Matrix kolabuje. Můj nepochopitelný zážitek ze včerejšího dne. A nejen můj. Co se děje s časem? Co se děje s MATRIXEM? Dnes AKTUALIZACE 12:54

19:22

Aktualizace dnešního dne a zajímavá příhoda: https://tadesco.org/se-opet-potvrzuje-ze-matrix-kolabuje-dnesni-zazitek/

[wp_ad_camp_1]

Odmalička, díky mému tatínkovi, dávám každý den dle jeho rad (které jsou k nezaplacení) pozor na znamení. I včera tomu tak bylo. Stala se prokazatelně nepochopitelná skutečnost, u které jsem měl svědka. Probereme vše postupně.

Byla sobota. Ráno kolem třetí hodiny jsem musel vyjet na nějaké důležité sezení do Rakouska k městu Linz. Celková vzdálenost byla jedním směrem přes 320 km. Na celé trase, kterou jsem projížděl, byla silná mlha až do cílového bodu.

Nejprve jsem zajel pro známého, kterého jsem vyzvedl dle domluvy. Zajímavé bylo, že cestou do Brna jsme potkali zhruba o půl čtvrté ráno tři policejní hlídky, které stavěly a kontrolovaly vozidla. Pro tuhle noční dobu celkem nezvyklé. Ale zatím nic zvláštního.

Po sjezdu z dálnice (jeli jsme obchvatem Brna) jsme namířili směrem na Znojmo. Projížděl jsem právě kolem obchodního domu FUTURUM, dříve CARREFOUR. A protože jsem měl na tachometru více než je zde povoleno, díval jsem se neustále do zrcátka. Spatřil jsem za sebou světla auta, které se k nám rychle přibližovalo a jelo v našem pruhu. (Je zde tříproudá cesta) Proto jsem raději zpomalil kdyby to byla tajná policejní hlídka. Vybočilo a začalo nás předjíždět. Když jsem se opět podíval do zrcátka, auto už tam nebylo. Ani v zrcátku zadním a ani v bočním. Nemělo kam odbočit, protože jsou svodidla na obou stranách. Ihned jsem to zkonstatoval a řekl kolegovi co se stalo. Bylo to znamení, kterému jsem ale zatím nevěnoval žádnou pozornost, protože se mi mnohokrát stalo, že vidím ve zpětném zrcátku předjíždějící auto, a pak tam není. Odhaduji, že dohlednost v mlze byla tak 200 – 300 metrů.

Zde je situační plánek:

Auto nás začalo předjíždět u prvního nadpisu zleva Vídeňská:

 

Sjeli jsme u Rajhradu k benzínové pumpě, kde jsem dotankoval a vynuloval počítač, který ukazuje spotřebu, ujeté kilometry, čas jízdy a další hodnoty.

A nyní se jednalo o trasu od benzinové pumpy ONO u Rajhradu (která je ale na opačném směru dálnice), do nejmenovaného městečka vzdáleného 223 km, nejkratší trasou bez použití dálnice v Rakousku. V Česku jsme jeli po dálnici až k odbočce na Znojmo. V nočních hodinách vládla velice silná mlha s dohledností mnohdy jenom 2 středové čáry před vozem. Projeli jsme Znojmo a mířili na hraniční přechod Hatě. V posledním „městečku“ před hranicemi, jsou to Chvalkovice, jsme zastavili u benzínky, která se nachází ještě před dědinou. Vypili jsme kávu a měli jsme pravděpodobně 20 minut zdržení. Počítal jsem, že nebudeme na místě v domluvených 08:00 ale tak 08:30 – 09:00 dle stavu mlhy. Pak jsme nasedli opět do auta a vyjeli.

 

[wp_ad_camp_1]

Cesta ubíhala i přes silnou mlhu velmi rychle. Světla aut se ve tmě a v silné mlze vynořovala několik metrů před námi. Konstatoval jsem při projíždění některých míst, že si vůbec nepamatuji některé úseky a křižovatky, že bychom je vůbec projížděli, ale museli jsme je projet. Jako „logickou“ možnost „nevnímání některých bodů“ jsem bral prvně v úvahu zajímavý rozhovor, ve kterém jsme rozebírali nepublikované vědecké úvahy o skalárních vlnách a zařízeních, o kterých se normálně nikde nepíše. Také vynálezce Tesla z minulého století byl tématem diskuze.

Při dojezdu do cíle, při pohledu na hodinky jsem byl pomalu v šoku. Bylo 07:01.

Ještě větší údiv byl, když jsem se podíval na palubní počítač.

Od posledního natankování a vynulování naměřil vzdálenost cesty 127 km a délku jízdy 01 hodin a 1 minutu. Vzdálenost je ale 227 kilometrů. No pomyslel jsem, asi se zbláznil počítač…..

Cesta uběhla dle mého i kolegova subjektivního vnímání velmi rychle.

Odpoledne jsme nastoupili zpáteční cestu. Zajímavá znamení na nás čekala v městečku Krems an der Donau. Vynořil se přímo „roj aut“, která měla v poznávací značce číslici 540. A to hned několik aut za sebou. Zajímavé. Říkal jsem si, dějí se konstruktivní věci a svědčí to o dobrých okolnostech. Přestože jsme opět vedli zajímavý rozhovor o podobných tématech, cesta se tentokrát táhla „jako sopel“ a vůbec neubíhala.

 

[wp_ad_camp_1]

Při vjezdu do Znojma z prudšího kopce nás čekalo další překvapení v podobě reklamy. Objevil se billboard s velkým nápisem BERMUDA. Aha, pomyslel jsem si, tak záhada je asi vysvětlena. Někdo nebo něco nám chtělo naznačit, že máme cosi společného (tento den) se záhadami Bermudského trojúhelníku. Nikde jinde jsme už zmíněný plakát neviděli.

Zde je reklama na bilbordu:

 

Po příjezdu do kanceláře, kde jsem potřeboval vyřídit neodkladné telefony (protože nepoužívám mobil), mě čekalo další velké překvapení. Hovořil jsem s jednou známou, které jsem se zmínil o zajímavém nevysvětlitelném zážitku z dnešního dne.

Po vyslechnutí mi sdělila, že jela dnes brzy ráno do Brna. Konstatovala, že cesta, kterou jezdí, vždy trvá dle provozu na silnici 45 minut až jednu hodinu. Také nevěřila svým očím, když ji projela za 20 minut. Aha, řekl jsem si, nebyl jsem tedy dnes jediný s touto časovou zkušeností…..

[wp_ad_camp_1]

Co z toho plyne? Jsou to pouze a jenom moje úvahy.

 1. Není vyloučeno, že auto, které se mi ztratilo z dohledu před nákupním centrem FUTURUM, vjelo do nějakého časového kanálu (portálu), a měl stejný zážitek jako já, kolega a známá. Jednoduše řečeno, časoprostor, čas a hlavně MATRIX kolabuje.
 2. Dojezd do cíle byl mystický, 127 km za 01:01. Musel bych jet celou cestu přes 130 km/h. Byla to ale vzdálenost přes 227 km. Nesouhlasila spotřeba benzínu, čas a ani kilometry. Ani průměrná spotřeba. Počítače na tyto „teleportační kanály“ nejsou nastaveny. Zde se ANDROIDI a jejich systémy budou muset poopravit. Ha ha ha ha – Jak vidíte, nejsou vůbec dokonalí.
 3. Průjezd městem Krems ukázal na konstruktivní dění dnešního dne a možná i budoucnosti. Mnoho aut s číslem 540.
 4. Asi jak jsme byli cestou tam „urychleni“, zpět nám to dali dost „vyžrat“, cesta vůbec neubíhala a táhla se jako „sopel“.
 5. Vjezdem do Znojma jsme byli upozorněni plakátem na pravděpodobné dnešní dění BERMUDY. Jsem rád, že jsme se vrátili zpět ve stejný den a nikoliv třeba za sto i více let, jak se to mnohým stalo.
 6. Možná že se ve včerejší záhadné mlze skutečně někdo ztratil a dlouhou dobu se neobjeví. Buďte klidní, určitě žije a možná se vrátí za mnoho let, až zde nebudeme.
 7. Manipulovali s časem na celé planetě Zemi, třeba kvůli volbám v ČR, které měly dopadnout úplně jinak. Potom vymazali lidem paměť a vrátili čas po úpravě zpět. Tím by se mohlo ledacos vysvětlit.
 8. Kdyby vyhrála třeba jiná strana, změnila by časoprostor ve vesmíru a mohlo možná dojít ke třetí světové válce, kterou si tak amíci přejí.
 9. Víte přece, že v minulosti po volbách v USA letěl jeden americký politik na jižní pól a dožadoval se aby ti z povrchu změnili pomocí BST dějiny voleb, aby vyhrála CLINTONOVÁ a nikoliv Trump. Nepřijali ho a po 4 pokusech ho vyhodili a zakázali vstup do jejich výsostného prostoru. Letěl na Nový Zéland, kam mu do hotelu kde bydlel, poslali na dobré ráno zemětřesení.
 10. Budeme tedy pevně věřit, že to byl konstruktivní den pro nás pro všechny a anomálie, kterou mnozí prožili jako znamení nové doby, toho že všemu je opět úplně jinak.
 11. A jak je vidět z předešlého článku, pravděpodobně jim volby nevyšly tak jak chtěli a politická chasa se začíná bát. Začíná se bát lidí. Protože nepráva a zločiny, které dělali leta proti svým občanům si začali při změně poměrů ve vládě plně uvědomovat. No každý z nich si nezařídil dům na Bahamách, a proto ten strach. Vědí, co by je čekalo při přev zetí moci lidí, policie a armády. Možná to byla právě ta změna v MATRIXU…..

 

PROSBA NA VÁS VŠECHNY ČTENÁŘE TOHOTO ČLÁNKU:

Měl někdo podobné zkušenosti 21.10.2017, o kterých by mohl napsat do diskuze, popřípadě udělat článek, který bychom zveřejnili? Děkujeme předem a těšíme se na odpovědi …..

 

Článek napsal tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.