AKTUALIZACE 16:54

…..při kratičké zastávce jsem se jen tak mrkl do netu a vidím další kroky, které jsme předpovídali. Omlouvám se, nemám čas na odsouhlasování komentářů, budete muset počkat do večera, než je něko schválí. Já to již z časových důvodů nedělám…..

13:27

1) Před mnoha lety jsme psali, že krach začne zablokováním bankovních karet….

No a dnes se dočítám, že jsou zablokované karty MASTERCARD, VISA a další. A to pod celé Evropě. Ano, na někoho a něco musejí bankovní krach svést. Pořád dokola jsem opakoval, o nebezpečí platit plastovou kartou a nechávat si peníze v bance. Opět pomalu, ale jistě dochází na předvídané.

Nemějte obavu, dojde i na další…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mnozí Češi mají od pátku blokované platební karty. Důvodem je insolvence německé firmy Wirecard, v níž se ocitla kvůli rozsáhlému falšování účtů

Jeden z největších finančních skandálů v dějinách Německa má dopad i na mnohé Čechy, nemohou platit svými kartami.

Platební karty vydávané společností Wirecard jsou totiž od včerejška blokovány. Společnost je po odhalení rozsáhlého falšování tržeb v insolvenci. Britský regulační úřad ji včera odejmul bankovní licenci, takže není možné dále využívat platební karty, které byly prostřednictvím Wirecardu vydávány. Po odejmutí licence karty totiž Wirecard od svých systémů odpojily celosvětově klíčové karetní společnosti Visa a MasterCard.

Od včerejšího odpoledne proto například přestaly fungovat desítky tisíc karet tuzemského startupu Twisto, která poskytuje hlavně odložené platby na internetu. Účet u Twista má 140 tisíc lidí. Problémy mají i platební karty společnosti Fidoo, zabývající se firemními financemi, která patří do skupiny tuzemské pojišťovny Direct.

Přes Wirecard funguje i platební terminál O2 eKasa, který tak nově nepřijímá platební karty. „Společnost Wirecard vyhlásila insolvenci a dne 26. června 2020 v 18:00 hod. nás informovala, že brzy dojde k pozastavení poskytování služby přijímání plateb kartou, kterou využívají někteří zákazníci služby O2 eKasa,“ sdělila firma svým klientům.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Markéta Höfferová 25/6

V celé Evropě mají kvůli pádu Wirecardu kartu dnes zablokovánu řádově miliony lidí.

Kolaps Wirecardu začal minulý týden, když její auditoři uvedli, že firmě chybí v přepočtu přes 50 miliard korun, které přitom vykazovala ve svém účetnictví. Část německých politiků žádá kvůli skandálu hlavu šéfa finančního regulačního orgánu BaFin.

Zdroj najdete ZDE.

tm komentuje: je otázkou času, kdy další společnosti nahlásí krach. Lidé se nedostanou provděpodobně potom k penězům. Jak jinak. Proto neustále doporučují, platit plastikovými kartami a nemít hotovost u sebe. Skutečně jenom lidé s amputovaným mozkem mohou platit kartami a mít hotovost v bankách. Když vidí co se odehrává ve světě a kolik firem hlásí bankrot, je skutečně nezodpovědné vůči sobě a rodině nechat peníze u někoho jiného. Ano, mnozí nyní na rozjetou krachující celosvětovou společnost doplatí…..

UPOZORNĚNÍ PRO TY, KTEŘÍ NEPOSTŘEHLI KRÁTKÉ A DLOUHÉ Í A I: Proto neustále doporučují znamená: ONI DOPORUČUJÍ BANKY A STÁT, NIKOLIV JÁ DOPORUČUJI…..

Ach jo…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Tak POZOR! Pedofilie odhalena i v ČR…..

Odhalení organizované dětské pedofilie a prostituce Ministerstvem Vnitra a skupinou pro odhalování organizované trestné činnosti, dokonce i v České republice. Tak nám vše začíná i zde.

Pánové sice nevědí, že tadesco o tom píše několik let od případu Nasťasa Kampusch. Jsem zvědav, kteří politikové rychle dostanou koronavirus…..

A zmiznou z MSM. Začíná to být zajímavé……

Zbytečné cokoliv dodávat. Podívejte se prosím sami zde: VIDEO

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.