…..celý svět je poslední dny zaplaven nespočitatelným počtem dat, které se vymykají naprosto lidskému myšlení a možnostem, ale dokonce i počítačům. Nevěříte? Budete brzy překvapeni….

QQQQ Q7:54

1) SYSTÉM 5G a jeho nebezpečí

V kratičkém filmu si prosím na začátku hned zapněte překlad do češtiny. Film je  německy namluven. Dozvíte se o vašem mobilu, co jste nevěděli a hlavně o tom kde se nyní instalují právě antény zářičů těchto systémů. Tam byste je určitě nečekali. Brutální.

Kdo vlastní chytrý mobil SMART, vůbec neví, jak dotyčného vlastníka může ovládat. Možná až zjistí (spíše to už nikdy nezjistí) jak ho telefon může ovládat a co s Vámi může dělat, určitě ho v okamžik zjištění rozdupete.

Není tajemstvím, že právě díky těmto vlnám Vašeho SMART MOBILU Vás pozorují 24 hodin denně a to i když spíte. Má sonární mikrofon, který i z dálky 5 metrů v místnosti může sledovat tep srdce a jiné tělesné systémy. Vím, že je to děsivější, než může lidstvo pomyslet…..

No a když se rozhodnou, že jste pro společnost nepohodlný, nechají Vás rychle odejít, netrvá to déle než 5 vteřin…..

Dobře si poslechněte či přečtěte co je to za zařízení, které asi vlastníte…..

A kdo má zájem to podporovat a jít směrem totální kontroly? No to snad ani nemusím psát…..

VIDEO ZDE

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Velké čistky podzemí na Islandu…..

Někteří čtenáři sami postřehli silná a velice častá zemětřesení na Islandu. Mnozí z Vás nám posílali do redakce mapy zemětřesení a prosili o okomentování.

Dnes jsme dostali od čtenáře tadesca bydlícího na Islandu mapy událostí i s popisem. Lidem žijícím na Islandu, kteří si zemětřesení všimli, byla samozřejmě činnost v podzemí vysvětlována nevysvětlitelným…..

Přečtěte si prosím mejlík a podívejte se na obrázky, které nám byly zaslány:

Zdravim,
u nas na Islandu probiha velke cisteni toho satanistickeho bordelu. 
Jedna se o oblast u Akeyri, ktere dle mapy zda byla zakladnou pro ty zvirata a rozdelovaci uzlem mezi Gronskem a Evropou. Predpokladam ze asi vstupni branou byl https://www.akureyrarkirkja.is/, ale nevim to urcite. Je taktez mozna spojitost mezi tunelem Vaðlaheiði, ktery tam pomahali budovat cesi – metrostav, ale to jsou jen spekulace, mozna vite vice. https://www.veggjald.is/en
Jak muzete videt vsechny zemetreseni jsou mimo tektonicky zlom a v relativne male hloubce v rozmezi od 0 km to 10 km, nektere i hloubeji.
Verejnosti bylo nakukano jako vzdy, ze se jedna o tektonicke zemetreseni. Vulkanicka aktivita dle mistnich vulkanologu byla vyloucena.

M.S.

Tímto moc děkujeme za zaslání mejlíku čtenářem tadesca. Je skvělé, že se rodáci u nás v Česku kteří se odstěhovali do zahraničí zajímají o události a čtou náš web. Moc Vám všem děkujeme za zájem a zasílání Vašich postřehů.

 

 

Dle jiných zdrojů víme o ohromných podzemních komplexech, které se právě pod Islandem nacházely a byly pravděpodobně v minulosti dle velkého plánu Q pečlivě připravovány. O tom svědčí i mapky zaslané našim čtenářem. Od laboratoří, přes velká podzemní města a vysokorychlostní tunely, které zde byly vybudovány, bylo nyní všechno zničeno. Prosím podívejte se na mapy…..

Obrázek 1:

Zde se nacházejí místa zemětřesení, která proběhla všechna během jednoho necelého týdne

Obrázek 2:

Zde jsou mapy podzemních tunelů, nikoliv však všech, které byly eliminovány.

Obrázek 3:

A zde je mapka tektonického zlomu na Islandu

Ještě jednou děkujeme všem čtenářům z celého světa, kteří nám zasílají vlastní postřehy a snaží se tak otevřít oči ještě „spícím ovcím.“

Za redakci tadesca velké díky od tm

 

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.