Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem
    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

    Neztrácejte víru, události jdou tím správným směrem

  • Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět
    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

    Někteří se od matrixu nikdy neodpojí, jiní se do něho nechali stáhnout zpět

  • Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi
    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

    Na datum 17.03.2025 čekaly všechny světelné bytosti na planetě Zemi

  • V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo
    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

    V těchto dnech se odehrává další zlom pro lidstvo

Marného okénko Q3.Q8.2Q2Q. Glóbální destrukce tmy

…..od Q1.Q8.2Q2Q se daly ledy do rychlého pohybu. Odhalování, jak jste sami zjistili, začíná v mnoha zemích a mnoha MSM. I když zatím opatrně, ale začíná….

QQ:QQ Q7:54

1) Pamatujete na vynikajícího herce z filmu GHOST

Všichni si vzpomínají na vynikajícího herce a jeho roli ve filmu Duch. Jmenoval se patrik swayze. I mně ukápla tehdy slza.

Měl jsem ho velice rád a věděl jsem proč. Nenechal se nikým zlákat a neprovedl žádný nařízený „ceremoniál“ kabalou. Proto mu byla „naordinována“ nemoc, ze které ho „léčili“ právě ti praví. To je celá skutečnost o herci a muži, kterého milovaly milióny žen po celém světě. Zůstal člověkem až do konce svého života. Nyní víte pravdu. Nebylo možné s ní dříve vyjít napovrch. Dnes už je to jedno. A takových bylo mnoho…..

Stejně by mne zajímalo, kolik lidí film pochopilo. Ano, bylo nám ukázáno SKUTEČNO. Mnozí budou ale pořád dokola tvrdit, že je to dobrý sci-fi….

A nyní k jeho protějšku.

To stejné se ale nedá říci o jeho partnerce z filmu duch Demi Moore

Nevydržela tlaky a nátlaky ze strany kabaly a byla nucena udělat to, co by nikdy normálně neudělala. Ano byla na ostrově Jeffrey Epsteina…..

Do nedávné doby, nikdo nevěděl, že žijeme na planetě Zemi či v Hotelu Země ve dvou realitách. Vzpomeňte si na videoklip Ultravox, kdy chodí sluha ďábla a nechá za úspěch se lidi upsat. Vzpomínáte si? Úspěch na planetě Zemi se musí koupit…..

A nyní bychom mohli jít na českou scénu. To by bylo údivu. Ale zatím nemám zájem zde šířit pravdu. Je krutá a bolí. Však se lidé brzy dozvědí…..

2) Anglie začíná odhalovat pravdu. Konečně

Jak se můžete v mnoha časopisech a MSM v „ostrovní královské říši“  dočíst, odhalují pravdu o podzemních městech laboratořích a tunelech. Samozřejmě mezi tuctovými pedofily se nacházejí i ti nejvyšší „kasty“ dvora královského. No dnes už pedofilního a satanského.

Můžete se podívat na nadpisy obrázků z časopisů, které jen nadpisy odhalují pravou tvář celého „KRÁLOVSKÉHO SATANISTICKÉHO DVORA“

No príma. Čekám netrpělivě, kdy se začnou české MSM rozepisovat o skutečnostech o kterých píšeme dlouhou dobu. Možná se už tento měsíc dočkáme…..

3) Zajímavý tweet od vincenta fuscy

Kdopak je tento záhadný muž, který je den ode dne ještě záhadnějším než dříve. Ano, odhalení bude brzy. Máme se na co těšit.

To nejdůležitější už lidstvu vzkázal: Globální destrukce tmy přichází. O všem hovořil ve svých projevech Prezident trump, ale málokdo ho pořádně poslouchá a hlavně přemýšlí o řečeném. Dobré ráno…..

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
273 Komentářů
bubu
bubu
3.8.2020 16:24

Dnes jsem slyšela tuto píseň od Landy…taky odtajnění???nebo co to jako?docela silný…

Spinkej ty bezbranný dítě
černá tma za chvíli sní tě.
Jednou se ze spánku probudíš
a budeš si myslet, že spíš.
Spinkej a počítej ovce,
zeslábneš po první stovce.

Ovce tě do spánku dopraví,
Jen ti vstoupí do hlavy.
Budeš mít krásný nový čip
a zdědíš po mě obří dluh,
Na každém rohu z kamer bude zhlížet bůh.
každý Tvý slovo bude bráno, nahráno a uchováno.
Kdyby snad náhodou.
Zpívám ti písničku prostou,
zatímco úroky rostou.
Budeš jen číslo a to bude fér,
určí ho program Lucifer.
Číslo je správně bezpohlavní.
Neutrální a to je hlavní.
Nebudeš mužem ani ženou,
staneš se nulou vyváženou.
Budeš mít krásný nový čip
a zdědíš po mě obří dluh,
Na každém rohu z kamer bude zhlížet bůh.
každý Tvý slovo bude bráno, nahráno a uchováno,
Kdyby snad náhodou.
Spinkej ty bezbranný dítě,
černá tma za chvíli sní tě.
Jednou se ze spánku probudíš
a budeš si myslet, že spíš.

eli
eli
Odpověď pro  bubu
3.8.2020 16:49

Landa je evidentně probuzený

Kon
Kon
Odpověď pro  eli
3.8.2020 21:43

Landa není probuzený ale zasvěcený.

Dracon
Dracon
Odpověď pro  Kon
3.8.2020 23:10

Tak tak – satanista – to věc je jistá…

lunalind
lunalind
Odpověď pro  Kon
4.8.2020 11:17

Kon má naprostou pravdu a nikde jsem to nečetla. Osobní zkušenosti.

jiří z Borače
jiří z Borače
3.8.2020 16:23

Ano, je to pravda, že jakýkoli jiný nádech odstínu je špatně. Musí to být čirá tekutina. Aqua purificata je pro výrobu naprosto v pořádku. Chyba je tedy ve výrobě stříbra….
Osobně mám CraftGen a naprostá spokojenost. Vyrobil jsem s ním určitě víc, jak 100 litrů…..

Melda 2
Melda 2
3.8.2020 16:04

Potvrzeno: Fauciho dcera Ali Fauci pracuje minimálně od roku 2017 ve Twitteru.

https://twitter.com/RealGeneralCaos/status/1289974562633981953

Zahlédla jsem zprávu, že na sociálních sítích začaly masivně přibývat nové falešné účty, jejichž uživatel se jakoby registroval mnoho let zpátky, mezitím však byl bez aktivity. Evidentně s tím někdo uvnitř platforem manipuluje.

Q o tom (mimo jiné) psal přesně před dvěma roky:

(FB/Twitter/etc create massive amounts of fake user accts for SP (fake user growth %)/bot use etc).

FB, Twitter atd. vytvářejí obrovské množství účtů falešných uživatelů pro SP (??? sociální platformy?) (nárůst falešných uživatelů %) / využití bot (agent, který ovlivňuje diskuzi nebo názory čtenáře)

https://www.qmap.pub/read/1796

Melda 2
Melda 2
3.8.2020 15:57

Pan Prezident udělal zajímavý překlep v jednom ze svých posledních tweetů. Ve slově Florida napsal Frorida. Už nedávno ho udělal také, kde vsunul písmeno R do jiného slova, kde nemělo být.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1290267685117460481

Anons se tehdy domnívali, že odkazuje na JFK Jr. (R ). Nejspíše to bude stejný případ.

Truth Seeker
Truth Seeker
Odpověď pro  Melda 2
3.8.2020 17:04

Rori je japonské označení pro lolitu. Čili F „RORI“ da spíše označuje zemi, kde je hlavní tahounem filmového průmyslu PedoWood.

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  Truth Seeker
3.8.2020 22:02

Zajímavé, díky!

Melda 2
Melda 2
Odpověď pro  Melda 2
3.8.2020 18:48

Už to smazal a tweetnul opravené. Každopádně R je na klávesnici úplně jinde než L a je to za několik týdnů už podruhé.

Na Qmap to zůstalo uložené.
https://qmap.pub/read/T-18578?lang=en

))
https://mobile.twitter.com/ToddWal47945939/status/1290285068942897152

Andy
Andy
3.8.2020 15:27

Mam jednu otazku aky mate nazor na hnutie Allatra.

Velice špatný. Zbytečné o tom psát. Ztráta času.
carsten

mirek
mirek
Odpověď pro  Andy
3.8.2020 16:44

Andy, Allatra je spolek Reptiliánů. Pryč ruce od nich. Stačí tady pohledat a jsou i videa. Je to ale zabitý čas. Vtíravě lezou lidem pod kůži jako ostatně každé náboženství. Hrají na city a samozřejmě na strach.
m.

Dracon
Dracon
Odpověď pro  Andy
3.8.2020 16:47

Allatra – dracoreptilian!

eli
eli
Odpověď pro  Andy
3.8.2020 16:50

reptoši

jentak
jentak
Odpověď pro  Andy
3.8.2020 17:17

Andy, nevšiml jste si, jak „divně“ mluví, jako stroje, jak naučeně, bez emocí? jak jsou ty ženy „divně“ krásné, dokud nezahlédnete, jak se jim mění oči? pak už není důležité sledovat, co říkají a rychle pryč….. taky jsem kdysi něco poslouchala, protože to bylo v mé oblíbené ruštině, ale zdálo se mi to takové „divné“ a pak jsme prozřela…..

Eva
Eva
3.8.2020 14:50

Odkaz na nákup TODIKAMPU. Nemám zatím odzkoušeno.

https://www.todikamp.cz/obchod/

jiří rýpar
jiří rýpar
Odpověď pro  Eva
3.8.2020 16:28

není a nebude..zákaz EU

iva
iva
Odpověď pro  jiří rýpar
3.8.2020 18:08

Zatím. Nic netrvá navěky, ani nabubřelá pýcha, zákazy a teror EU.
Myslím, že krachnou už brzy … pak budeme slavit!

janmara
janmara
Odpověď pro  Lukáš
3.8.2020 15:27

je to asi 3 měaíce koukám na prima zoom a o reklamu tam bylo napsáno ovce spí koukal jsem jak blázen

Eva
Eva
Odpověď pro  janmara
4.8.2020 00:44

Viděla jsem to i s dcerkou,ovce spí a ledovce ustupují.

JARCA
JARCA
3.8.2020 14:36

Česká scéna umělců kteří jsou zaprodaný ďáblu: všichni novodobí po revoluci tj. Geislerka,
Wilhelmová, Trojan, Macháček, Langmajer,Hŕebejk, Hrušínský principál,
Ale jsem přesvêdčená, že v tý „skvadře“ bude Bartoška, Donutil, …….

Janmara
Janmara
Odpověď pro  JARCA
3.8.2020 15:55

Hnus fialovej všichni na doživotí!

Sevila
Sevila
Odpověď pro  JARCA
3.8.2020 16:16

Z jakého zdroje?

zlata
zlata
Odpověď pro  Sevila
3.8.2020 22:03

Patrne vlastni názor. ..chci rict ze je mnohem přehlednější,kdyz clovek odlisuje „podle myho nazoru“ a „toto je fakt“.

Kon
Kon
Odpověď pro  JARCA
3.8.2020 17:14

Zajímalo by mě jak je to s Bohdalovou.

iva
iva
Odpověď pro  Kon
3.8.2020 18:11

ta půjde i s čertem, nemusíte mít pochyby

Kon
Kon
Odpověď pro  iva
3.8.2020 21:48

pochyby nemám, ptám se protože ji nemůžu ale vůbec, tak jestli v tom nejsem sama

....
....
Odpověď pro  Kon
3.8.2020 18:57

Bohdalova-ježibaba

rudo
rudo
Odpověď pro  Kon
4.8.2020 06:28

bohdalka je ta najubohejsia havlistka

bola mi odporna este za sociku

Dracon
Dracon
Odpověď pro  JARCA
3.8.2020 23:13

…a všichni chazaři…

markéta nikol
markéta nikol
Odpověď pro  JARCA
4.8.2020 08:03

Prostě všichni ,,slavní“ vlastizradci.
To jsem zvědavá, jaká jména ještě přibydou.

staroverec
staroverec
Odpověď pro  JARCA
6.8.2020 19:52

JARCA,no vidíš,vlastný zdravý sedliacky rozum=logika vždy vedú správnym smerom.Jasné,že tam patria všetci havloidi,liberáli a celá tá predajná zberba,ktorá je pri plných korytách mastných kšeftov,zovšade je tlačená a vždy všade škrieka v 1.radoch.A Donutil?Človek s vlastnou zdravou dušou,nezapredanou diablovi,by radšej spáchal harakiri alebo šiel žobrať pred kostol,ako by mal načítaním toho pekelného hnoja O Sněhurce VEDOME za mastné,ale veľmi krvavé šekely zmrzačiť tisíce a tisíce nevinných detských duší.Donutil si mimoriadne šplhol.Ani ja nedisponujem žiadnym zoznamom,ale presne takto uvažujem aj ja a ten tvoj zoznam považujem za dokonalý,aj keď zďaleka nie úplný. P.S.U nás na Slovensku detto.Máme toľko ,,celebrít“,že sa nenamáham počítať ich,ale uvažujem opačným smerom:kto tam vlastne nie je.

Janmara
Janmara
3.8.2020 14:18

Pevně věřim že trump ho ukáže a těším se… WWG1WGA