…..vzhledm k tomu, že nemám čas na odpovídání jednotlivých mejlíků a protože většinou, pokud to nejsou osobní mejlíky, rád bych zde všechno shrnul najednou….

11:54

Důležité upozornění pro čtenáře, kteří ještě nepochopili, že na tadesco.cz dáváme většinou přeložené články, nebo smyslově přeložené a snažíme se tím ukázat lidem možnou cestu a co se vlastně odehrává kolem nás a co se na lidi připravuje.

Dále jsou to data z jiných kanálů ze zahraničí, ke kterým se lidé bez určitých známostí většinou nedostanou a také z určitých „služeb“.

Jestli mi někteří návštěvníci stránek, pokud nejsou trolové a podplacení záškodníci, neustále píší, že STRAŠÍME LIDI, ŽE SE STEJNĚ NIC NESTANE, ŽE SE NIC NEVYPLNILO a mnoho jiných nesmyslných tvrzení. Tak bych Vám rád oponoval.

V případě, že někdo přišel k tadescu až v posledních měsících, nemůže hodnotit celý datový arzenál, který se vleče už mnoho let a to asi od roku 2010, kdy jsem začal psát na jiné weby, osud, prvopodstatu a nyní zde. Předtím jsem dělal jenom přednášky a to hlavně v zahraničí. Podobná témata jako Harald Kautz Wella, Dr.Stefan Lanka a jiní. Byla to široká škála přednášek z mnoha oborů a díky datům si pomohlo mnoho lidí.

[wp_ad_camp_2]

Dokonce díky jedné přednášce v Belgii před mnoha lety, na které byl velký šéf jedné stáje FORMULE 1, ( já nevěděl samozřejmě kdo to byl) začali jezdit jezdci z této stáje na rovinkách klikatě. Základ byl proč letadla z Evropy do Ameriky létají obloukem. Ušetří si totiž několik hodin než přímým letem. Dostal jsem potom přes pořadatelku v Belgii, jednu velmi zámožnou paní, zprávu, že to skutečně funguje a byl rád že se jí zúčastnil.

Jak vidíte, je důležité všechno vyzkoušet, a to osobně nebo vyčkat. Pokud nemůžete předložit vyvracející důkazy, je zbytečné diskutovat. Ztráta času a energie.

Je jasné, že Illumináti, kteří drželi otěže doposud a snaží se je neustále držet, udělají vše pro to, aby došli k cíli NWO. To se jim už ale nepodaří. Nutné si uvědomit, že v určitých termínech ( které sami „ONI“ nasadili) může být velký dokonce i několikaroční skluz. Nezapomeňte že jedou po několika paralelních kolejích a mohou přeskakovat z jedné na druhou podle potřeby a udržovat se tím u moci. Dnes se jim ale do ložisek vlaku dostal písek, s čímž nepočítali.

Proč vlastně píši tento článek. Je to jednoduché. Neustále dostávám od netrpělivých čtenářů (není jich sice tolik) dotazy či napomenutí, že je to jinak, nebo že se to nestane. To jsou ty slušné. Mám nyní asi 4215 nepřečtených mejlů, které vymažu, nemám je čas číst.

Na tadesco píši jenom občas a to většinou z cest, třeba někde od benzinky, dám rychle článek nebo pošlu dalším redaktorům něco na překlad. Nemohu vše dělat sám. Čas se zkrátil a chybí mi. Však to víte sami z vlastní praxe. Chybí všem.

Dostal jsem mnoho dotazů ohledně stříbra a nákupu potravin. Jsou zcela zbytečné, stačí se dívat kolem sebe.

 

Na tohle téma byl dobrý tip či vtip, který jsem nedávno uvedl.

U NASA se zaměstnanec metrologie sám ptal ředitele, jestli náhodou netuší, jaká bude zima. Ten mu odpověděl. Běž do Indiánské rezervace a podívej se jaké dělají indiáni zásoby dřeva. Zaměstnanec metrologie šel tam a když se vrátil, tak se ho ředitel zeptal. Tak jaké pozorování jsi udělal. Odpověděl, že dělají velké až nepochopitelně velké zásoby dřeva. Ředitel mu tedy odpověděl, že bude velice krutá zima a měl by se na ni připravit.

Pamatujte nic se nedělá jen tak pro nic za nic. Bylo by dobré, kdybyste data zde na tadescu brali jako orientační a směřující do událostí o kterých píšeme. Nic víc nic míň.

A jestliže MORGANOVA banka v USA (byli to největší piráti v dějinách lidstva na mořích a právě odtud mají veškerý majetek), prodala poslední týdny všechno zlato a za to nakoupili pouze a jenom tuny a tuny stříbra, tak to asi něco znamená. Vzpomeňte si na indiány. Uvidíte sami.

Jedním z dalších příkladů odvíjejících se událostí je Kardinál Judas. Psal se rok 2003. Vše co řekl se doposud splnilo a plní. Budeme pevně věřit, že poslední bod o armagedonu se mu už nepodaří dotáhnout do konce…..

Nehodlám neustále kohokoliv přesvědčovat o správnosti či termínech kdy to přijde, nebojte se přijde. Stříbro vystřelí do astronomických částek. Sám Putin řekl, že to budou stonásobky dnešní hodnoty, nikoliv ale u zlata. A už vidím ve vašich mozcích další otázku, Odkud to vím já, a proč se o tom nepsalo. Dívejte se kolem sebe a pozorujte.  Pokud se budete dívat do mobilů a nikoliv kolem sebe, nic nepochopíte. Proto je pro Vás vyrobili…..
A pokud máte naprosto jiné názory a nesouhlasíte s články či daty a nemůžete naše předložené fakta vyvrátit, tak prosím nepište do diskuzí nesmysly a buďte slušní. Nebo raději odejděte a věnujte čas jiným informacím v MATRIXU. Když se člověk sprostě vyjadřuje, uráží druhé a nenávistně píše komenty, UBLIŽUJE SI SÁM. Nikoliv nám či mně. Děkuji za pochopení.

A mohl bych dále pokračovat, ale proč, pokračujte v myšlení a jednání sami….

Děkuji Vám za čas věnovaný tomuto článku a čtení tadesca…..

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.