…..dnes jsem původně neměl v plánu psát okénko. Mám také svoje soukromé i jiné záležitosti na plánu. Zastihla mne ale prosba od carstena ohledně požadavku z diskuze. Od zítřka by měl mít svůj vlastní nick v komentářích a pak už nebude do Vašich při odpovědích zasahovat. Zatím to jinak nejde….

QQ:QQ 14:27

1) Rakovina a jak se dá poopravit

V minulosti jsme psali mnoho článků ohledně alternativní opravy lidského těla. Také o opravě těla při rakovině.Stačí tedy nahléídnout. Jak jsem zjistil, mnoho čtenářů při nahlédnutí do diskuze se snaží okamžitě pomoci druhým. Za to Vám celý tým tadesca moc děkuje a dáváte najevo, že se zde zdržují ti správní lidé.

Jakákoliv akovina má problémy ve dvou věcech. Je to nevědomost a psychika. Dle Nové Germánské Medicíny od doktora Hamera Jsou následující problémy možné. Psali jsme o tom několik článků, prosím najít.

 

[wp_ad_camp_2]

 

a) Rakovina žaludku a střev je způsobena tím, že člověk nemůže něco zkousnout a strávit. Jedná se vždy o psychiku…..

b) Rakovina dělohy u žen je způsobena konfliktem mezi matkou a dcerou či dítětem. U dcery v mladém věku je to problém nesnášenlivosti dcery s matkou….

c) Rakovina varlat u mužů je způsobena konfliktem mezi otcem a synem. Syn otce okradl, zabil se v autě či jinak nebo se nenáviděli…..

d) Rakovina ledvin u člověka je způsobena konfliktem člověk a voda. Buď se v mládí topil,  zachránili ho a přežil. Nebo měl doma neustále problémy s vodou, časté zátopy při rozvodněné řece, kapání potrubí v domku z topení, neustále se opakující stejná porucha u auta v motoru poruchou tečení vody z chladiče či podobné. Člověk verzus kapalina je vždy rakovina ledvin….

e) Rakovina slinivky u člověka je vždy způsobena konfliktem člověka s majetkem či jměním. Byl okraden o peníze, dům, rodiče ho vydědili, ztratil při živelné katastrofě dům či jiný majetek a ten nebyl pojištěn a nebyl mu zaplacen. Vzpomeňte si co jsem kdysi psal o ministru kultůry, snad se jmenoval Dostál- už si nepamatuji, který právě zemřel na rakovinu slinivky. Měl velký konflikt on a hmota majetek.

Prosím čtenáře, kteří neustále čtou tadesco, pomožte s odpověďmi diskutující, která žádala o pomoc.

Moc Vám děkuji za vše s celým týmem tadesca…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Věřte plánu, protože stejně nic jiného nám nezbývá

O tématu se rozepíši podrobněji, neváhejte a věřte. Stejně nemohou lidé momentélně nic dělat…..

Prosím komentujícího s přezídvkou melda2, při mém výpadku, jestli by mohla do komentů něco „šupnout.“ Moc děkuji

WWG1WGA

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.