Čekali jsme na ně. Tribunály přišly. Byly zahájeny 2. ledna podle sdělení Ministerstva obrany USA a tyto procesy byly zahájeny kauzou, která by velmi snadno odhalila prokazatelně falešný příběh korporátních médií hlavního proudu ohledně útoků z 11. září.

Spolu s touto zprávou přichází nová série příspěvků od QAnona. Když vzájemně porovnáme tyto zdroje informací (ty, které jsou od QAnon.pub a oficiální webovou stránku Ministerstva obrany), je zřejmé, že existuje značná důvěryhodnost a přesnost těchto informací, které dostáváme po kapkách od Q. Tato zveřejnění se jeví jako strategická ve svém načasování a obsahu, a jak vidíme, následující příspěvek není výjimkou.

Tento příspěvek od Q byl publikován 5. ledna 2019, stejně jako tento článek. A ukazuje plán, kteří mnozí očekávali, včetně sesazení Deep state (hlubokého státu).

Překlad příspěvku:

Američtí daňoví poplatníci platí za vše.

Pařížská dohoda = podvod (v bilionech)

Červený kříž = podvod (miliardy)

Zahraniční pomoc = podvod (biliony)

Válka = podvod (biliony)

….. atd. atd. ….

Kdo provádí audit kam ty peníze skutečně jdou?

Kdo skutečně obdrží ty peníze?

Daňový poplatník financuje mnoho lidí, které my sesadíme.

Tajné fondy všude.

Nora vede hluboko.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tento obrázek (výše) byl zaslán Q dne 4. listopadu 2018 a naznačuje, že existuje konkrétní pořadí událostí, které byly naplánovány na tři po sobě jdoucí dny. Nebylo jasné, zda mělo jít o dny v lednu 2019. Ale s velkou pravděpodobností ano.

To by také vysvětlovalo prohlášení, že tým Q a příslušní patrioti jsou o dva dny napřed před plánovaným termínem. Tribunály začaly 2. ledna 2019.

Pozn.př.: Pod číslem 4 je: Strážci pedofilů. Pod číslem 5: Panika v DC (Washington). Pod číslem 6: FisaGate (FISA je Federální zákon Spojených států z roku 1978, který stanoví postupy pro fyzický a elektronický dohled a shromažďování informací zahraničními zpravodajskými službami, a mezi zahraničními mocnostmi a zástupci cizích mocností podezřelými ze špionáže nebo terorismu.) Tato kauza by mohla velmi ublížit Demokratické straně.

přeložila tereza | zdroj: 9

 

.

[wp_ad_camp_2]

.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.