…..jak poslední dny opakuji, je nanejvýš důležité zůstat v naprostém klidu a obrnit se trpělivostí a připravit se na možný výpadek (pravděpodobně záměrný) mobilních telefonů, elektrické energie a hlavně internetu….

18:22

 •  těsně před půlnocí mně telefonoval známý z Říma. Měl setkání s jedním velice vysoce postaveným člověkem v parlamentu a sdělil mu zajímavou zprávu. Protože EU nechala Itálii absolutně bez pomoci a na žádné žádosti nereagovala, vyřešila svůj problém jinak. V dnešních dnech se nachází na italském území vojska USA SHAEF, vojska z Ruska a také vojska z Kuby. Dle jeho předpovědi se mají uskutečnit ,jak sám to nazval „čistky“, za pomocí všech jmenovaných vojsk. Další jednotky jsou na cestě…..
 • včera byl požádán generál švýcarské armády aby se dostavil k jednání s velitelem vojsk SHAEF. Velké čistky a operace budou probíhat také ve Švýcarsku. Nesmíme zapomenout, že velká část hlubokého státu a kabalistů se nachází právě v této zemi, mnozí pod horami. Veškeré podzemní tunely a města byla postavena a financována VATIKÁNEM.
 • ve včerejších večerních zprávách ARD ve 20:00 bylo sděleno vězňům, kteří se nacházeli na propustku u rodiny či kdekoliv jinde, že se nemají vracet do vězení kvůli koronaviru,Také bylo sděleno že vězni s mírnými tresty budou propuštěni. Proč asi? Dle uskutečněné akce uvolnění míst ve vězení, budou pravděpodobně místa propuštěných vězňů obsazena soudci, politiky a dalšími, kteří se dopustili v minulosti zločinům proti lidskosti…..
 • je zajímavé, že právě stejná akce proběhla i v Turecku….
 • královna Alžběta dle fotografie, která byla zveřejněna v anglickém tisku, odložila symbolicky korunu a z její pracovny telefonuje a vyřizuje nutné záležitosti. Naše zdroje tvrdí, že pravděpodobně nezůstane v Anglii monarchie, ale bude nahrazena Republikou. Za povšimnutí stojí i obyčejný telefon, nikoliv mobilní, který také symbolizuje určitý vzkaz veřejnosti….
 • po nastolení nového systému ve všech zemích přijde zhruba 30% pracujících ve státním aparátu o svá místa a v budoucnu ještě více.
 • pobavily mně články na českých webech o „půjčení“ peněz amerického prezidenta Trumpa na dluh. Jsou to rovné 2 biliony dolarů. Všichni kdo něco takového psali jsou na největším omylu. Byly vzaty zbanky, které nejen zmíněnou sumu ukradli pracujícímu lidu a tato injekce je jako nevratná částka ve prospěch amerického obyvatelstva. Spekulace o začátku NWO a zavedení systému s tím spjatým mně hodně pobavil. NWO ve skutečnosti skončilo v roce 2000. I když se protagonisti snažili „dělat“, jako že se nic neděje a jeli po „kolejích“ dál, došla jim postupně pára a skončili dnes v troskách. Poslední záškuby zločinců jsou ale ještě všude vidět….
 • je důležité také zmínit, že podle údajů WHO onemocnělo na chřipku v předešlém roce 600.000.000 lidí na celé planetě a nikdo se ani slovem nezmínil o nějaké pandemii. Zvláštní….
 • ministr zdravotnictví německa SPAHN ve včerejších televizních novinách ARD pronesl naprosto shodnou větu s prezidentem Trumpem. NIKDO NEMŮŽE ŘÍCT, CO PŘIJDE. a potom hned následující: SE VŠÍM SE VYPOŘÁDÁME DO VELIKONOC. Vzhledem k tomu, že naprosto přesně kopíroval a formuloval Trumpovy věty, bylo naznačeno a byl dán signál, že všechno řídí již ze zámoří USA, lépe řečeno vojska SHAEF Prosím čtěte ŠÉÉÉF. Hodně zajímavé a vysoce konstruktivní. Bylo tím naznačeno, že FAKE VIRUS končí a že lidstvo se osvobodilo od područí hlubokého státu. Kdo tvrdí něco jiného, tak nemá pravdu. Můžete se radovat a těšit skutečně na zlaté časy….
 • úředníci v Německu mají velké problémy s občany, kteří mají zájem si vyřídit některé občanské záležitosti. Vzhledem k tomu, že zatím nemají od SHAEF a jiných kompetentních orgánů jakákoliv nařízení, raději nepracují a neberou telefony. Všichni úředníci mají dle pokynů pracovat pouze on-line kvůli KORONAKRIZI.
 • v Německu nastává absolutní chaos v logistice dopravy a rozvozu potravin do obchodů. Zásobování selhalo. Chybí přes 50% řidičů, protože se mnozí nechali zneschopnit ze strachu před koronanesmyslem a jiní jsou skutečně nemocní a také psychicky to nezvládli. Někteří hovoří už o koronaholokostu najdete ZDE
 • máme pro vás vynikající zprávu: už nebude zaveden nesmyslný letní čas, který byl prosazován globalisty. Globalisté končí a stím i jejich nesmyslný čas…..
 • ozval se mi kamarád z Londýna, který je rodilý Angličan. Pracuje, či pracoval u BA. V současné době bydlí v Londýně. Jakmile viděl vojenské auta a armádu vjíždět do Londýna, sbalil se  a odejel.  Říkal mně, že intuitivně tuší, že se něco velkého připravuje a bude dobré z města vypadnout. Také mně sdělil, že potraviny v obchodech Londýna jsou vyprodané a není další zásobování zajištěno. Proto se sbalil a ihned odejel za rodiči, do  Aberfeldy.  Zde se ještě dá všechno koupit a mají dost velké zásoby jídla nakoupeny. Zasmál se a sdělil no tak určitě na rok to bude stačit. Cestou po Anglii směrem na sever, viděl několik kolon vojenské techniky, ale bez problémů projel. Ale jinak se zatím nic neděje…..
 • Německo nemá už tři dny žádnou vládu, nikdo neví co má správně dělat. Přesto se vyjádřil jeden politik že američané nejsou v Německu aby pomohli Němcům. No tak toho dle mého názoru bude hodně za pár dní litovat…..

 

 • tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.