AKTUALIZACE 13:45

…..dle mého názoru se to skutečně jinak nedá vyjádřit. Kam se podíváte do oficiálních MSM, je to lež ne lež, a k tomu už sami ani nevědí, co psali před týdnem a sami si vyvrací svoje tvrzení. No príma. Lži na lži. Ptáte se kdy to skončí, vydržte…..

QQ:QQ Q7:54

1) Švýcarský federální úřad pro veřejné zdraví BAG hodil podvodníkům rukavici

Udělal to sice velice kulantně a zaobaleně, ale naprosto přesně trefil podstatu věci. Tím vyrazil falešné karty a trumfy z ruky farmaceutickým podvodníkům, kteří tvrdí, že testy jsou pravdivé a funkční. Pravdivost potvrdil větou

„Der Nachweis der Nukleinsäure gibt jedoch keinen Rückschluss auf das Vorhandensein eines infektiösen Erregers.“ = „Detekce nukleové kyseliny nepotvrzuje žádné informace o přítomnosti infekčního patogenu.“

Závěr si z toho udělejte sami. Veškeré PCR-TESTY, které Vám dělají strkáním nepochopitelných tyčinek, které spíše slouží jinému účelu, Vám nepotvrdí vůbec nic. Žádnou nákazu a žádné viry či jiné patogeny!!!!!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Udělají si z lidí, které potřebují, pokusné králiky. Jinak to nemůže sloužit k žádnému jinému účelu…..

Pro zajímavost zde nechávám stať v Němčině, kde se můžete dočíst i jiné okolnosti. Zbytečné dále rozvádět…..

Všude kam se podíváme samý podvod…..

Ale věřte si samozřejmě čemu chcete

Nächste Klatsche für das RKI: PCR-TESTS weisen keine Infektion nach!

– Schweizerisches BAG bestätigt offiziell –

Das Schweizerische Bundesamt für Gesundheit BAG hat ein Merkblatt zum Thema COVID-19 Testung herausgegeben.

In diesem Merkblatt findet sich unter PCR-Tests folgender Satz:

„Der Nachweis der Nukleinsäure gibt jedoch keinen Rückschluss auf das Vorhandensein eines infektiösen Erregers.“

(zu finden unter Testsysteme > PCR/NAT, Seite 2, Link unten)

Dies ist eine offizielle Bestätigung, dass der PCR-Test allenfalls ein Fragment eines Virus nachweist, jedoch keinen Beleg darstellt, dass hier ein infektiöser Erreger vorhanden oder die Person überhaupt ansteckend ist.

Das ist für die meisten Mitleser hier nicht neu, wir haben das schon eine Weile immer wieder diskutiert. Neu ist, dass dies in einem offiziellen behördlichen Dokument glasklar bestätigt ist.

– Warum ist das aber bedeutsam? –

Wie Ihr wisst, wird seit Beginn der Krise das Vorhandensein des Virus durch eben diesen PCR-Test „nachgewiesen“. Es gibt verschiedene Varianten, das ist richtig, aber das Prinzip ist dabei immer das selbe.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Besonders jetzt, wo diese Tests anzahlmässig nach oben schiessen, Urlaubsrückkehrer am Flughafen getestet werden, Bayern auf hundertausende die Woche hochfahren will und man damit versucht, eine zweite Welle darzustellen sind diese PCR-Tests im besonderen Zentrum des öffentlichen Interesses.

Ein positiver Test bedeutet, dass man die Nukleinsäure nachgewiesen hat, also ein Fragment, das möglicherweise dem Virus zugeordnet werden kann. Aber das bedeutet nicht, dass man infiziert ist. Oder krank.

Trotzdem wird DIESES Testergebnis verwendet für Massnahmen wie Quarantäne/Freiheitsentzug, Isolation von Pflegeheimbewohnern und in der weiteren Folge für Maskenpflicht, jetzt auch bei Kindern im Unterricht, für Grundrechtseinschränkungen, kurz ALLES, was viele von uns als unverhältnismässige Massnahmen ansehen.
ALLES wird an diesem Test festgemacht.

Ein positives Testergebnis erscheint im RKI-Dashboard als „COVID-19-Fall“ und wird ähnlich dem Stille-Post-Prinzip dann in den Medien als Infizierte oder Erkrankte kolportiert, was hiermit nachgewiesenermassen falsch dargestellt wird. Ebenso falsch ist die Begriffsbezeichnung „Covid-19-Genesene“ im RKI-Dashboard, weil diese ja nicht als erkrankt nachgewiesen sind.

Ähnlich verhält es sich natürlich auch mit den „Covid-19-Toten“.

Abgesehen von dem Irrsinn, einen offensichlichen Tod wie ein Verkehrsunfall trotzdem als Covid-19-Toten zu werten, wenn ein PCR-Test positiv ausgefallen ist…

Abgesehen von dem Irrsinn, dass dieser Tests Monate zurückliegen darf und man dazwischen negative Tests hatte und trotzdem gezählt wird…

bedeutet das, dass bei den Stand heute 9.232 registrierten Covid-19-Todesfällen nie ein Virus noch eine Infektion nachgewiesen wurde.

Und sofern keine Erkrankung damit in der Krankenakte plausibel erklärt ist, aufgrund von Symptomen oder dedizierter Behandlung, bedeutet das, dass abgesehen von den wenigen obduzierten Fällen der 9.232 Verstorbenen überhaupt keine wissenschaftlichen Belege für diese Zählung vorhanden sind.

Eine rückwirkende ehrliche Betrachtung der Fälle dürfte eine massive Korrektur nach unten zur Folge haben, mehr noch, wenn man ehrlich die ganzen Behandlungsfehler, vor allem bis April herausrechnen würde. Leider wird dies kaum möglich sein nachzuvollziehen, da viele Beweismittel beseitigt wurden.
Als Beispiel dienen die „Bergamo-Toten“, die ja alle öffentlichkeitswirksam mit Militär-LKWs den wenigen Krematorien im Land zugeführt wurden. Die betraf meiner Kenntnis nach alle als infiziert geltende Personen, die dort verstarben.

FAZIT (ZÁVĚR)

 

Dieser Virus, sofern man ihn denn endlich einmal isoliert und sauber wissenschaftlich nachgewiesen hat, ist kein Killervirus, die Massnahmen sind überzogen und ungerechtfertigt und sofort aufzuheben.

Die teuere Praxis dieser PCR-Tests auf Kosten der Steuerzahler ist irreführend, nicht zweckmässig und sollte ebenfalls umgehend gestoppt werden.

ZDROJ: BAG / Swissmedic

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) Hitlerka nevěděla, že není vypnutý mikrofon

MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVÁ při setkání s Macronem na konci rozhovoru asi v minutě 33:19 při odstupování od pultu, si nasazovala roušku a řekla prezidentu MACRONOVI (nevěděla, že mikrofon je ještě zapnutý) ROTSCHILD GIBTS NICHT MEHR = ROTSCHILD UŽ NEEXISTUJE.

Jinými slovy potvrdila zprávu, která prosákla do ALTERMATIVNÍCH médií, že tento muž byl v GUANTANÁMU popraven. Psaly o tom jiné servery a v nějakém okénku jsem o tom také datoval lidi. Zde tedy potvrzení. No a kdy to může čekat dvojici z pódia?????

 

tm komentuje (dodatečně): I v Německu se dohadují co vlastně MADAMME HITLER řekla. Jedni tvrdí to a druzí zase tohle. Ale myslete si co chcete. Děkujeme nicku kájahlava za zaslání krátkého videa. Je v komentech…..

3) Vynikající krátké video o lidském těle

Děkujeme naší čtenářce s přezdívkou nel, která nám zaslala zajímavé video o lidském těle. Kdysi jsem psal článek Návod na lidskou bytost a tento film je v podstatěshrnutí ve zkratce (řečeno lékařem), do kratičkého vysvětlení. Rozhodně ho každému doporučuji. A právě zde se také dozvíte, jaké napětí má lidský organismus ve skutečnosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zatím jsou všechny buňky spojeny paralelně. Když přijde změna, mohou se u destruktivně jednajících lidí zapojit sériově. No a pak shoří na bílý prášek. To jsme popisovali mnohokráte.

 

4) Další zajímavý komentář a postřeh od Nizozemce, který navštívil Slovensko

Včera večer jsme dostali komentář na schválení od turisty, který je z Nizozemí a navštívil Slovensko. Jeho překlad z Aj pro čtenáře tadesca je zde:

Ahoj milí lidé na tadescu
Já a moje přítelkyně máme dům na Slovensku a byli jsme tam až do dnešního rána.
Stala se nám podivná věc. Spali jsme celý týden 8 hodin a více, ale včera v noci jsme oba spali špatně a měl jsem podivné sny, které mě probudily.
Slovensko od 1. září uzavřelo hranice .
A teď jsem si jistý, že je 5G aktivní.
U stolu jsem se necítil dobře, bylo mi divně od hlavy, a protože jsme se potřebovali vrátit do Holandska, požádal jsem přítelkyni, abychom si pospíšili a rychle mohli odjet.
Dal jsem všechny naše věci do auta.
A čím víc jsem se vzdaloval od Zvoleně, tím líp jsem se cítil.
V blízkosti našeho domu je americká letecká základna.
Nyní se cítím znovu normálněji, jsem v hotelu Passau.
Cítil jsem se, jakobych měl cihlu v mém mozku, která do něj bušila, aby se dostala ven.
Byl to opravdu strašidelný zážitek.
Doufám, že místní lidé budou v pořádku.
Zítra znova Holandsko. Nevím, jak mi tam bude.
Ale teď už chápu, jak lidé vnímají elektromagnetické znečištění.
Buďte v bezpečí a starejte se jeden o druhého

 

[wp_ad_camp_2]

 

5) Quantanamo a jeho zajatci

Není tajemstvím, že na americkém vojenském objektu, který je na Kubě a má název QUANTANAMO (Guantanamo), musejí zločinci či zajatci používat roušky. Je to z následujícího důvodu.

Masky se ve věznici Quantanamo používají jako mučení, které způsobuje smyslovou deprivaci, ztěžuje dýchání a vytváří trauma.

No nyní aspoň víte, proč lidem nařizují nošení masek.

°6) Starší článek z MSM, ale dnes o to více zajímavý

Tak nám pomalu MSM začínají přiznávat pravdu, kterou otiskli v Süddeutche Zeitung. Celníci v jižní Kórei zabavili 17.000 pilulek, které byly vyrobené z lidských těl novorozenců nebo nenarozených dětí. Tabletky pocházely z Číny.

Kapsle se dostaly do jižní Kórei buď pomocí turistů v zavazadlech, nebo byly posílány poštou.

tm komentuje: Tímto a mnoha jinými činy bylo potvrzeno, že svět, ve kterém žijeme, byl řízen DEEP STATE a SATANISTY. MSM začínají pravdu lidem po kapkách odhalovat. Kdo by ale tomu věřil, že ano?????

7) Otrava navalného a vyjádření Prezidenta putina

Prezident putin se jasně vyjádřil k otravě Opozičního kritika Nawalného. Doslovně řekl: Kdybychom Nawalného otrávili, dnes by už určitě nebyl naživu. 

Text si můžete přečíst s překladačem zde: https://noktara.de/nawalny-russland/

tm komentuje: Po celém světě se snaží zbylé složky DEEP STATE udělat co nejvíce zla mezi lidmi a rozšiřovat nenávist. Ještě se jim to daří, ale už tomu brzy bude učiněna přítrž, jak se vyjádřil i Prezident trump k mladým novinářům. Osočování, hysterické výlevy zloby a neopodstatněné napadání zažíváme v posledních měsících po celém světě. Všichni, kteří se snaží lidstvu pomoci, jsou ti nejhorší zločinci, tvrdí zločinci a utíkají…..

Nasazují na akce díky SOROSOVI obrovské peníze a dezinformace ve všech odvětvích vede. Málokdo umí dnes rozlišit pravdu od lži…..

 

[wp_ad_camp_2]

 

8) Jak se bránit, pokud vás budou chtít pokutovat za nenošení roušky

Nařízení nosit roušky je právně vydáno Ministerstvem zdravotnictví. NENÍ to vydáno jako zákon. Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem jasně říká ve čl. 4:

Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod
Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod (dále jen „Listina“) upraveny pouze zákonem. (konec citace)

Fakt, že ministerstvo nemá zákonné právo takto mohutným způsobem zasahovat do práv občanů už konstatoval soud rozsudkem ze dne 23.04.2020 sp.zn. 14 A 41/2020.

Postup při řešení údajného přestupku nenošení roušky

Pokud vás někde zastaví hlídka policie ČR nebo městské policie za to, že nemáte roušku, tak jim bez obav předložte doklady totožnosti. U dětí stačí třeba průkazka do autobusu. Oznamte jim, že s přestupkem nesouhlasíte, jelikož neporušujete žádný zákon. Pokud s přestupkem nesouhlasíte, tak vám policista (strážník MP) nesmí na místě vystavit pokutu. Musí věc předat do správního řízení hygienické stanici. NIC policistovi (strážníkovi MP) NEPODEPISUJTE, ale jednejte s nimi zdvořile, korektně a slušně. Jsou to lidé jako vy a zločinný systém se snaží lidi proti sobě poštvat. Nedělejte radost mocichtivým šmejdům nehádejte se. Slušně policistovi oznamte, že jestli se mu s tím chce zbytečně papírovat, tak ať si poslouží.

Pokud policista oznámení pošle – myslím, že mnoho z nich se na to vykašle – tak hygienické stanice pro obrovskou přetíženost (na takovou situaci rozhodně nejsou připravené) se k řešení vaší záležitosti dostanou až za mnoho let u mnoha případů vůbec nikdy. Hysterie je nepříjemná, ale nikdy ne nekonečná. Za nějakou dobu bude doba covidí jen trapnou minulostí s dozvukem obecného otřesu důvěry v dnešní formální autority.

Pokud by se hygienická stanice k řešení vašeho případu přesto dostala, tak argumentujte nezákonností nařízení, které už do té doby bude asi soudem stejně zrušené, a to i zpětně. Pokud by ale úředníci byly rychlejší než F1 a věc by projednali velice rychle (už to zní divně), tak argumentujte krajní nouzí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Krajní nouze je stav, kdy můžete porušit zákon a dopustit se přestupku či trestného činu za situace, kdy hrozí nebo trvá větší nebezpečí, než před kterým nás chrání zákon. Nebezpeční, před kterým nás má chránit nezákonné nařízení Ministerstva zdravotnictví do dnešního dne nebylo nijak specifikované i přes to, že na to bylo spoustu času. Naopak dýchání vašeho vlastního CO2 a s tím spojené nedostatečné okysličení vašeho mozku a současně enormní zátěž vaší psychiky mohli ohrozit vaše zdraví i bezpečnost vašeho okolí, pokud byste zkolabovali. Je na správním orgánu (hygienické stanici) aby dokázali, že toto nebezpečí nehrozilo. Neumím si představit, jak by to zpětně hygienici dokazovali. Jsou to úředníci, a ne váleční lidožrouti. Napálí pokutu dobrákům a drzé lidi nechají na pokoji. Chtějí svůj plat a nějak přečkat dobu v zaměstnání.

Pokud by vám ani krajní nouzi neuznali, nechte si jako svědka předvolat pana Romana Prymulu imunologa, který je zmíněn v  tomto článku iDnes z roku 2009, jež vysvětluje, že se nikdy neprokázala žádná účinnost roušek proti virům.

Přeji vám mnoho zdraví a spoustu čerstvého vzduchu. Nenechte si nahnat strach z virů, zákonů ani mocichtivých chudáčků.     

PCR testy netestujú iba koronavírus, ale aj niečo oveľa zlovestnejšie

9) Štefan Harabin

3. září

Ešte 1. septembra 2020 som Eurorešpektu.sk poskytol dole zdieľaný rozhovor. Zrejme sudcovia špecializovaného senátu v kauze Kočner si na poslednú chvíľu uvedomili vážnosť situácie a najmä notorický známy Lipšicovsko-politicko-mediálny diktát orgánom prípravného konania, ktorý vyvrcholil tým, že prokurátor len aby do dôsledku splnil politickú objednávku sám hrubo arogantne porušil čl. 2 ods. 2 Ústavy a § 276 ods. 1 Tr. por. podaním nezákonného návrhu na doplnenie dokazovania vyfabrikovanou analýzou.

Žiaľ viacerí ústavní činitelia, väčšina ľudí, ale i mnohí poplatní vyšetrovatelia, prokurátori, sudcovia si až potom, keď sa ich to osobne dotýka uvedomia, že zjavne porušovanie práva aj v kauzách napr. policajnej inšpekcie, Lališa, resp. Kočnera, ktoré sami aj keď len pasívne tolerovali, bolo napokon v konečnom dôsledku aj o nich samotných.

Najjednoduchšie sa dá realizovať zneužívanie práva na viacnásobnom vrahovi, alebo na mediálnym lynčom už dopredu odsúdenej osoby, lebo v záujme „akože verejne prospešného odsúdenia“ politicky vybranej persony už potom netreba dodržiavať právo ani procesnú procedúru.

A to je práve ten najľahší spôsob, ako po takomto osvedčenom precedense môžu momentálni držitelia politickej moci zariadiť odsúdenie akéhokoľvek nevinného človeka.

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.