…..další zajímavá data z různých internetových stránek na které jsem narazil….

05:54

  • v New Yorku je přes tři dny v akci národní garda a zatýká pedofily, soudce a právníky včetně politiků. Tam se odehrávají nepochopitelné věci. A to je teprve začátek….
  • je tam nácvik a  příprava na stanné právo….
  • včera ve večerních hodinách hlasatel ZDF naznačil, že asi budou občané poslouchat ode dneška příkazy Aliance. Čili mocností, které obsadily Německo po WWII – USA, Rusko a Británie.
  • mám tedy tušení, že všem minulým vládám v EU odzvonilo a politikům jde o „krk.“ A nejen těm, ale všem miliardářům, kteří okradli své národy jakýmkoliv způsobem…..
  • MADAMME ANGELA HITLER-MERKELOVÁ je od včerejška, kdy se údajně nakazila virem, v „KARANTÉNĚ“ možná chápete, co to znamená. Tato lidská bestie je HISTORIE JEDNOU PROVŽDY. A díky Q je právě největší zločinec v dějinách Evropy v „KARANTÉNĚ, KTERÁ KARANTÉNOU NENÍ“

 

[wp_ad_camp_2]

 

  • z Německa se zase pravděpodobně stane Kaisereich a k němu se přidá Rakousko. O měně a o penězích bude rozhodovat Trump, Putin a XI…..
  • okresní správkyně severní Itálie potvrdila, že 800 lidí, kteří včera umřeli v itálii, byli pouze tři, kteří měli koronavirus, ostatní byla běžná úmrtí…..
  • vzhledem k tomu, že nemocnice nebudou mít dostatek peněz, budou pravděpodobně znárodněny
  • je nutné se připravit na „zastavení a vypnutí“ (shutdown) veškerých instituc,í hlavně soudnictví a zločinných EXEKUTORSKÝCH MAFIÁNŮ, dle odborníků v Německu. Na východ vše přijde následně. To Vám asi vadit ale nebude, že ano. Všichni jednali na vlasní triko a neměli povolení vstoupit nikdy do bytu či baráku, dle určitých zákonů, které samozřejmě nikdy nectili….
  • v Řecku v Aténách v podzemních tunelech byla včera zadržena teroristická turecká skupina, která měla pro migranty připravené velké množství nejen rychlopalných zbraní, ale mnoho další vojenské techniky. Podílela se na všem armáda SHAEF, čili americká Trumpova armáda, která provede nyní čistky po celé Evropě. Zbraně jsou pro islamisty schovány v podzemí i v Berlíně, Hamburgu, Frankfurtu, Paříži a mnoha jiných, tak jako pod Mešitami ve velkých městech. Vše se bude nyní zabavovat…..

tož tak a nějak jinak

A nyní mám pro Vás malou hádanku. Obrázek řekne víc než tisíce slov. Poznáte zde, co bylo lidstvu naznačeno a co Trump tímto chtěl lidem po celém světě říci?????

WWG1WGA – Where We Go One We Go All. ( Kam jde jeden jdeme všichni.)

Pro tadesco vyhledal a přeložil tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.