…..vzhledem k momentálnímu vytížení, jak jste sami zjistili, nemám čas psát okénko. Zase až se vrátím, tak to bude lepší, budu mít více času….

07:54

Na celé planetě Zemi vznikají demonstrace a jsou soustředěny na zítřek na 6.6.2020 na 14 hodin, což je odpoledne 2 hodiny po poledni. S datem roku 2+2+2 máme další číslici, což dává číslici °6°6°6. Jsou ve velkém placeny SOROSEM po celém světě. Ve Francii hoří spousta měst, v Belgii také a dokonce se na zítřejší sobotu organizují i nějaké demonstrace placené ZLOČINCEM SOROSEM v Rusku.

Dle KARDINÁLA JUDASE, potřebují vyvolat WWIII, nic jim už nezbývá, vylámali si na všem zuby a tohle jsou poslední pokusy KABALY.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nedoporučuji v tento den chodit na jakékoliv demonstrace a raději zůstaňte doma. Na četné mejlíky, které jsem od Vás dostal s dotazem, jak je to Q7.Q6.2Q2Q s demonstrací v Praze na Václaváku, Vám nemohu říci nic. Nevím, kdo za ní stojí, kdo ji zorganizoval a jaký má mít účel.

Není také vyloučeno, že může být placena ZLOČINCEM SOROSEM. Nevím, byl bych ale velice opatrný. Zjistěte si sami více a doporučte, když tak se datovat v diskuzi. Až do nedělní noci nejsem k dispozici…..

V Německu v některých prodejnách potravin, v Mnichově, se objevily otrávené nápoje. Policie vyšetřuje případ jako pokus o vraždu: epochtimes.de

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.