám v televizi a MSM sdělovány o bezpečnosti VAKCÍN, jsou tak „prolátlé“ a „provařené,“ že jim snad ani člověk z pomocné školy nemůže uvěřit. Tak se prosím dle toho zařiďte.

Dostávají se k nám zprávy, že mnoho lidí po podání vakcíny dostalo závažné zdravotní problémy a mnohé státy okamžitě zastavily jakékoliv očkování na COVID-19.

V německu vypukl skandál. Mají být vakcíny dvojího druhu. Jedny pro politiky a druhé pro obyčejné lidi. Najdete ZDE

Rodina od zdravotní sestřičky Tiffany Dover, která v přímém přenose zkolabovala, varuje všechno lidstvo na celé planetě zemi před jakýmkoliv očkováním. Asi vědí rodiče Tiffany Dover, proč takovou reklamu dělají. Všude mažou jejich varování. Jak jinak. O jejich dceři se doposud nic neví. Mnohé alternativní média tvrdí, že se údajně nenachází mezi živými….. Budeme pevně věřit, že žije a z problémů se nějak dostane. Video mělo být varováním všem myslícím lidem…..

Článek o Tiffany Dover najdete zde.

Francouzský expert varuje před VAKCÍNAMI od firmy PFIZER a jiných firem kvůli obsahu látek, které nemají ve vakcínách žádné opodstatnění a žádnou správnou funkci. Článek najdete zde.

Na internetu najdete celé stovky článků o nebezpečnosti a nulové účinnosti této VAKCÍNY od firmy PFIZER. Shrnutí mluví jasně!!!!! !!!!! !!!!!

NEOČKOVAT!!!!! VŮBEC NEPŘEMÝŠLET O OČKOVÁNÍ!!!!! NEMÍT POCHYBY O ROZHODNUTÍ SE NEOČKOVAT!!!!! A HLAVNĚ SE NENECHAT PŘEMLUVIT KÝMKOLIV!!!!!

NENECHEJTE ZE SEBE DĚLAT POKUSNÉ KRYSY!!!!!

Krysy se radují a slaví, už je nevyužívají, udělali si krysy z lidského rodu…..

Nenechte na sobě testovat jejich zločinné pokusné „VAKCÍNY.“ Sama vláda přizhnala, že se na Vás testují…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

4) Vojska SHAEF možná požádala i slovenskou armádu ve výslužbě

Prezident trump přiznal, že spolupracuje se 17ti armádami na planetě Zemi. Není však vyloučeno, zatím nemáme ověřené, že jednotky SHAEF požádaly i slovenskou armádu ve výslužbě. Článek by si spíše zasloužil pro svoji důležitost samostatný nadpis a soubor, dávám dnes ve zkratce do marného okénka. Jedná se o největší vojenskou světovou akci na záchranu lidstva. Skupina zahrnuje armády následujících zemí.

 • 1. USA
 • 2. Kanada
 • 3. Austrálie
 • 4. Rusko
 • 5. Německo
 • 6. Polsko
 • 7. Nizozemsko
 • 8. Francie
 • 9. Španělsko
 • 10. Chorvatsko
 • 11. Rumunsko
 • 12. Švédsko
 • 13. Norsko
 • 14. Finsko
 • 15. Dánsko
 • 16. Švýcarsko
 • 17. Severní Korea (ano, čtete správně)

A nyní bylo možná Slovensko požádáno o pomoc při eliminaci POBLITIKŮ. Asi to inak u vás bratia Slováci a sestry Slovenky nepôjde.….

Rana, ktorú Naď nerozdýcha: Plukovník gen.štábu vyzval Vojakov! Prosí ich o toto…

Roky na strane pravdy, podporte nás aj vy, prosím. Už roky na strane skutočnej pravdy a ochrany tradičných hodnôt Slovenskej kultúry. Pomôžte nám vybudovať silné mediálne zázemie. Aj vďaka vašej podpore môžeme skutočne rást. Len vďaka vašej podpore funguje tento portál. Ďakujeme!

 

RANA, ktorú Naď nerozdýcha: Plukovník gen.štábu vyzval Vojakov! Prosí ich o toto...
Foto: Martin Baumann

Verejná výzva k slovenským vojakom od plukovníka Gen.štábu vo výslužbe Petra Šveca.

Vojaci, poddôstojníci, práporčíci, dôstojníci všetkých druhov Ozbrojených síl SR,

obraciam sa na vás ako vysoký dôstojník, dnes vo výslužbe, ktorý sa už v roku 1989 nebojácne vyslovil za vytvorenie slovenských vojenských útvarov na území Slovenska.

Ktorý v roku 1990 otvorene a odvážne inicioval potrebu vzniku slovenskej armády, ako základného piliera suverenity štátotvorného národa.

Aj vtedy som sa obrátil na odvážnych statočných vojakov. Zdvihlo sa hnutie. V roku 1992 som bol zvolený za poslanca Snemovne ľudu Federálneho zhromaždenia ČaSFR, ako zástupca aktívnych vojakov, aj vojakov v zálohe a vo výslužbe, mnohí už nie sú medzi nami. Dňa 25. novembra 1992 som zahlasoval za „Ústavný zákon o zániku ČaSFR“, čím sme zabezpečili vznik toho najcennejšieho, na čo je každý štátotvorný národ hrdý: samostatnej suverénnej Slovenskej republiky. Za to sa nemusí žiadny vojak nikde na svete hanbiť. Už vôbec nie za to, že štátnosť sme dosiahli bez výstrelu, bez jedinej obete.

Kolegovia v uniforme, dnes sme svedkami zneužívania moci ústavnými činiteľmi našej vlasti, ktorí v rozpore s Ústavou SR a platnými zákonmi oberajú o ústavné práva slobodných občanov, ktorí majú právo robiť čokoľvek, čo im nezakazuje zákon. Najvyšším je Ústava SR s neodňateľným právom na zhromažďovanie, ktoré nám môže byť odobraté len počas vojnového stavu a vojny.

Tieto neboli vyhlásené a na ich vyhlásenie prezidentom nie sú splnené zákonné podmienky. Sme svedkami niečoho oveľa horšieho, kedy v súlade s definíciou štátneho terorizmu, ktorým je použitie násilia štátnej moci proti civilnému obyvateľstvu na presadenie politických cieľov, vláda pácha štátny terorizmus.

Na páchanie štátneho terorizmu vo fyzickej forme chce podľa vyjadrenia ministra obrany vláda protiprávne zneužiť časť vás, vojakov ozbrojených síl (vojenskú políciu).

Nikdy v histórii Slovenska sa nestalo, aby boli vojaci zneužití proti civilnému obyvateľstvu, ani počas najhoršej totality. Chcem vám pripomenúť slová vašej vlastnej prísahy, na ktorej formulovaní som sa v roku 1992 podieľal: „Sľubujem, že budem verný Slovenskej republike…“

Nemáte byť verný ani ministrovi obrany, ani vláde, ani premiérovi, ani prezidentovi. Ale výlučne „Slovenskej republike“, ktorú tvoríme my, jej slobodní občania. Máme právo robiť všetko, čo nám nezakazuje zákon, predovšetkým Ústava.

Podľa prísahy máte byť „pripravení brániť slobodu, nezávislosť, územnú celistvosť a nedotknuteľnosť hraníc“. Ako vojaci nie ste povinní, ba nemáte právo presadzovať protiústavné želania vládcov proti občianskym slobodám. Naopak, ste povinní brániť slobodu.

Slobodným občanom zostáva právo na zhromažďovanie v núdzovom stave. Nedajte sa pomýliť odsekom (2) paragrafu 4 zákona 321/2002, na ktorom som sa osobne ako Zástupca náčelníka generálneho štábu podieľal. Z odseku (2) vyplýva povinnosť ozbrojených síl podieľať sa na plnení úloh v čase núdzového stavu s podmienkou, že pri tom budú ohrozené životy a zdravie osôb.

Ani táto dikcia vám ako vojakom, zodpovedným za obranu štátu pred vonkajším ohrozením, nedovoľuje dotknúť sa civilnej osoby bez jej výslovného súhlasu. Ak sa slobodný občan rozhodne zúčastniť na protestnom zhromaždení, tak tým explicitne vyjadruje svoj slobodný postoj, že sa necíti ohrozený na svojom živote a zdraví. Môže mu byť jedno, čo si o ohrození jeho zdravia myslí vláda, alebo jej predseda.

Tí slobodní občania, ktorí sa cítia ohrození na zdraví alebo živote, majú právo a povinnosť voči sebe, aby sa takému ohrozeniu nevystavovali a miestu zhromaždenia sa vyhli. To platí aj pre občanov v uniforme.

Ako absolvent prestížnych vojenských a obranných akadémií vás nebudem vyzývať na rebéliu proti vláde a legitímnym ústavným činiteľom. Ani proti súčasnému ministrovi obrany, aj keď mám voči nim zásadné výhrady.

Napriek tomu, že minister prekročil všetky červené čiary a vás vojakov už zneužil. Ako expert a jeden z vás som povinný upozorniť, že máte právo odmietnuť predpísaným spôsobom splnenie takého rozkazu, ktorým by vás nútili do spáchania trestných činov, porušenia ústavy, alebo prekročenia dikcie prísahy.

V praxi to môže znamenať, že splníte rozkaz podieľať sa na akcii v určenom mieste, ale za žiadnu cenu sa nedotknete slobodných civilných občanov. Čiže zostanete „verní Slovenskej republike“ v súlade s prísahou a nebudete verní protiprávnym a protiústavným želaniam ministra, ani premiéra. Vytvorenie kordónu ochrancov slobody a Ústavy od vás ľud neočakáva.

Ste z ľudu, ste jednými z nás, môže tam byť váš otec, brat, sestra. Nedajte sa zneužiť. Uvedomte si, že raz bude táto vláda skladať účty za zločiny a štátny terorizmus, v ktorého páchaní pokračuje napriek vlastným pričinením získaným dôkazom o bezvýznamnej úrovni infikovanosti, aj dôkazom o „nebezpečnosti“ vírusu porovnateľného s bežnou chrípkou.

Predstavitelia režimu raz budú niesť zodpovednosť za zničenie ekonomiky, za sociálny kolaps, ktorý už spôsobili. Potom budú hľadať vinníkov, na ktorých budú chcieť svoje zverstvá zvaliť. Nenechajte sa vtiahnuť do ich zbabelej špinavej hry. Oni budú mať za sebou milióny na zaplatenie právnikov, z vašich platov si to nebudete môcť dovoliť.

Apelujem na vás, buďte statoční, teda v prvom rade profesionálni. Preštudujte si príslušné zákony, pochopte vaše poslanie, pokúste sa porozumieť pojmom. Nedajte sa vmanipulovať do protiústavných činov prehnanou iniciatívou pri plnení spochybniteľných rozkazov.

Očakávam podporu tejto výzvy tou časťou vojakov v zálohe a vo výslužbe, ktorí už v minulosti dokázali prejaviť statočnosť a nedali sa zneužiť proti svojmu ľudu. Podpora tohto vyhlásenia odvážnymi vojakmi, ale aj policajtmi v aktívnej službe bude vítaná, diskrétnosť je garantovaná.

Podporný e-mail s uvedením dosiahnutej hodnosti, titulu, mena a priezviska môže každý s prípadným komentárom poslať na adresu [email protected]

Už v momente publikovania stojí za výzvou množstvo vojakov a policajtov v zálohe a vo výslužbe, ktorých mená zverejním len s ich výslovným súhlasom v e-maile. Nezľakol som sa ako kapitán šovinistického ministra pred 30 rokmi (otvorený list som publikoval v blogoch), nezľaknime sa ani súčasných vládcov, ktorí nám uniesli slobodu a správajú sa k slobodným občanom ako k poddaným.

Za zbor zodpovedných vojakov v zálohe a vo výslužbe,

Iniciátor vzniku slovenskej armády Ing. Peter Švec, p.s.c., RCDS, plk. gšt. v.v.

Video zde

Originál článku ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Bouře, která přichází, je BIBLICKÝCH ROZMĚRŮ

Podívejte se na krátké video, kteří politikové právě vyslovili větu o bouři biblických rozměrů. Sám Pan Prezident trump hovoří o biblických rozměrech. Krátké video najdete ZDE (aplikace Telegram): https://t.me/Qparadise/39718

Překlad: „Nedělejte si žádné starosti“ v případě, že lidé po očkování začnou umírat!

pokračování

tm komentuje

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
142 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře