AKTUALIZACE 11:54

…..po pobrouzdání mnoha světových webů jsem narazil na jednu zajímavou zprávu, o které se mlčí a moc se nerozebírá. Zajímavé. Pročpak asi????

10:54

1) Některé začíná tlačit svědomí…..

Jedná se o mnoho zaměstnanců a vědců, kteří pracovali v přísně tajném oddělení laboratoře ve Wuhanu. Jsou to „přeběhlíci“, kteří začali datovat zahraniční tajné složky CIA a jiných tajných služeb o pravdě, která je zatím skrývána záměrně čínským režimem. Momentálně se nacházejí v „rukou tajných složek“, které mají z této události vyvodit důsledky.

Mimo jiné moc dobře čtenáři tadesca.org vědí, že organizaci tajné laboratoře ve Wuhanu financovali BILL GATES, SOROS, KILLARY CLINTONOVÁ, A CIA (DEEPSTATU). Není vyloučeno, že právě tahle perlička může způsobit pád čínského režimu a to navždy. Bude nutné vyčkat….

 

[wp_ad_camp_2]

 

Článek si můžete přečíst ZDE.

Druhý zajímavý případ jsem zažil včera při setkání s jednou velice dobrou známou v Německu. Její manžel spáchal sebevraždu. Byl lékařem a ona byla či neustále je, to se nezmínila letuškou u jedné společnosti….

Sdělila mně, že manžel nechal jenom pro ni dopis na rozloučenou se slovy, že už s tím nemůže déle bojovat a žít. Byl zaměstnán na onkologii. Lidem, kteří rakovinu vůbec něměli byla diagnostikována a potom jim dávali drahé preparáty, na kterých také profitoval. Veškerou tíhu těchto zrůdností neunesl a raději odešel.

Obrázek si prosím o tom udělejte sami. Psali jsme už o jednom lek-aři, myslím že to byl článek z Anglie, který promluvil a říkal, že 90% diagnostiky rakoviny prsu u žen je falešných. Toš tak…..

2) JOHNNY DEPP obhajuje neobhajitelné

JOHNNY DEPP, „Holywoodská hvězda“, herec, který je také zapleten do obchodu s dětmi a do skandálu s PIZZA GATE nyní chce obhajovat lidi, a sice tři muže, kteří při rituálním řádění zabili tři děti. Nyní se jich zastává. Tak to normální lidé už nechápou, co se vlastně odehrává na této panětě, promiňte mi, v Hotelu Země.

Snad jsem z jiné planety, ale nepochopím, jak si někdo může dovolit obhajovat prokazatelné vrahy dětí a to co jim způsobili. Oni je nezabili během vteřiny, ale děti musely prožívat hrůzné bolesti, než pro ně přišlo vysvobození odchodem do jiné dimenze. Nechápu.

Ptám se sám sebe. Bude se ještě někdo dívat na jakékoliv filmy tohoto pedofilního ústavu PEDOOWOODUU z USA?????

Článek si můžete přešíst zde.

Zapomněl jsem, že je jen pro předplatitele, proto kopíruji znovu zde na stránky v html.

Johnny Depp defends men convicted of satanic ritual murders

Johnny Depp, the Hollywood star, has added his voice to a campaign to free three men convicted of murdering three children in a satanic ritual.

The „West Memphis Three“ were convicted of killing three eight-year-old children in woodlands in Arkansas in 1993.

The men convicted, Jason Baldwin, Jessie Misskelley, and Damien Echols were themselves teenagers at the time.

Baldwin and Misskelley were sentenced to life in prison while Echols received a death sentence.

Depp is the latest in a string of celebrities to have voiced support for the men’s case and he will appear on CBS’s „48 Hours Mystery“ programme to defend them.

In a promotional clip for the programme, he says: „I firmly believe Damien Echols, Jason Baldwin and Jessie Misskelley are totally innocent. It was a need for swift justice to placate the community.“

Supporters of the three men claim they were targeted by police because of their interest in heavy metal music and the occult, and that Misskelly made a false confession because he thought it meant he could leave prison.

Last month a judge in Arkansas refused to grant new trials for Baldwin and Misskelley who claimed that they weren’t adequately represented originally.

Depp’s appearance on 48 hours comes as he is in the midst of promoting the new 3D Disney film „Alice“, in which he plays the Mad Hatter.

VĚŘTE PLÁNU WWG1WGA

pokračování

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.