Marného okénko 25.Q9.2Q2Q Něco málo z cest. Střípky na uklidnění

…..jsem opět na cestách a píši Vám důležitá data WWG1 WGA….
16:54
1) Bude červený říjen, tak se připravte
Prezident trump připravuje „noty“ pro červený říjen:
„Lov je aktivovaný. Lovci se stávají lovenými. Patrioti mají vše pod kontrolou“
Vím, že je to výstižný vzkaz pro lidstvo. Mimojiné byl ve spojených státech pokus o převrat a svržení Prezidenta trumpa. Bestiality hlubokého státu se stupňují, vědí o jejich konci, vlak dojíždí na konečnou a proto tak zuří a rozzuřeně běsní.
Odhalení bude pro lidstvo gigantické.
**Mimo jiné mně přišla zajímavá zpráva od známého. Údajně byl proveden útok na firmu Huavej v Číně, která je právě výrobcem a organizátorem systémů 5G v Číně. Snad se jednalo o energetické zbraně. Neví přesně, budeme dále sledovat a datovat.
[wp_ad_camp_2]
**Nechal jsem si zjistit, jaká letadla opět pomáhala při zatáhnutí nebe. Po několika volných měsících čistého nebe se snaží opět DEEP STATE z posledních sil chemtrailovat nebe. Ale už zbytečně. Jak jsme v minulosti psali, na ozdravení vzduchu a přírody byl použit v minulých měsících germániový prášek. Byl vyroben studenou fůzí v Rusku a poskytnut do jiných zemí. (Studená fúze je opak horké fúze, článek je na tadescu ZDE a ZDE)
Zachovejte prosím klid, leží v něm největší síla a nenechejte se nikým a ničím zvyklat. Nestojí vám to za ty nervy.
2) Kreatury nejodpornějšího ražení vládnou EU
Primitivové v EU asi zapoměli kdo vybudoval celou Evropu a obnovili opět zničené domy, památky a vše ostatní. Za výroky tohoto typu by měli všichni politici být ve Vorkutě či Quantanámu. VON DER LeYENOVÁ nezapře ve svých žílách krev svého otce A.H.

[wp_ad_camp_2]
3) Zajímavá zpráva
Do konce tohoto roku je údajně jakákoliv imunita politiků a diplomatů zrušena. A to na celém světě. Zajímavé, proč byl tento krok zvolen. Čtenáři tadesca určitě vědí.
pokračování? nevím, dle času…..

tm komentuje





Pet Shop Boys k Rudému říjnu: From revolution to revelation?
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/pet-shop-boys/my-october-symphony-171065
diky, tome za uklidnujici slova. Ja si rikala, ze asi nekde cestujes.
carstene nebo terezko,není prosím něco s tadescem? Mně se vůbec nezobrazují články.Jen dnešní okénko,u všech ostatních se mi zobrazí začátek článku,a pak hned slunce a to napsaný,že tadesco otvírá lidem oči a tak.Ale nic jiného,a komentáře se mi nezobrazují vůbec.
Zdá se, že je vše v pořádku. Buď dočasná chyba serveru nebo je chyba na vaší straně.
Daj si iny prehliadac. Aj mne to robilo, presne to iste. Dal som chrome a ide to…..skus
Ptaah, dobra rada nad zlato. To spehovaci svinstvo mi do PC nesmi. Pouzivam fifox a jede to taky na pohodu.
No, to ste si moc nepomohli. Fifox posiela nejaké veci rovno do NSA.
K tym lietadlam co prašia svinstvo, ked sa to cele zase rozbehlo, nachvilku som si spravil prehlad. Ak som videl na oblohe vypustanie sajrajtu, skontroloval som si flyradar a toto vyslo. Kazdy si moze urobit svoj nazor.
https://ctrlv.cz/zY20
https://ctrlv.cz/IfTR
https://ctrlv.cz/HIPm
https://ctrlv.cz/b7gf
https://ctrlv.cz/euUQ
https://ctrlv.cz/fps3
samí arabové… no dává to trošku smysl… furt mi nešlo do hlavy, že to může být v evropě tak dlouho popírané… že to zaměstnanci evropských letišt nevykecají…. ale pokud to lítá všechno od ručníkářů, tak to hodně vysvětluje…
Rudý říjen je ustálený výraz (hihihi). Lidi z Otrokovic to vědí asi nejlépe.
Tomáši moc děkuji za dobré zprávy, přepošlu všem svým blízkým, ať už je tu říjen! WWG1 WGA
Těším se…..dlouho nás na to tadesco nabádá, že zlo bude v bažině….veřim tomu, protože vím když jsem odstranila růžence a katolický zpěvník, co se stalo….tadesco je boží…..přeji všem ať letáme jako andělé, ty nic netizi a proto létají….dnešek je krásnější než včerejšek…..
ďakujem….tieto slová po dnešných zážitkoch padli ako živá voda.
Horí výskumné laboratórium Huawei v Dongguan kde testujú 5G…..
https://www.youtube.com/watch?v=xUftYphhnf4&
… Videá z Číny – laboratórium Huawei
https://www.rt.com/news/501678-fire-huawei-5g-lab
Díky Vám Tome za info.. Věříme plánu.. Včera v UH. Hradišti velká sypačka, docela síla.. Ale postupně se blížíme do cíle i když ještě ty bestie kopou.. WWG1WGA
Já když z dálky vidím, co vám na Hradiště porad sypou, nestačím se divit proč… Nejen v covidcirkusu ten náš okres vede. Nebo to s tím souvisí? Ale včera zaprasili nebe řádně i nad Brodem, aby ne, když už týdne hlásí tohle počasí…