Papež byl zatčen v sobotu 21.3. ve 4:30 ráno italskou tajnou službou. Byl uvězněn v domácím vězení ve své letní rezidenci u Říma v Castel Gandolfo.

Důvody zatčení jsou: zločiny proti lidskosti (jedná se o oběti dětí, které praktikoval ve svých černých magických rituálech), pedofilní satanistické znásilňování, nelegální burzovní a bankovní operace prováděné na jeho příkazy ve Vatikánu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Papež se bude i nadále občas na veřejnosti objevovat například na velikonočních obřadech, ale ve skutečnosti JE JIŽ UVĚZNĚN.

Jeho zatčení bude odhaleno až na konci roku, pravděpodobně, když Spojené státy odhalí i své vlastní hromadná zatýkání, které právě probíhají.

To vše nelze veřejnosti prozradit nyní v globálním rozměru, dokud nebude provedena měnová reforma do září či října.

Jistá předpověď dokonce říká: „Papež zůstane uvězněn až do začátku III. světové války, kdy bude propuštěn islamisty, kteří napadnou Řím.“

Celý Vatikán je v současné době pod dohledem italské justice a tajných služeb (speciálních proti mafiánských jednotek).

Celá finanční správa Vatikánu se dostala pod kontrolu finančního oddělení italského ministerstva spravedlnosti a finanční policie právě dešifruje všechny účty a účetní doklady Vatikánu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nebuďte překvapeni, pokud již neuslyšíte mluvit některé preláty a jiné vysoké hodnostáře, kteří mizí z veřejného života. Vatikánští úředníci se jednoduše mohou vymluvit a říci, že jsou nemocní, a vysvětlit tak svou nepřítomnost.

V každém případě si buďte jisti tím, že Vatikán udělá všechno pro to, aby informace ututlal, zveřejnění co nejvíce odložil nebo, aby tuto záležitost kompletně utajil.

Díky italskému zdroji Q za vynikající práci.

VIDEO ve francouzštině:

Pro tadesco přeložil Pedro | Zdroj: clearlook.fr

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.