…..zajímavých témat na alternativních médiích po celém světe je mnoho. Člověk nestíhá dnes už nic. Je ráno poledne a večer, sami jste postřehli, že se čas zkrátil, nestíháte nic a už vůbec to co v minulosti….

 QQ:QQ Q7:54 máme tedy čas Q

1) Lidé na celém světě se nebudou stačit divit a budou v šoku

…..jakmile vyjdou pravdy o prominentních osobách napovrch. Některé z nich byly objeveny, zatím ale nebyly zveřejněny, trestní stíhání na lidi, o kterých byste to netušili. Veřejnost po zveřejnění dat bude naprosto v šoku. Dokonce Mark Zuckerberg, největší „šéf“ (rozumějte bílý kůň, tak jako BILL GATES) Facebook, často navštěvoval ostrov JEFFREYE EPSTEINA aby se zúčastnil odběru adrenochromu u malých dětí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kdysi tahle odporná kreatura, už z pohledu na něj, napsala: Považuji to za výzvu odebírání adrenochromu u těchto „malých účastníků“, pozorování mně uspokojuje.

A dále pak také mezi mnohými jinými zmínkami uvedl: Braní adrenochromu je příjemná lidská činnost jak mnohé jiné, které jsem v životě dělal a je uspokojující.

Snad budou kreatury tohoto typu jednou provždy odstraněny…..

Obrázek řekne víc než tisíc slov:

2) Technické záležitosti webu tadesco a schvalování komentářů

Chceme upozornit, že máme nějaké technické problémy s komenty a jejich odsouhlasením. Zase se vloudil nějaký šotek. Prosím buďte trpěliví a nechtějte, aby komentáře byly okamžitě odsouhlaseny.

Co se týče času:

Sami jste si všimli, že čas se prokazatelně zrychlil. Nestíháme dělat vše najednou, a proto jsem oslovil jednoho dobrého známého zde ve Švýcarsku, který nám pomůže a bude schvalovat komentáře, možná občas napíše a vloží i článek. Jeho jméno je carsten. Jenom abyste věděli, že jsme rozšířili kvůli čtenářům tým tadesca pro rychlejší průběh.

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.