AKTUALIZACE 14:27

…..všichni jste očekávali dnes jiné zprávy, ale je nutné si vysvětlit něco, co jste sami zažili. Psali jste o tom v komentářích, nikoliv jeden ale více čtenářů, a neuměli jste si to vysvětlit. Manipulace s časem je skutečná….

QQ:QQ Q7:54

1) Manipulace s časem, pro vysvětlení, co se Vám denně odehrává v přímem přenosu

Na začátku předesílám, že den má dnes 15 hodin a 15 minut. Měl už méně, ale nějak to opět zmanipulovali a zvedli na uvedený čas. Psali jsme o měření času v Peru minulý rok.

Mnozí časové posuny registrují, mnozí vůbec. Ptáte se proč? Jednoduché vysvětlení:

Ve škole byly naše „MOZKOVNY“, nebo-li čisté novorozené mozky naprogramovány falešnými daty. Záměrně. Bylo nám mnohokráte řečeno, že čas je konstantní a neměnný. Voda teče jenom z kopce díky gravitaci a mnoho jiných blbostí. Což je samozřejmě naučená holá lež a nesmysl, jako mnoho jiného, co do nás po celé roky školy ve školních lavicích nalévali. Ano byli to „učitelé,“ co nás „učili.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Někdy se člověk dostane do určitých okolností a vůbec neví, co se odehrává. Mozek mu zakazuje myslet a vrhá ho zpět do naučených „normalit.“ Říká mu: „To je náhoda, vysvětli si to logicky.“ Ihned jakékoliv alternativní úvahy jsou blokovány a člověk vržen do naučených kolejí. Z člověka se stal tvor sám sobě cvičitelem….(věřte jenom naučenému)

Blízký člověk Q-anona potvrzuje, že svět byl uvržen tajnými službami do zinscenované časové války. Tajné služby a HLUBOKÝ STÁT se snažily, a doposud ještě snaží, zvrátit jimy nechtěné vítězství konstruktivních sil (ke kterému se mílovými kroky blížíme) ve svůj prospěch, eliminaci lidstva pomocí 5G a hlavně zbytek lidstva zotročit. Nemějte ale obavu, boj je sice krutý, zažíváme ho v přímém přenosu a každý osobně. Jejich čas už vypršel. Proto je nutné myslet konstruktivně a konstruktivními činy si navzájem pomáhat…..

„Stroj času,“ který je znám od roku 1950, má název Chronovisor-Technologie. Aagenti CIA mají možnost cestovat do minulosti i do budoucnosti. Popřípadě měnit události z minulosti do budoucnosti. Článek o popsaném si můžete přečíst na následující stránce pomocí překladače ZDE

Tímto jsem všem, kteří zažili před několika dny časové posuny, vysvětlil, proč tomu tak je. A možná to s časem bude ještě horší…..

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Německým médiím MSM už nevěří ani malé děti

250 policistů a speciální zásahová jednotka včera uzavřela příjezdovou cestu k jednomu minaretu v Berlíně a také k některým jiným podezřelým objektům.

Policisté údajně hledali stopy a důkazy finančního podvodu. Měla to být okamžitá pomoc pro lidi při COVID 19.

Tak této zprávě může skutečně věřit jenom člověk s amputovaným mozkem. Média a vláda pokládá snad občany a lidi za úplné blbce.

Dle nezveřejněné zprávy byly hledány zbraně a munice, Proavděpodobně když policisté viděli vzpouru ve Stutgartu, kterou způsobili silně pigmentovaní muži, má asi vláda a policie strach z možnosti další vzpoury černého obyvatelstva a zároveň použití zbraně.

Článek si můžete s překladačem přečíst ZDE

3) Řím je prohlášen za…..

Imám v Římě prohlásil, že vedení Říma je v rukou Islámu. Prohlásil to Imám Tabligh Eddawa. Nesmíme zapomínat, že žádný mírný či umírněný islám neexistuje.

V Římě se nachází mnoho částí, do kterých je zákaz vstupu italským občanům. Tak jak dnes Řím vypadá a jak se rozmáhají islamisté po městě, je to nejspíše pravdivé a pravděpodobné….

Článek si můžete přečíst s překladačem ZDE.

4) Věřte plánu, všechno je pod kontrolou, i když to někdy tak nevypadá

Když něčemu věřím, jdu za tím přes veškeré překážky. Pokud touhle metodou začne postupovat kritické množství lidí, dojdeme všichni do vytyčeného cíle. I když se někdy zdá být nereálný. Proto znovu všechny prosím, jděte každý za konstruktivním cílem a pak tam dojdeme všichni. I ti kteří si to nepřáli či nepřejí. Pro ně to bude potom ale velice problematické a obtížné…..

Q-anon Vám posílá zajímavý vzkaz:

Člověk, který jde celý život za svým cílem přes veškeré překážky, nic nevzdává a chce pomoci lidstvu na celé planetě Zemi…..

5) Tak to dopadá, když se lidé snaží něco vysvětlovat logikou…..

Jak jsem dnes psal v bodě1), ve škole nás nic správného nenaučili, snad jenom lhát všude a všem. Předstírat a nic moc správně nedělat. A proto si v životě musíte vše „vynalézat“ sami. Vyzkoušet sami, pokud nechcete ustrnout a „šlapat vodu“ na jednom místě a nikdy se nikam nedostat. To bylo jejich cílem. Když se potom lidé dostanou k mimozemským technologiím, či přísně utajeným technologiím, hned se vše snaží vysvětlovat „logikou“ která je naprosto nepřesná a zavádějící…..

Intuice je ta správná cesta. Potom bychom nepotřebovali ani školy. Pevně věřím, že víte, co jsem tím chtěl říci. Znám děti, které nechodí do školy, učí se doma a v 12 letech hovoří i 7 jazyky…..

Uvedený film Vám napoví mnoho a bude dobré se nad daným modelem zamyslet…..

 

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.