Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko Q3.Q8.2Q2Q. Glóbální destrukce tmy

…..od Q1.Q8.2Q2Q se daly ledy do rychlého pohybu. Odhalování, jak jste sami zjistili, začíná v mnoha zemích a mnoha MSM. I když zatím opatrně, ale začíná….

QQ:QQ Q7:54

1) Pamatujete na vynikajícího herce z filmu GHOST

Všichni si vzpomínají na vynikajícího herce a jeho roli ve filmu Duch. Jmenoval se patrik swayze. I mně ukápla tehdy slza.

Měl jsem ho velice rád a věděl jsem proč. Nenechal se nikým zlákat a neprovedl žádný nařízený „ceremoniál“ kabalou. Proto mu byla „naordinována“ nemoc, ze které ho „léčili“ právě ti praví. To je celá skutečnost o herci a muži, kterého milovaly milióny žen po celém světě. Zůstal člověkem až do konce svého života. Nyní víte pravdu. Nebylo možné s ní dříve vyjít napovrch. Dnes už je to jedno. A takových bylo mnoho…..

Stejně by mne zajímalo, kolik lidí film pochopilo. Ano, bylo nám ukázáno SKUTEČNO. Mnozí budou ale pořád dokola tvrdit, že je to dobrý sci-fi….

A nyní k jeho protějšku.

To stejné se ale nedá říci o jeho partnerce z filmu duch Demi Moore

Nevydržela tlaky a nátlaky ze strany kabaly a byla nucena udělat to, co by nikdy normálně neudělala. Ano byla na ostrově Jeffrey Epsteina…..

Do nedávné doby, nikdo nevěděl, že žijeme na planetě Zemi či v Hotelu Země ve dvou realitách. Vzpomeňte si na videoklip Ultravox, kdy chodí sluha ďábla a nechá za úspěch se lidi upsat. Vzpomínáte si? Úspěch na planetě Zemi se musí koupit…..

A nyní bychom mohli jít na českou scénu. To by bylo údivu. Ale zatím nemám zájem zde šířit pravdu. Je krutá a bolí. Však se lidé brzy dozvědí…..

2) Anglie začíná odhalovat pravdu. Konečně

Jak se můžete v mnoha časopisech a MSM v „ostrovní královské říši“  dočíst, odhalují pravdu o podzemních městech laboratořích a tunelech. Samozřejmě mezi tuctovými pedofily se nacházejí i ti nejvyšší „kasty“ dvora královského. No dnes už pedofilního a satanského.

Můžete se podívat na nadpisy obrázků z časopisů, které jen nadpisy odhalují pravou tvář celého „KRÁLOVSKÉHO SATANISTICKÉHO DVORA“

No príma. Čekám netrpělivě, kdy se začnou české MSM rozepisovat o skutečnostech o kterých píšeme dlouhou dobu. Možná se už tento měsíc dočkáme…..

3) Zajímavý tweet od vincenta fuscy

Kdopak je tento záhadný muž, který je den ode dne ještě záhadnějším než dříve. Ano, odhalení bude brzy. Máme se na co těšit.

To nejdůležitější už lidstvu vzkázal: Globální destrukce tmy přichází. O všem hovořil ve svých projevech Prezident trump, ale málokdo ho pořádně poslouchá a hlavně přemýšlí o řečeném. Dobré ráno…..

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
273 Komentářů
Melda 2
Melda 2
4.8.2020 00:06

Nevím, jakého data je tento projev p. Prezidenta Trumpa:

Moje administrativa se uvázala na 100%, že vymýtí obchod s lidmi z (planety) Země. Odhadovaných 25 milionů lidí po celém světě je dnes drženo v zajetí, manipulováno a zneužíváno překupníky s lidmi. 65% z těchto obětí byly ženy, více než jedna oběť z pěti bylo dítě. Obchodníci s lidmi jdou nejvíce po těch nejzranitelnějších…[malá pauza] občanech a lidech. Jsou krutí, jsou násilničtí. Moje administrativa proti těmto zrůdám bojuje, pronásleduje je a stíhá je a zavírá je na hodně hodně dlouhou dobu. Naše dosavadní výsledky jsou ohromné, ty nejlepší výsledky za dlouhou dobu.

https://twitter.com/KayaJones/status/1289982235697770496

Melda 2
Melda 2
3.8.2020 23:49

Uniklo video z kamery policisty při zatýkání údajného G.Floyda. Je otázka, kdo to je, jestli Floyd. Ten případ jsem moc nesledovala, ale lidé píšou, že tento má oholené vlasy a nemá tetování, které Floyd má.

https://breaking911.com/breaking-leaked-bodycam-footage-shows-moment-by-moment-arrest-of-george-floyd-for-the-first-time/

https://twitter.com/VincentCrypt46/status/1290399972375093250

Q upozorňoval, že Floydovu podobiznu zveřejnila nadace Husseina Obamy na Twitteru už 8 dní před incidentem, spolu s Husseinovým citátem. Nadace fotku posléze nechala smazat. Stihla jsem si ale tehdy udělat prinscreen.

ninny
ninny
3.8.2020 22:48

V obchodních řetězcech se objevují SYMBOLY – trička s pizza obrázky. Např v HaM a NewYorkru….a hádejte co?No…jsou to dětské trička.Včera tady byl o tom příspěvek od Melda 2.

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  ninny
4.8.2020 00:44

tak to je mazec, jestli je to už i tady.

Yva
Yva
3.8.2020 22:26

Věřím všemu, co se nyní odehrává, ale ty seznamy popravených „celebrit“, stále nemohu nějak vstřebat… To mi nějak nesedí….Každou chvíli se někdo z těch „popravených“ objeví v médiích….A zároveň mi má intuice říká, že popravovat mladé lidi, (např. princ Harry a jeho žena Meghan, kteří mají malé dítě…. je nesmysl)….I když vše, co se nyní děje, chápu a respektuji, ty popravy se mi nezdají….Prosím, můžete mi to někdo zde nějak vysvětlit….?!

slnecnica3
slnecnica3
Odpověď pro  Yva
4.8.2020 05:40

Ja si myslim, ze dokonca nasi alebo ceski herci, ani nebudu v tom namoceni teda ani nikto potrestany.

rudo
rudo
Odpověď pro  Yva
4.8.2020 06:13

Megan neporodila, je to podvod, najpr sa fotili s babikou z lacneho obchodaku a az neskor si niekde „pozicali“ decko

je otazne ci zasluzila vysluzila prostitutka je vobec uz schopna otehotniet

staroverec
staroverec
Odpověď pro  rudo
6.8.2020 15:57

rudo,je to tak!Na 2.deň po pôrode,kedy kamerám otŕčala čistobiele úplne nehybné decko=bábiku(nemožné,aby sa vôbec nehlo,ani len v spánku),prvorodička nevládze ani len stáť na nohách,je slabá(aj keď je zdravotne všetko TOP)a NEEXISTUJE,aby tak rezko vykračovala v 12 cm opätkoch,vyškierala sa a bola tak nadprirodzene top-fit!A brušisko(=špeciálny vankúš) mala stále obrovské,akoby v ňom mala aspoň 2 deti(=ďalšia nemožnosť,brucho po pôrode vždy poriadne spľasne),+mala ho vysoko ako v 8.mesiaci,čo je absolútne proti prírode,lebo brucho už pred pôrodom zostupuje nízko(=decko už je v pôrodnom kanáli)a po pôrode duplom,-vtedy už vôbec nie je možné mať brucho stále tak vysoko,lebo decko je von.Kamuflovala to tak úboho,že ju ľahko odhalí každý pozorný laik.Načapalo ju veľmi veľa všímavých ľudí na celom svete a už jej veria len tí hlupáci,ktorí veriť chcú.Ináč,krehkého dvojdňového novorodenca v záujme jeho zdravia neotrčíš rovno pod nos horde novinárov…..,atď.

markéta nikol
markéta nikol
Odpověď pro  Yva
4.8.2020 08:06

Yvo, buď to jsou klony, nebo dvojníci.

Věra 2.
Věra 2.
Odpověď pro  Yva
4.8.2020 09:39

Já zase nechápu ty klony??Jak může být klon hned dospělý jedinec?
Přece se klonuje od zárodku.Alespoń u té ovečky to bylo.Vysvětlí mi to někdo?Prosím.

Co vím od toma a spol, kloni se vyrábějí za tři měsíce z dospělých lidí určitou technologií.
carsten

Seven
Seven
Odpověď pro  Věra 2.
4.8.2020 10:35

Me se zase nezda angelina a pitt. Angelina vypada porad stejne se vsim vsudy a chodi ven se svymi detmi.

https://www.facebook.com/573106989469748/posts/3536544813125936/

Inečka
Inečka
Odpověď pro  Seven
5.8.2020 00:21

Seven- to nevypadá na Angelinu a někde o Angelině bylo video, kde bylo jasně vidět její zaprodání Satanovi, byla to hrůza, jak vypadala, ty roušky hodně zkreslují a mnohým tak pomáhají v zatajení identifikace. Nedávno jsem si nebyla jistá ani naším premierem v roušce, ty oči se mě zdály jiné.

noro
noro
3.8.2020 22:20

Napada mi, proc si lide stezuji ze im rusia ucty na yutube, fb, twitter? Su to applikcie sukromnych firiem a vas ucet na nich je ich majetkom a kazdy bit ktory uploadnete im patri. A ak si niekto nepraje mat utrcity obsah vo svojej applikacii, vieme z akeho dovodu, tak je to jeho obsah, jeho ucet, jeho servre. Ludia si len prenajimaju sluzby „zadarmo“. Vsetko je v podmienkach ktore kazdy odklikol bezrozmyslu. Napiste si vlastnu applikaciu, kupte si server, verejnu IP a urobte si reklamu, a mozte si pisat co chcete. A ked chcete ist dalej tak si zalozte firmu internetoveho providera a spravujte obsah ako chcete v celej vasej sieti.
Trosku ludom uchadza pohlad out of the box, kde maju pocit ze ucty socialnych sieti su ich. Nic neni vase, precitajte si 200 stranove podmienky uzivania a rovno kliknete na krizik na stranke.

Kon
Kon
Odpověď pro  noro
4.8.2020 13:05

noro,

dobrá informace a naprostá pravda.

Noro má pravdu. Lidé žijí mimo realitu.
carsten

Melda 2
Melda 2
3.8.2020 22:00

Doktorka Deborah Burx, poradkyně Bílého domu se snaží prosadit, aby Američané museli nosit roušky i doma!
https://www.rt.com/usa/496991-birx-face-masks-at-home/

Jak by to paní doktorka hodlala kontrolovat? Chtějí lézt lidem do domů, jak to před časem navrhoval frajer z WHO? Snad to probudí i ty nejtvrdší spáče!

Fauci je taky borec – 29.7. pohrozil v rozhovoru, že nejen roušky, ale i ochrana očí by se mohla stát povinná! Kritici už jen kolektivně protáčejí panenkama.
https://www.rt.com/usa/496578-fauci-coronavirus-eye-protection/

Protesty proti rouškám v sobotu v Londýně
https://www.rt.com/uk/496879-london-mask-protest-bbc-downing-street/

Záběry z berlínských protestů ve stejný den.
https://www.rt.com/news/496852-berlin-protest-coronavirus-masks-germany/

jura
jura
Odpověď pro  Melda 2
4.8.2020 09:05

Zdravím,
republikan jim jordan rozebral Fauciho jak plastovou hračku
https://twitter.com/M2Madness/status/1289236992501276672

miu
miu
3.8.2020 19:49

Proc mi nejde vkladat komentare z jineho mailu?

tereza
Odpověď pro  miu
3.8.2020 20:11

E-mail. adresa na to nemá vliv..

palko
palko
3.8.2020 19:21

Zdravim clenov tadesca ale aj vsetkych komentatorov,len sa spytam,aky mate nazor na bitcoin a ine cryptomeny,myslim ako investiciu do blizkej buducnosti,dakujem

tereza
Odpověď pro  palko
3.8.2020 20:15

Dobrý způsob, jak přijít o peníze.

mego
mego
Odpověď pro  tereza
4.8.2020 06:20

Presne tak terezka.Ja to tvrdim uz od zaciatku ze cryptomeny su od*b na ludi.

oto
oto
Odpověď pro  palko
3.8.2020 20:58

Podstata odpovědi na tuto otázku zde již byla několikrát řečena od různých diskutujících. Jde o hodnotu jako takovou a pouhý odkaz na hodnotu. Hodnota vzniká vloženou energií, např. lidskou prací. Také to můžeme nazvat podkladovým aktivem. Nemovitosti, komodity, zkušenosti, práce na sobě apod. Odkazem na hodnotu typicky nepodložená měna, např. současné bankovky.. Jako nepodloženou měnu vnímám i virtuální měnu, protože vše, co slouží těžbě kryptoměny, je spotřeba de facto a navíc omezená dostupnost v případě potřeby. Úplně na začátku stojí otázka vzniku krypto. Idea, která se mi po určitou dobu líbila, dnes už neobstojí. Byl to axiom, že tím dojde k decentralizaci moci centrálního bankovnictví.
Také zde roste výskyt diskuzí ohledně slitků a mincí drahých kovů. Jde o peníze v pravém slova smyslu a jejich pořízením člověk přelévá svou kupní sílu z bezcenné měny do hodnoty, dané energeticky. I zde však platí ujasnit si, co vlastně chci. Jaký objem chci takto převést a samotnou skladbu ve zlatě, ve stříbře, ve slitcích, v mincích. U slitků jde o hmotnost a ryzost, u mincí navíc zda chci mince investiční nebo pamětní. Pozor na medaile, které se často jako mince pouze tváří, jejich hodnota se blíží nule.

ne blbecek
ne blbecek
Odpověď pro  palko
3.8.2020 21:53

Osobne tomu neverim. Pozri. Pred par mesiacmi bol bitcoin na 20k usd. Teraz neviem ani nehladam ale okolo 5000usd. Si zober ze vrazis 5000usd na 1 btc a o tyzden zistis ze mas 0.8btc. Bitcoin je podla mna bublina. Ak dojde k nejakemu masivnemu krachu ani zlata tehla ti nepomoze. Lebo ako si kupis kus jedla za zlatu tehlu? Alebo kto ti ju kupi? A za co? Podla mna, v pripade velkeho krachu a znefunkcnenia penazi bude jedina vec vymenny obchod. Netusim co sa bude diat ale vsetko co ma spojitost s peniazmi ci vzacnymi kovmi strati aspon na cas zmysel si myslim. Aj keby bitkoin fungoval, potrebujes k tomu internet. Jak zaplatis elektrinu? Kasli na to a drz hotovost v akejkolvek mene, pokial sa veci neutrasu…

tereza
Odpověď pro  ne blbecek
4.8.2020 00:24

1 BTC dnes za 11.267 USD.

jiří, poděbrady
jiří, poděbrady
Odpověď pro  ne blbecek
4.8.2020 11:08

Synovec se zabývá mimo jiné i algoritmy šifrování a tvrdí, že algoritmus Bitcoinu je zastaralý a zranitelný.

rudo
rudo
Odpověď pro  palko
4.8.2020 06:20

bitcoin ?

kup si nove drahe auto

nechaj ho na ulici odomknute, klucik nechaj v zapalovani a doklady od auta nechaj na pristrojovej doske tak aby to bolo zvonku vidiet a bez poistky proti kradezi

a chod pokojne spat

asi tak je to s kryptomenou

vela ludi takto prislo o auto a vela ludi takto prislo o investicie do kryptomeny
nie pretoze hodnota padla, ale preto ze ucty boli zablokovane vykradnute

Famulus
Famulus
Odpověď pro  palko
4.8.2020 06:50

já tomu nevěřím, bez elektřiny a internetu jste namydlení,

co je “ doma „, to se počítá, v této době se nedá věřit ničemu….