AKTUALIZACE 09:00 …..DRAHOŠ je jenom loutka ovládaná zezadu a zvrchu. Je to ubožák a nechce si to přiznat. Jak jsem psal, máme potvrzeno ze zahraničních služeb, že volby chtějí zmanipulovat! A na konci ještě velice zajímavé vyhodnocení (symbolické) co měla ta sluchátka znamenat….

07:54

A z tohoto důvodu by bylo dobré učinit následující:

S TOUTO RADOU Z FB SE PLNĚ ZTOTOŽŇUJI KVŮLI PŘIPRAVOVANÝM PODVODNÝM MANIPULACÍM S HLASOVACÍMI LÍSTKY. PROSÍM, KDO CHCE PODPOŘIT ZEMANA, POSLECHNĚTE JI.

Vlasta Hrochová:  Ve volební místnosti dostanete dva lístky. Ten s Drahošem neházejte do koše ve volební místnosti. VÍME PROČ. Zničte ho doma.

A nyní k článku o manipilaci na ČT

Co vlastně organizuje hlavní dramaturg České televize Lutonský a jaké má zadání, aby kritik migrantů, Bruselu a Merkelové Zeman přestal překážet? Už od rána běžela zdánlivá fáma, že Česká televize vypravuje speciální vůz, jehož jedno naslouchátko dostane Drahoš a druhé bude mít Witowská, aby se mohly otázky koordinovat, případně vracet k tématu, které zapůsobí na diváka a bude deptat prezidenta Zemana!

 

 Včera ráno to vypadalo jako šílené  či další HOAX a Fake News.

 

V 15. hodin František Lutonský potvrdil část, ze které vstávají vlasy hrůzou na hlavě a demokracie pláče:

„Budeme zkoumat programy kandidátů, jejich motivaci, to, jak vedli kampaň, jak transparentně, a budeme se zajímat o jejich spolupracovníky,“ nastínil Lutonský, který je hlavním dramaturgem debaty.

[wp_ad_camp_2]

A to, co se od rána šušká, potvrdil tedy neprozřetelně sám dramaturg František Lutonský.

 

Vypravíme zvláštní přenosový vůz a tam budou specialisté.

Výsledek obrázku pro František lutonský

 

Jak to funguje v praxi?

Je to role hlavního dramaturga. Ten sedí v přenosovém voze v režii, kde se sbíhají informace od dramaturgů, analytiků a editorů, a sám se rozhodne, co předá moderátorce, protože těch informací je mnoho. Vždy se musí rozhodnout, která informace je zrovna nejdůležitější. Může se stát, že už diskuse bude dávno u jiného tématu a bude na hlavním dramaturgovi, zda se vracet, když tam dojde k nějaké (údajně z pohledu Evropské unie – doplněno) nefér praktice.  Pět editorů a dramaturgů plus pět až deset redaktorů, kteří na tom pracují on-line.

 

Ano, čtete dobře, bude tam asi 15 lidí, co budou do sluchátek dávat povely, jak Evropskou unii zachránit a zvýhodnit „správného“ kandidáta dobře vybranými otázkami!

 

Kdo to je a co bude radit? Nemá vše posoudit divák? Proč zákulisí nesmí znát občan?

Z toho už dostal strach Václav Moravec a odmítl se zúčastnit.

Politická fraška na objednávku je až příliš průhledná!

 

Jak na to bude napojen Drahoš? Štáb prezidenta Zemana by měl vyslat jednoho člověka, který by objektivitu editorů, redaktorů a dramaturgů v přenosovém voze hlídal.

[wp_ad_camp_2]

 

JE TO VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE, TUDÍŽ ÚDAJNĚ NESTRANNÁ!

 

Celý záznam z přenosového vozu musí dát Čt následně veřejnosti, nebo na Lutonského musíme podat trestní oznámení!

 

P.S. A toto je přesný popis špíny, jak s námi zpravodajství České televize od roku 2000 manipuluje a lidé to nevnímají. Ani o  tom nevědí! Nyní to Lutonský přiznal. To je to sluchátko, která má mluvící hlava veřejnoprávní televize v uchu a zatímco nadáváme na loutku redaktorku v obraze Čt, v pozadí jsou celé týmy, kterou tou hlavou a následně celým národem manipulují.

Zdroj (1)

A zde ještě zajímavá symbolika ze studia Čt. Zde nám jasně ukazují že DRAHOŠ, pokud bude zvolen, dovede stát do NWO

tm komentuje:

Z jiného pohledu vidíte tři otevřené nenažrané tlamy, které nás mají zotročit celé lidstvo:

VZPOMEŇTE SI NA FILM MATRIX, KDY AGENT, KTERÝ SLOUŽIL PRO SYSTÉM, TAKÉ NOSIL SLUCHÁTKO V UCHU!!!!! Používají symboliku a nejen tu (nebudeme si nic namlouvat, AGENT DRAHOŠ ASI NEMÁ MOC VELKOU „VÝŘEČNOST) a proto potřebuje nápovědu odjinud. No chraň nás konstruktivní sílo vesmíru před jeho zvolením!!!!!

JAK MODERÁTORKA TAK DRAHOŠ BYLI NASAZENI JAKO AGENTI MATRIXU NA LIKVIDACI ZEMANA.

Pozor, to není sranda!!!!!

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.