Aktualizace 23:54

Okénko bude postupně za den několikrát aktualizováno a objeví se to vždy nahoře v AKTUALIZACE. Nemá cenu psát mnoho dlouhých článkú, ale jenom jejich „výcuc.“ Je zajímavé pročítat noviny po celém světě, jak se k hysterické uměle vyvolané epidemii staví jednotlivé národy….

  •  ve Francii toho mají lékaři také plné zuby. V jenom článku se píše, že: Čím dál tím více doktorů se ujímá slova a tváří v tvář kriminálníkům z vlády se staví přímo proti UVĚZNĚNÍ FRANCOUZŮ.  Poslouchejte pozorně, co nám říká. (je to z videa) Varovali jsme Vás na tomto webu co se odehraje a to od roku 2012. (agenda 21, plán vylidňování obyvatelstva kabalou, vyryto do kamenů v Georgii). Francouzská populace je lobotizována mediálnimi sra.komety které jsou v rukou MÊMES GROUPES a jsou zapojeny do tohoto  světového zdravotního skandálu. Více než 50% francouzské populace čeká na nucené očkování!!!!! !!!!! !!!!! PROBLÉM REAKCE ŘEŠENÍ!!!! Žádná vláda nemá nad tebou takovou moc, opakuji žádná vláda nemá nad tebou takovou moc!!!!!  Nejste otroky ani ovcemi. Nikdo Vám nemůže zakázat volý pohyb a dělat si to co chcete. Národní zákony nejsou Vašimi zákony, pokud s tím nesouhlasíte. (Viz  skandál s globálním rodným listem a podvod s justičním zákonem). Pokud vezmeme SUPRANÁRODNÍ ZÁKONY, ( nadnárodní zákony) které jsou nadřazeny všem národním zákonům, tak je napsáno černé na bílém, že jste svobodní a že jenom VY a OPĚT VY, máte veškerou moc nad bezpečností své osoby. A nikoliv vláda. Všeobecná deklarace lidských práv ARTIKL 3. Každý má právo na život, svobodu a bezpečnost. JSTE VŠICHNI SVOBODNÉ BYTOSTI A UVĚZNILI JSTE SE SAMI DÍKY UVĚŘENÍ POHÁDEK O ZÁKONECH A NAŘÍZENÍCH. ZDE
  • právě jsem dohovořil s jedním známým, který bydlí v bývalém východním Německu a říkal, že všechny silnice jsou kontrolovány SHAEF vojenskou policií. Měl strach, že už nedojede domů…..
  • Trump úspěšně zmařil plány hlubokého státu odhalením působení „léku“ spíše správně řečeno zabijáku v pravém slova smyslu jménem chlorochin, (myslím že byl poslán na testy do Čr). Média a WHO jsou nyní naprosto zběsilé a zuří jak jen mohou. Analýza zrady farmaceuticko-lékařského komplexu je k podívání právě ZDE . Snad větší bestiality na lidech se hluboký stát s farmamafií nemohl dopustit. K tomu všemu zákazy vycházení mají zájem navždy zlikvidovat ekonomiku a vše s tím spojeno. Proto ta nesmyslná nařízení. Můžete se podívat ZDE. Co tím bylo myšleno? Jasně řečeno pro všechny, nezabíjí virus, ale podávaný lék. Brutalita na entou…..   a jaký je podpis?????
  • DEEPSTATE

  • po telefoním rozhovoru s člověkem pracujícím v Římě musím konstatovat, že zpráva, kterou jsem uváděl včera či předevčírem o vystoupení Itálie z EU je z 990% pravdivá. Dále mně sdělil, že zemědělci v Itálii, protože začalo mrznout a stromy jsou rozkvetlé, začali sady stříkat vodou, která zmrzne na květech a ochrání ho před mrazem. Poprosil jsem ho, jestli by mi poslal nějaké fotografie, poslal mně celý článek. PROTO VÝZVA PRO VŠECHNY ZEMĚDĚLCE A LIDI S OVOCNÝMI SADY. Když nám budou chtít zmrazit a zničit úrodu, prosím postříkat stromy večer, když začíná mrznout vodou. Zachrání úrodu. Mimo jiné mně nyní asi budete považovat za blázna ale miluji pohádky a dost často se na ně dívám. Je tam až příliš pravdy a né že jsou to pohádky.  Zvonilka v jednom dílu, zachránila také úrodu, když nechala při přichodu mrazu postříkat stromy a tímtak zachránila budoucí plody. Že by to. měli zemědělci v itálii z tajných knihoven ve Vatikánu????? No odkaz momentálně nemohu najít v tom přílivu zpráv, proto prosím o strpení, když ,dám ho zítra nebo jak ho najdu…..
  • máme zprávy z Bulharska, které potvrzují 1 celou americkou divizi SHAEF, která má jednak pomoci při obraně hranic s Tureckem, ale hlavně prý bude mít i jiné důležitější důvody setrvání v tomto státě.
  • v USA bylo několik zemětřesení, které měly za úkol zničit velká podzemní města hlubokého státu (deep state) a zničit organizovanou celosvětovou mafii, která byla založena na eliminaci lidské rasy, tak jak ji dnes známe. Stali jsme se pro ILLUMINATY neovladatelní a hlavně velkou přítěží. Viz vytesané kameny v GEORGII. Prosím nezapomeňte, že lidé, kteří se nechali zlákat a pracují u této zločinecké organizace mají 10.000.000 osob. Protože stejně je není možné všechny zatknout, málokdo ví kdo všechno jsou tyhle osoby, byla za eliminací těchto lidí podniknuta velká podzemní zemětřesení, která je navždy zasypala. Je to také jeden z plánu SHAEF

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.