…..nejdůležitější data z planety země za posledních několik hodin….

20:54

tm komentuje:

Prezident Spojených Států Amerických  měl velké štěstí. Nepodařilo se dokončit atentát na Trumpa, který na něho připravil americký Mosad. Ochranná služba a výzvědná služba odhalila tento pokus a zabránila mosadu v dokončení, i když byl Trump už na mušce. Viz snímky.

Mosad nemá zájem aby byly světu odhaleny a zveřejněny praktiky na vlivné lidi a sice dětská pornografie a pedofilie, kterou běžně v praxi používají. Následně mohou osoby, které se nechaly nalákat, následně  vydírat a dělají to, co požadují.

Vše se odehrálo 28.11.2018 před vánoční ceremonií.

A zde byla velmi důležitá poznámka asi k tomu co se mělo odehrát 15 hodin předem. Prosím přeložte si sami nebo s překladačem….. Nemám tolik času na překlady.

AS REPORTED BY THE JEWISH NEWS SYNDICATE – ON SUNDAY 18 NOV 2018, NETANYAHU STATED: “Most Israeli citizens know that when I make security-related decisions, I do so … out of a genuine and deep concern for the welfare of our country, the security of our citizens and the safety of our soldiers. These are not slogans.” He then made what seems to be a veiled threat: “I have a clear plan. I know what to do and when to do it. And we are going to do it. … This will involve sacrifice, but … we will overcome our enemies.”

Další důkazy a důležitá data, kterými se i mosad prozradil si můžete přečíst zde:
https://www.dailycrusader.com/2018/11/secret-service-foils-mossad-assassination-attempt-on-potus-at-wh-christmas-tree-lighting-ceremony/

Pod článkem jsou zajímavé komentáře, doporučuji pro znalce angličtiny přečíst

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.