;

AKTUALIZACE 09:00 …..DRAHOŠ je jenom loutka ovládaná zezadu a zvrchu. Je to ubožák a nechce si to přiznat. Jak jsem psal, máme potvrzeno ze zahraničních služeb, že volby chtějí zmanipulovat! A na konci ještě velice zajímavé vyhodnocení (symbolické) co měla ta sluchátka znamenat….

07:54

A z tohoto důvodu by bylo dobré učinit následující:

S TOUTO RADOU Z FB SE PLNĚ ZTOTOŽŇUJI KVŮLI PŘIPRAVOVANÝM PODVODNÝM MANIPULACÍM S HLASOVACÍMI LÍSTKY. PROSÍM, KDO CHCE PODPOŘIT ZEMANA, POSLECHNĚTE JI.

Vlasta Hrochová:  Ve volební místnosti dostanete dva lístky. Ten s Drahošem neházejte do koše ve volební místnosti. VÍME PROČ. Zničte ho doma.

A nyní k článku o manipilaci na ČT

Co vlastně organizuje hlavní dramaturg České televize Lutonský a jaké má zadání, aby kritik migrantů, Bruselu a Merkelové Zeman přestal překážet? Už od rána běžela zdánlivá fáma, že Česká televize vypravuje speciální vůz, jehož jedno naslouchátko dostane Drahoš a druhé bude mít Witowská, aby se mohly otázky koordinovat, případně vracet k tématu, které zapůsobí na diváka a bude deptat prezidenta Zemana!

 

 Včera ráno to vypadalo jako šílené  či další HOAX a Fake News.

 

V 15. hodin František Lutonský potvrdil část, ze které vstávají vlasy hrůzou na hlavě a demokracie pláče:

„Budeme zkoumat programy kandidátů, jejich motivaci, to, jak vedli kampaň, jak transparentně, a budeme se zajímat o jejich spolupracovníky,“ nastínil Lutonský, který je hlavním dramaturgem debaty.

A to, co se od rána šušká, potvrdil tedy neprozřetelně sám dramaturg František Lutonský.

 

Vypravíme zvláštní přenosový vůz a tam budou specialisté.

Výsledek obrázku pro František lutonský

 

Jak to funguje v praxi?

Je to role hlavního dramaturga. Ten sedí v přenosovém voze v režii, kde se sbíhají informace od dramaturgů, analytiků a editorů, a sám se rozhodne, co předá moderátorce, protože těch informací je mnoho. Vždy se musí rozhodnout, která informace je zrovna nejdůležitější. Může se stát, že už diskuse bude dávno u jiného tématu a bude na hlavním dramaturgovi, zda se vracet, když tam dojde k nějaké (údajně z pohledu Evropské unie – doplněno) nefér praktice.  Pět editorů a dramaturgů plus pět až deset redaktorů, kteří na tom pracují on-line.

 

Ano, čtete dobře, bude tam asi 15 lidí, co budou do sluchátek dávat povely, jak Evropskou unii zachránit a zvýhodnit „správného“ kandidáta dobře vybranými otázkami!

 

Kdo to je a co bude radit? Nemá vše posoudit divák? Proč zákulisí nesmí znát občan?

Z toho už dostal strach Václav Moravec a odmítl se zúčastnit.

Politická fraška na objednávku je až příliš průhledná!

 

Jak na to bude napojen Drahoš? Štáb prezidenta Zemana by měl vyslat jednoho člověka, který by objektivitu editorů, redaktorů a dramaturgů v přenosovém voze hlídal.

 

JE TO VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE, TUDÍŽ ÚDAJNĚ NESTRANNÁ!

 

Celý záznam z přenosového vozu musí dát Čt následně veřejnosti, nebo na Lutonského musíme podat trestní oznámení!

 

P.S. A toto je přesný popis špíny, jak s námi zpravodajství České televize od roku 2000 manipuluje a lidé to nevnímají. Ani o  tom nevědí! Nyní to Lutonský přiznal. To je to sluchátko, která má mluvící hlava veřejnoprávní televize v uchu a zatímco nadáváme na loutku redaktorku v obraze Čt, v pozadí jsou celé týmy, kterou tou hlavou a následně celým národem manipulují.

Zdroj (1)

A zde ještě zajímavá symbolika ze studia Čt. Zde nám jasně ukazují že DRAHOŠ, pokud bude zvolen, dovede stát do NWO

tm komentuje:

Z jiného pohledu vidíte tři otevřené nenažrané tlamy, které nás mají zotročit celé lidstvo:

VZPOMEŇTE SI NA FILM MATRIX, KDY AGENT, KTERÝ SLOUŽIL PRO SYSTÉM, TAKÉ NOSIL SLUCHÁTKO V UCHU!!!!! Používají symboliku a nejen tu (nebudeme si nic namlouvat, AGENT DRAHOŠ ASI NEMÁ MOC VELKOU „VÝŘEČNOST) a proto potřebuje nápovědu odjinud. No chraň nás konstruktivní sílo vesmíru před jeho zvolením!!!!!

JAK MODERÁTORKA TAK DRAHOŠ BYLI NASAZENI JAKO AGENTI MATRIXU NA LIKVIDACI ZEMANA.

Pozor, to není sranda!!!!!

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.