AKTUALIZACE 13:54

…..hned v úvodu vyjadřuji velké poděkování zvláště meldě a tereze, které zde drželi chod webu a datovali lidi!! Rovněž tak vysokou úroveň stránek tadesca. Děkuji Vám. Poděkování patří také všem diskutujícím čtenářům, kteří si navzájem pomáhali a dávali v těchto těžkých chvílích potřebné a důležité rady, bez kterých by se mnozí neobešli. Děkuji ještě jednou Vám všem….

QQ:QQ Q5:55

Vzhledem k jinému pracovnímu vytížení jsem byl pryč a nebylo slučitelné psaní článků s úkolem, který jsem vykonával. Proto se všem čtenářům omlouvám za odmlku. Jen orientačně jsem si pročetl komentáře a viděl jsem pokles víry v konstruktivní děje – WWG1 WGA. Neztrácejte „nervy.“

Carsten se také omlouvá. Pracovně odletěl do Francie opravovat nějaké stožáry v nepřístupném terénu (asi lanovka či vysoké napětí. Nevím, nepsal podrobnosti). No, vše přišlo nějak najednou.

…..mnoho roků jsem všechny nabádal, a to nejen čtenáře, se nad řečeným či psaným zamyslet a umět si zvolit priority. Ptám se sám sebe. V kolika procentech jsem byl úspěšný? Mnohdy jsem si připadal celkem trapně, že neustále opakuji stejné možné budoucí dění dokola. Třeba i pro nové příchozí. Dle mého pohledu to bylo dosti důležité. Věděl jsem na 1000%, že dnešní doba přijde, a proto jsem všechny před ní varoval. Ano, před událostmi dnešních dnů….

1) Tajemství bezproblémového života závisí na umění zvolit si priority a rozhodnout se pro správnou cestu…..

A samozřejmě se vyhnout nástrahám, které se někdy zdají být lepší a rychlejší, než nutná „trnitá cesta“ do cíle. Zdání ale hodně klame…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pak můžete dopadnout následovně:

Obrázek má znázorňovat informaci lidí o COVIDU. Zde je vytržen z kontextu.

Na horním obrázku ovce říká: Uděláme jednoduše to, co říkají. Pak to rychle přejde.

Na spodním obrázku je stav o hodinu později.

Ke každé lidské bytosti v Hotelu Země se dnes a denně dostávají tisíce a tisíce dat. Je nutné je umět správně vyhodnotit a dle toho se umět zařídit. Je nezbytně nutné o jednotlivých krocích přemýšlet a nenechat se nikým do ničeho tlačit. Tak by měla jednat každá svobodná lidská bytost. Bytost, která umí myslet a zná kombinace a variace v myšlení, nemá strach.

Tele-vize, mobily jsou největšími vymývači mozku a programátory mozku. Nyní slouží i ke sledování a bonzování všech, jež je vlastní. Bravo. Jejich „používači“ vlastníci – strach mají. Jsou jimi programováni. Jsou lépe ovladatelní.

Určitě je u každého člověka na prvním místě 1000% funkčnost jeho organismu. Aspoň si tak myslím. Někteří tomu nesprávně říkají zdraví. (Zajímavé. Celý život si lidé připíjí a ťukají při všech příležitostech na zdraví a mají ho čím dál méně. Je nutné se zamyslet proč.)  Dle předešlé věty by měla každá lidská bytost jednat. A to po celou dobu strávenou v Hotelu Země. Starat se o hmotu Vašeho těla, které Vám bylo svěřeno. Nikdy nepřenechávat jiným. Existují samozřejmě výjimky při zlomeninách a autohaváriích…..

Tak to bylo jenom pro uvědomění…

Dlouhá léta jsem lidi varoval před příchodem dnešní doby, dnešních dnů, a co si mají dopředu připravit. Nebylo toho mnoho. Určitě popisované mohl zvládnout každý. Jídlo minimálně na 2 až 3 měsíce, finanční „polštář“ na stejnou dobu a nějaké útočiště daleko od města, kde se člověk může uchýlit při stavu nouze. Dnešním stavu. Potom se člověk nemusí nikým nechat vydírat, stresovat vydíráním ztráty práce, zaplacením složenek a jinými příkazy, rozkazy, a dalšími nesmyslnými NEOPODSTATNĚNÝMI PROTIZÁKONNÝMI nařízeními. Prostě, dva až tři měsíce si užívat sám nebo s rodinkou někde na chatě či v horách, či najaté chalupě. Nezapomeňte, všechno staré dnes končí. Všechno. Něco nové ale začíná.

Zatím asi lidstvo nepochopilo, že po „virové krizi“ už nebude nic takové, jak bylo dříve. Hodně firem zanikne. Je to likvidace střední třídy a živnostníků. Eliminace systému jaký zde byl. Proto bát se o práci je jako brečet nad potopeným Titanikem. Čínské přísloví říká: Plakat nad rozlitou vodou.

Z tohoto důvodu radím, nenechte si ubližovat nesmyslnými falešnými testy. Potvrzují to i lékaři. Testy jsou přece dobrovolné. Nejsou ustanoveny zákonem a nikdo Vám je nesmí nařizovat, tak jako nošení nesmyslných roušek. Raději odejít na hodinu z práce a zachovat si zdraví. Systém nemá dalšího trvání.

V dnešní době, kdo si udělal zásoby a finanční polštář, je v klidu, může odejet do hor, z města někam na chatu, dle jeho rozhodnutí. Vyčkat. Vyčkat je nutné do Q4.11.2Q2Q. Věci se budou měnit. POZOR! Netvrdím, že to bude během jednoho dne a ani týdne. Ale změny přijdou.

Existují pouze dvě cesty. Záchrana lidstva nebo poražení lidstva (a zbytek měl být zotročen). Třetí cesta neexistuje. S pány trumpem a putinem lidstvo vstane, nebo bude poraženo. Hra se šesti padlými anděli je u konce. Navždy u konce. Tak to prosím už pochopte a uvědomte si to!

Je tedy nutné zachovat klid, popřípadě v nutnosti se někam „vytratit.“ Nenechat se protiprávně NUCENĚ testovat. Nenechat ubližovat Vašim dětem!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Zajímavá data od našeho italského korespondenta — vojenské tribunály připraveny

Měl jsem opět zajímavý rozhovor se známým diplomatem z Říma. Sdělil mi, že se před krátkou dobou setkal opět s dotyčným velitelem, který pracuje u SHAEF v Německu a ten mu potvrdil, že už byly ustanoveny vojenské tribunály pro Evropu.

Tím dal najevo chystající se zakročení do lidských práv politiky či jinými úředníky, kteří jsou za celou situaci zodpovědni. Nikdo z vojsk SHAEF nebyl v Německu testován a ani se na něco podobného nechystají. Naopak se celé situaci smál. Také nemohl uvěřit, kolik lidí se jednoduše nechá zviklat prolhanými MSM / FAKE NEWS MEDII, chcete-li FAKE STREAM MEDII.

3) Po nastoupení Generála Flynna do úřadu

Začala pravděpodobně i pro Evropu celkem dosti horká fáze. Dokonce i Prezident trump se zmiňoval o problémech, které na Evropském kontinentu neočekával. Pod Evropou bylo daleko více měst, laboratoří a tunelů, než si mysleli. Proto to zdržení a zpomalení celé akce.

Celý článek si můžete přečíst ZDE

4) Dle tvrzení indigové dívenky se někteří politici snaží zahrát KARTU ŽOLÍK

Vědí o celkové situaci a také jak moc jim teče „do bot“.

Kartu žolík nabídla vláda Prezidenta trumpa JOE BIDENOVI. Když dobrovolně odstoupí, nebude souzen jako kriminální živel a má možnost na záchranu. Veškeré důkazy proti němu jsou ve vlastnictví vlády USA. Jako kdyby měli zájem některým hodně tupým politikům či bezmozkům ukázat možnou cestu.

Opět měla indigová dívenka pravdu. Víme že přeložené články byly zaslány jednou organizací ze Švýcarska jak v dopisech tak mejly na určité adresy vlád nejen v Evropě. Když nyní vidí někteří činitelé zastupující státy katastrofu, kterou po celém světě způsobili, budou se možná snažit použít žolíka.

Jedním z nich je francouzský prezident MACRON. Obrátil na podpadku a ostře se otočil o 180°. (Správně ale o 270°, jak by měl být kompas používán). Ostře vystoupil proti muslimům a vyjádřil se že musejí Francii opustit. Z tohoto důvodu značné nepokoje ve všech francouzských městech. Kdyby ještě žil KARDINÁL JUDAS, který předpověděl, že WWIII má začít ve Francii, napsal bych pravděpodobně, že MACRON jednal na jeho popud rozvířit konečně dění na očekávanou situaci a na nic nečekat. Není ale vyloučeno, že by zde také mohl být použit tento důvod místo žolíku. Dnes to zatím nikdo neví. Uvidíme jeho další činy.

Dalším politikem je pravděpodobně ZUZANA ČAPUTOVÁ (mohu se také mýlit), která se snaží pomalu obracet. Uvidíme, co z ní „vyleze“ v dalších dnech. Dle mého názoru udělala chybu, kterou jako hlavní velitelka ozbrojených sil měla okamžitě udělat. A to, poslalat všechny vojáky a policisty do kasáren a na svá stanoviště. V klidu vyčkáme. Dle vývoje situace uvidíme vše v dalších hodinách a dnech.

Pomalu a jistě se nějakými opatrnými kroky snaží o podobnou hru BABIŠ. Mohu se ale také mýlit. Skutečně u něho si nejsem jist. Vše je ve HŘE!!!!!

Že by pro něho platil následující žolík?????

I v německém parlamentu se otáčejí věci, možná pomalu. Ale přece. Christian Lindner (FDP) se vyjádřil ostře proti nařízením a Lock Downu MADAMME ANGELY HITLER MERKELOVÉ.  Video najdete ZDE

Zajímavé že braní žolíků politiky viděla tak přesně dopředu i Indigová dívenka. Asi všem nabídla ke konci časů možnou udičku stát se lepšími. Moc jim to v rozhodující fázi sice nepomůže, ale nebudou muset…..

pokračování…..

tm komentuje

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.