Marného okénko 25.Q9.2Q2Q Něco málo z cest. Střípky na uklidnění

…..jsem opět na cestách a píši Vám důležitá data WWG1 WGA….
16:54
1) Bude červený říjen, tak se připravte
Prezident trump připravuje „noty“ pro červený říjen:
„Lov je aktivovaný. Lovci se stávají lovenými. Patrioti mají vše pod kontrolou“
Vím, že je to výstižný vzkaz pro lidstvo. Mimojiné byl ve spojených státech pokus o převrat a svržení Prezidenta trumpa. Bestiality hlubokého státu se stupňují, vědí o jejich konci, vlak dojíždí na konečnou a proto tak zuří a rozzuřeně běsní.
Odhalení bude pro lidstvo gigantické.
**Mimo jiné mně přišla zajímavá zpráva od známého. Údajně byl proveden útok na firmu Huavej v Číně, která je právě výrobcem a organizátorem systémů 5G v Číně. Snad se jednalo o energetické zbraně. Neví přesně, budeme dále sledovat a datovat.
[wp_ad_camp_2]
**Nechal jsem si zjistit, jaká letadla opět pomáhala při zatáhnutí nebe. Po několika volných měsících čistého nebe se snaží opět DEEP STATE z posledních sil chemtrailovat nebe. Ale už zbytečně. Jak jsme v minulosti psali, na ozdravení vzduchu a přírody byl použit v minulých měsících germániový prášek. Byl vyroben studenou fůzí v Rusku a poskytnut do jiných zemí. (Studená fúze je opak horké fúze, článek je na tadescu ZDE a ZDE)
Zachovejte prosím klid, leží v něm největší síla a nenechejte se nikým a ničím zvyklat. Nestojí vám to za ty nervy.
2) Kreatury nejodpornějšího ražení vládnou EU
Primitivové v EU asi zapoměli kdo vybudoval celou Evropu a obnovili opět zničené domy, památky a vše ostatní. Za výroky tohoto typu by měli všichni politici být ve Vorkutě či Quantanámu. VON DER LeYENOVÁ nezapře ve svých žílách krev svého otce A.H.

[wp_ad_camp_2]
3) Zajímavá zpráva
Do konce tohoto roku je údajně jakákoliv imunita politiků a diplomatů zrušena. A to na celém světě. Zajímavé, proč byl tento krok zvolen. Čtenáři tadesca určitě vědí.
pokračování? nevím, dle času…..

tm komentuje





Na 2 českých webech se objevily konečně i stránky o adrenochromu (převzaté) – jasně, stručně, ale měli to mít alespoň týden na hlavní stránce.
„Adrenochrom, koronavirus, pedofilové – existuje spojení?….nebudete jen šokováni, ale obejde vás hrůza
Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl… To se přece nemůže dít… Ale co když ano? Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.
https://ceskoaktualne.cz/2020/05/zpravy-k-zamysleni/adrenochrom-koronavirus-pedofilove-existuje-spojeni-nebudete-jen-sokovani-ale-obejde-vas-hruza/
a včera na OrgoNetu
https://orgo-net.blogspot.com/2020/09/adrenochrom-koronavirus-pedofilie.html
Milý Truth Seeker, veľmi pekný príspevok, úsmevný i smutný zároveň a zdá sa, že i dosť pravdivý, ďakujem. Moj manžel,moja láska je hlboko spiaci človek a mňa považuje asi niekedy za dosť naivnú až miestami hlúpu, že sa venujem hladaniu pravdy. Napriek tomu, že má čierny pás z Takewonda a na rameni vytetované „Ochránca“ nechráni v tejto dobe nikoho a nešíri pravdu medzi ľudmi. To nesiem ťažko. Vždy povie „a čo ja zmožem?+neposielaj mi tieto veci, nechcem to čítať,aj iní ludia si o tebe myslia svoje“. Meditujem cez 30 rokov a mám velmi hlboké vhľady k duši človeka a jeho rýdzej bytosti. Dnes som sa dostala do krajiny plnej kryštalového svetla, bytosť ženskej podoby ma pohladila po tvári. Bolo to krásne. Na to vidím svojho manžela ako chlapca (8 rokov) ako ho temnota v podobe prízraku ťahá za nohy dole do temnoty: Ten chlapec sa na mňa díva a asi mlčky volá o pomoc. Je to možno jeho duša hovorím si a tak som ho v tej meditácii objala-objala svojím Svetlom a Láskou a temnote vydala príkaz okamžite odísť a na to temnotu začala likvidovať (pokračovanie)
To je jak ve filmu Duch:
https://www.youtube.com/watch?v=WUDN7AN5HFk
mariana – jsi úžasná, děkujeme
2 ) Zrazu všetky s.ačkomety označujú tento článok ako „hoax“… Lajnová, vraj ešte predtým, ako bol zverejnený tento „hoax“, uviedla, že starší ľudia by mali zostať v izolácii až do konca roka, aby sa vyhli nákaze. Povedala by som, že „bez vetra sa ani lístok nepohne“… Ale to je pre seniorov to samé ako smrť ! Keď ich nemôže navštevovať rodina, príbuzní, priatelia, tak umrú od žiaľu, pretože ich jediným zmyslom života je už len tá rodina, príbuzní… Lajnová takto odsúdi seniorov na smrť.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/550439-von-der-leyenova-mala-oznacit-seniorov-za-nepriatelov-eu-bol-to-hoax/
Bola som navštíviť otca. Má vyše 80 rokov a žiadne lieky trvale neužíva. Mimoriadne dobré zdravie. Jeho momentálna manželka ho ide dať o týždeň prvýkrát zaočkovať proti chrípke. Seba tiež. Mrzí ma to. Verí len masmédiám. Dúfam, že to obidvaja zvládnu. Otec veľmi nechce, ale podriadi sa, lebo je v tomto slaboch.
Naša malá susedka, školáčka v takýchto prípadoch vždy povie: „Keď myslíš. Ale keby si si to náhodou rozmyslel…(tak sa ozvi)“
zabrán tomu,tá jeho manželka momntálna chce dedit…
pro Klára : prosím pomož otci. Vyjádřil se, že nechce. Ale nedokáže už NE prosadit před manželkou. Buď u něj, když bude říkat NE na očkování manželce. Dodej mu tím odvahu. Budou mít doma chvíli dusno, ale ON musí nastavit HRANICE. Jeho manželka musí začít respektovat jeho rozhodnutí. Zhádej se klidně s jeho manželkou. On ti jasně řekl, jak na tom je, co nechce. Vysvětli mu, že manželka s ním nemůže jednat jako s nesvéprávným člověkem. Musí ctít jeho vůli. V 80 letech jsou lidé obecně rádi, že nějak žijí, už nemají dost sil se s manipulátorkou manželkou hádat. Vysvětli mu vše, co píšu a nabídni mu pomoc. Jeho konečné rozhodnutí respektuj.
Ale jaképak upír-ání základních svobod. Vždyť si dělají srandu. Probíhá psych-soc vědecká studie přímo v terénu.
Zatím je jasné, že ze života si dělají peklo jen lidi, jeden druhému, či jedinec sám sobě. Většina jen plká o základních svobodách, ale vůbec je ani neumí bránit, protože v ně stejně nevěří, vlastně ani nechápe, co to je, to lidské právo. Větší víru má v média a „rozum“ politiků, než ve vlastní pochopení sebe sama jako lidské bytosti vyživované světlem.
Takže je potřeba, aby se našlo více „dobrodruhů“ – zaujali v této studii roli nepodělaného, co zůstane lidskou bytostí s právy, které se jinak neubrání.
Zápas je v poločase a lidské bytosti jsou v menšině. Zbytek jsou „ti na porážku“ a tak s nimi bude naloženo. BUDÍČEK, naším základním právem je zůstat lidským.
Včetně toho, že člověk se nenarodil s rouškou a má automatické právo volně dýchat a pohybovat se.
Jestli se to nelíbí políčístovi, poli-tikovi(dovi), či jinému na porážku, tak ať koná. Pokud jsem opravdu lidská bytost, nemůže mi vůbec ublížit. Jak by to vůbec udělal? (viz pohádky)
To jsem reagoval na Jána, ale programátoři opravdu neduělali dobrou práci, když se ZTRATÍ KONTEXT po chybové hlášce, že text je delší jak xxxx znaků, ale přitom ještě několik desítek zbývá.
Psych-soc studie a psy-op
Přesně PTZ. Zrovna jsem viděl, podle průzkumu Hovinek,. většina národa = 🐑🐑🐑 – VĚŘÍ Prymulovi………. :)
TRAGIKOMEDIE CZ
Presne PTZ a voice. At nas je vic, kdo to prohledne! Ja to mam i doma, kde jsem za exota. Jeste ze tu je tadesco. To jsem objevila behem nouzoveho stavu. Moc dekuji vsem, co zde pisete a celemu tadescu. At zdravy rozum zvitezi!!!
Na tadescu určitě vydrží.
carsten
to je otázka, jestli to nejsou opět jen jejich lži, jako vše
to je koment k tomu průzkumu k piž-molovi a věrohodosti průzkumu pro voice
Seriál usa, piatky ČT2 a soboty STV2 – „Príbeh služobníčky“ – odohráva sa to čoby v blízkej budúcnosti v Amerike, čoby v sektárskej republike „Gileád“(tento názov sa už tu niekde vo videu objavil)… majú tam služobníčky – otrokyne, unesené ženy, ktoré sú ešte schopné plodiť a rodiť deti, ktoré im potom odoberajú… v poslednej sérii majú už niektoré na tvárach rúška…
https://www.youtube.com/watch?v=DvSzHCish3M
Gilead je přece ta farmaceutická firma, která vyrábí Remdesivir a vyvíjí vakcínu proti covidu. Mluvila o tom ta americká doktorka, ale video už nemůžu najít.
Temní programují mysli Spících mnoha způsoby, nejlepší forma se jeví zabavit mladé lidi online hrami. Instantní úspěch.
Zatímco stáří sleduje předem zpracované IN FORMACE přes jejich TELE VIZI, mladí chtějí mít INTER AKTIVNÍ zážitky, nespokojí se s tupou mluvící hlavou na obrazovce.
Následující záběry jsou rok stará počítačová hra, ale pro slabší povahy mohou být drastické:
https://m.imdb.com/video/vi901889049?playlistId=tt5807606&ref_=m_tt_ov_vi
„Hra“ se odehrává v tom, co zbylo z USA po dosažení cílů NWO, poslední hrstka lidí bojuje proti Homo Démonům, mechanicky vylepšeným hybridům.
Tohle níže už ale není hra, tohle je „naše“ realita stará týden:
https://www.businessinsider.com/elon-musk-neuralink-animal-testing-benefits-2020-9
https://neuralink.com/
Celkem si strejda Elon připravil 42.000 těhle dárečků, které budou časem „pro naše dobro“ (dobrovolně pod motivací ztráty zaměstnání) propojeny s Neuralinkem. Proč si to komplikovat očkováním…
A když hlas NWO, FORBES říká, že je to požehnání pro Lidstvo, tak to bude pravda ne?
https://www.forbes.com/sites/johnkoetsier/2020/01/09/elon-musks-42000-starlink-satellites-could-just-save-the-world/
https://findstarlink.com/
Tak určitě…
Nevím, jestli se to hodí sem, ale covid je evidentně opravdu jeden velký podvod a když známému zemřela 85leta maminka a koroner se ptal, jestli může napsat, že zemřela na covid, že za to dostávají peníze, tak kde to jsme, přátelé…. vítejte v době Posledního soudu….jen teda věřím, že ty podvodníky ve vládě a ty, co zatím jsou už to konečně nakope do víte kam a i zepředu 🤪
co to je to “ koroner “ ?
pro trtal_pan ktery úmrti potvrdi a zapise do kolonky pricinu umrti je koroner
trtal
je to z USA. Neviem, či len názov alebo systém. Keď niekto zomrie, zavolá sa lekár, ktorý konštatuje smrť. Ten zavolá koronera, ktorý prezrie telo, stanoví, či smrť je prirodzená alebo nie, nariadi pitvu, ak je potrebná, stanoví čas a príčinu smrti, resp. pravdepodobnú príčinu smrti. Odovzdajú sa mu občiansky preukaz a zdravotná karta zosnulého. S koronerom sa dohodne pohrebná služba, ktorá odvezie telo a postará sa o pohreb. Buď si ju vyberú pozostalí alebo koroner odporučí. Koroner je niečo ako súdny lekár. Či koroner = súdny lekár, neviem. Bežný lekár môže stanoviť len exitus, nie príčinu. Pokiaľ niekto zomrie v nemocnici, je to ten istý systém, lenže človek vidí, ako to prebieha len v prípade, že človek zomrie doma. A teraz sa tešme zo života.
Este k tej zmienenej relacii, jeden z tych odporcov ockovania, mimochodom neskutocne argumentacne zdatny clovek, odmietol mat na sebe rusko pocas celeho vystupenia, samozrejme vysvetlil preco nechce mat tu handru na tvari.Velmi ma zahrialo na dusi.
Len trosilinku odbocim.Ale tomuto sa neda odolat.Pozeram na jojke cesko-slovensku komediu cez prsty,ktora este bezi a tam vo velkom a v mnohych scenach lopta.Tak sa na nu kuknite,co na tej lopticke je.
https://ctrlv.cz/YfQ5
super postřeh