Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Měnový reset je cítit ve vzduchu, Indonésie zavřela všechny banky a zastavárny na 9 dnů, Malajsie volá po mezinárodní měně podložené zlatem

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 03.06.2019

Měnový reset poletuje vzduchem, Indonésie zavřela všechny banky a zastavárny na 9 dnů, Malajsie volá po mezinárodní měně podložené zlatem

Lidé s reálnými kontakty ve zpravodajské komunitě tak říkajíc cítí ve vzduchu, že něco velkého přichází. „Cítím v břichu, že jsme velmi blízko konci Korporace USA. Mohu to říci, protože to, co se zde děje zde v regionu, s tím souvisí. Změna je ve vzduchu. Zkorumpované vlády jsou odhaleny a buď `odstoupí`, nebo je `lidé` odstraní,“ vysvětluje tamní náladu zdroj CIA v Asii. Na to poukazují mnohé zdánlivě nesouvisející události.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Začněme se situací ve východní Asii, kde Indonésie zavřela všechny své banky a zastavárny na devět dní od tohoto týdne. Tento krok k zastavení veškerého obchodování se zlatem a mezinárodního bankovnictví přišel ihned poté, co malajsiský premiér Mahatir vyzval k tomu, aby v obchodování byl americký dolar nahrazen zlatem podloženou měnou.

Papua – Nová Guinea, jedno z největších světových nalezišť zlata, vybrala Jamese Marapea za premiéra. Marape chce účinně znárodnit nerostné a energetické zdroje svého národa. ODKAZ

Král David Peii II. Z Dvojího Království Papaaly a Me’ekamui (Bougainville), faktický vládce Panguny, největšího zlatého dolu na světě, řekl Společnosti Bílého Draka, že si byl blízký s Marapem.

Uzavření indonéských bank a pohyby spojené se zlatem následují po bezprecedentní desetidenní odstávce celého japonského bankovního systému od 27. dubna do 7. května. Toto bezprecedentní odstavení také vedlo ke spekulacím (včetně tohoto dopisovatele), že by to vedlo k nějakému druhu finančního oznámení či události, ale nic se nestalo způsobem, který by byl, pro nás běžné lidi, viditelný. Nyní však slyšíme od zdroje z britské královské rodiny, že odstavení bylo nutné pro práci IT odborníků související s Kvantovým finančním systémem. To také souvisí s oznámením 9. dubna, že Japonsko bude vydávat novou měnu od roku 2024, říkají zdroje.

 

[wp_ad_camp_2]

Všechny tyto kroky se začaly realizovat v březnu 2019 poté, co byl kardinál George Pell, šéf Vatikánské banky, shledán vinným z obtěžování mladých chlapců, potvrzují zdroje ze zednářské Lóže P2.

Tyto změny budou mít také zásadní vliv na skupinu Bilderberg (spjatou s nizozemskou královskou rodinou) a její členy, protože to znamená, že systém Petrodolaru, který vytvořil významný muž Bilderbergu, Henry Kissinger, je systematicky demontován, říkají britské zdroje a zdroje z Lóže P2.

Nizozemská královská rodina nyní čelí existenční krizi, protože jejich zapojení do kauzy ohledně letu číslo 370/17 malajských aerolinií čelí již veřejné, oficiální a trestní kontrole.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Předseda vlády Malajsie, Mahatir, minulý týden promluvil v Klubu zahraničních korespondentů Japonska, kde veřejně uznal, že malajský let číslo 370, který zmizel v březnu roku 2014, a let 17, který byl sestřelen v červenci 2014, byl tentýž letoun. Řekl, že Nizozemci odmítli předat černou skříňku z letadla do Malajsie, i když let započal v Malajsii a měl malajského pilota. Mahatir také dal jasně najevo, že od počátku je zde politicky motivovaný pokus vinit Rusko ze sestřelení letadla.

Ve skutečnosti nizozemští informátoři a jiní již tajně vynesli informace a odhalili tento vražedný incident. Tento odkaz uvádí skutečný příběh: ODKAZ

Důvodem, proč je tento incident nyní vynášen na světlo, je to, že veřejné prohlášení ze strany představitele státu znamená, že celá tato špinavá epizoda již nemůže být zametána pod koberec. Vyšetřováním se zjistí, že stopy jistě vedou k nacistické části nizozemské královské rodiny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dopis redaktorovi, který na této stránce zveřejnil nizozemský informátor, má spoustu zajímavých informací o vztahu mezi nizozemskou královskou rodinou, nacisty, skupinou Bilderberg a EU. Mezi nejvýznamnější patří:

– Britové úmyslně potopili nizozemskou ponorku, aby ji umlčeli, protože si všimla japonské flotily na cestě do Pearl Harboru.

Nizozemsko zůstalo tajně pod nacistickou vládou od roku 1945.

– Adolf Eichmann byl zabit, protože on plánoval vynést informace na nacisty.

– Hitlerův kabinet pokračoval mlčky od 5. května 1945 pod vedením následných nizozemských hlav států Wilhelminy, Juliany a Beatrix …, a nyní belgický Étienne Davignon, čímž byl nacistický režim převzat Evropskou unií.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kromě toho je mnoho dalších znamení, nejen v Asii, že tato neo-nacistická mocenská struktura se nyní rozpadá. Především poznamenejme, že vládě německé kancléřky Angely (Hitler) Merkelové hrozí pád po „překvapivé rezignaci jejího koaličního partnera, předsedkyně sociální demokracie.“

Merkelová po návštěvě čínského viceprezidenta Wang Qishana řekla, že je ochotna „společně s Čínou zlepšit systémy globální správy.“

Problém má i neo-nacistický režim na Ukrajině. Od tohoto týdne Rusko přerušuje dodávky uhlí, ropy a ropných produktů. Také přerušili tranzit plynu přes tuto zemi.

 

[wp_ad_camp_2]

V této souvislosti člověk žasne, jak odcházející ukrajinský prezident Petro Porošenko nechal odstranit všechny počítače (servery) z prezidentské kanceláře, aby skryl důkazy před očekávaným kolapsem režimu.

Další nacistický režim, režim izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, se také otřásá, poněvadž minulý týden selhal jeho pokus o sestavení nové vlády. Zdroje z britské královské rodiny potvrzují, že je pouze otázkou času, než bude formálně obviněn z válečných zločinů.

Zdroje Pentagonu uvádějí, že Izrael dostal „dvojspřežení“ od USA a Ruska na uplynulém víkendovém summitu o bezpečnosti v Singapuru. Kromě toho je také „sevřen ze strany OSN a EU, aby se vzdal svých nároků na 860 km čtverečních kilometrů libanonských vod, které jsou nyní pod ruskou ochranou.

 

[wp_ad_camp_2]

Můžeme také vidět, že americká armáda je v otevřeném vzdoru vůči sionistickým pokusům s ní manipulovat, jak řekl veřejně vrchní generál Joseph Dunford, a též poznamenal, že by nebyl zmaten útoky pod falešnou vlajkou, přičemž jasně odkazoval na izraelské pokusy zahájit americkou válku proti Íránu.

Americké námořnictvo rovněž odmítlo rozkaz poslat letadlovou loď USS Abraham Lincoln do Íránu, jak uvedl Gordon Duff z webu Veterans Today.

Zdroje Pentagonu říkají, že Američané a Rusové vyvíjejí velký tlak na vytvoření „velké mírové dohody na Blízkém východě,“ která bude nutit Izrael vzdát se svých jaderných zbraní výměnou za slib Saúdské Arábie a Íránu, že nebudou kupovat zbraně hromadného ničení.

 

[wp_ad_camp_2]

Je také zajímavé zmínit, že radikálně omlazený „král Salman“ předsedal nouzovému islámskému summitu minulý týden. Vypadá to, že dvojník zaskakuje za jeho zavražděného synovce Mohammeda Bin Salmana, který byl zastřelen a nahrazen falešným králem. Tato změna režimu Saúdské Arábie je pravděpodobně důvodem, proč Softbank najednou vyčerpala všechny peníze.

Zajímavá je i skutečnost, že Softbank najednou najala Cantora Fitzgeralda, aby se pokusil získat investory pro technologický fond ve výši 100 miliard dolarů, protože Fitzgerald je primárně obchodníkem s dluhopisy s Federální rezervní bankou a nikoli s normální společností zabývající se obchodem s cennými papíry.

Jinými slovy, mohlo by to být znamení, že se ho Softbank snaží použít k tomu, aby kontaktoval nové kontrolory FEDu, protože jeho bývalí Saudští (Kissinger) ochránci již nemohou vytvářet miliardy dolarů ze vzduchu.

 

[wp_ad_camp_2]

To nás samozřejmě přivádí do velké „kahuny“ – Spojených států amerických. Zde jsou známky toho, že prezident Donald Trump prohrává obchodní válku, kterou vede s Čínou, a se všemi ostatními.

Oficiální čínská tisková agentura Xinhua poznamenává:

„Čínské zboží v hodnotě 200 miliard amerických dolarů, na které Spojené státy uvalily další cla, představuje 41,8% čínského vývozu do země, ale pouze 8% celkového vývozu Číny,“ řekl Wang Zhijun, náměstek ministra průmyslu a informačních technologií. „Přibližně polovina postižených podniků je navíc zahraničními podniky, včetně mnoha amerických společností,“ řekl Wang.

 

[wp_ad_camp_2]

Trumpův předvídaný odchod výrobců z Číny se také neodehrává, sděluje agentura Xinhua a dodává, že „oficiální statistiky ukázaly, že od ledna do dubna reálné zahraniční investice do čínského výrobního sektoru meziročně vzrostly o 11,4 procenta.“

Naproti tomu dovoz a vývoz USA v dubnu meziročně poklesl o 2,7% resp. 4,2%, což ukazuje na zpomalující ekonomiku a rostoucí obchodní deficit.

To je pravděpodobně skutečný důvod, proč Trump najednou přehodnotil obchodní dohodu s Mexikem a Kanadou, a uvalil cla na Mexiko. On je také ostře kritizován v Indii, Velké Británii, Austrálii, Japonsku a u dalších obchodních partnerů. Vypadá to, jako by se zoufale snažil vydělat peníze kdekoli, aby mohl odvrátit bankrot.

V této souvislosti je také zajímavé poznamenat, že americké rodiny, které vlastní (nebo vlastnily?) Výbor Federálních rezerv, se také snaží postihnout Polsko směšnou částkou 300 miliard dolarů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje Pentagonu se nezdály být znepokojeny hrozícím bankrotem korporátní vlády USA a místo toho se více zaměřily na obnovení konkurenceschopnosti reálné americké ekonomiky. „Ministerstvo spravedlnosti a FTC podniklo antimonopolní opatření proti společnostem Google, Amazon a Facebook,“ poznamenávají zdroje. Tyto high-tech společnosti jsou nyní také nuceny skupinou G20 platit daně jako všichni ostatní.

„Technologická a obchodní válka s Čínou může být zakončena kvantovým finančním systémem (který nahradí fiat měnu), globálním měnovým resetem a uvolněním potlačených technologií,“ předpovídá Pentagon.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře