Výsledek obrázku pro očkování dětí

Zatímco farmaceutické společnosti vydělávají peníze, otázka očkování dětí pokračuje v rozdělování rodičů do dvou bojových táborů – ty, kteří s očkováním souhlasí a ti, kteří proti němu bojují všemi způsoby.

[wp_ad_camp_1]

Přemýšleli jste někdy nad tím, z čeho jsou tyto očkovací vakcíny vyrobeny? Možná to není jen tak bezdůvodné, pokud se miliony otců a matek na celém světě nelítostně pokoušejí bojovat proti farmaceutické mafii …

Složení vakcín

Pojďme nejprve zjistit, co je vakcína. Vakcína je imunobiologické látka, která se zavádí do lidského těla (nebo zvířete) s cílem vytvořit trvalou imunitu vůči infekčním chorobám. V roce 1796 se vynalezl způsob prevence, která se neustále zlepšuje, předchází epidemiím a šetří miliony životů na celém světě. Proč tedy problém očkování zapříčiňuje takovou horkou diskusi mezi veřejností?

[wp_ad_camp_1]

Očkovací látky jsou živé, inaktivovány a vícemocné. Jsou však spojeny jedním společným znakem – všechny obsahují oslabené kmeny nejrůznějších patogenů infekčních chorob. Je to bezpečné? Rozhodně!

Mikroorganismy však nejsou tak nebezpečné, jako konzervační látky používané při výrobě přípravků na očkování.

[wp_ad_camp_1]

Soli rtuti – skutečné pesticidy. Vysoce toxické látky mohou negativně ovlivnit nervový systém a ničit zdravé buňky. Je to užitečné? Nemyslíme. Tak či onak, farmaceutické firmy nepohrdají tím, přidat je do látky na očkování.
Hydroxid hlinitý je nejčastějším adsorbentem, který se používá při výrobě vakcín. Často je za příčinami alergických reakci a autoimunitními onemocněními.
Společnosti dokáží používat i formalín, který je mimochodem silný alergen a mutagen.
Výroba vakcín je proces zakrytý závojem tajemství a dohod. Ale stojí za to znát hlavní věc: celé složení přípravku je známo pouze výrobcem. A všechno, co vidíme, je jen nepatrnou součástí složek vakcíny.

[wp_ad_camp_1]

Mezi základní suroviny, které se používají na zničení virů mohou být mrtvé orgány, krev lidí, kteří zemřeli na hepatitidu, ale i jiné pochybné látky. Virus nebude sám zničehonic narůstat – krev, tkáně, vnitřní orgány a geneticky vadná zvířata se používají jako živné prostředí.

A tak, jak se viry znásobují, zachovává se jejich životaschopnost například díky formaldehydu, tedy karcinogenu a mutagenu, o kterém jsme se již zmínili. A co máme za následek? Skutečnou výbušnou směs mikroorganismů, karcinogenů, jedů a bakterií. Je strašné si představit, že takový preparát se dostane do křehkého dětského tělíčka!

[wp_ad_camp_1]

V porodnicích maminky a tatínkové naléhají na rutinní očkování proti tuberkulóze a hepatitidě B. Do chodu jdou různé argumenty: od přesvědčování až po současné zastrašování žen při porodu. Za pár měsíců musí být dítě očkováno proti tetanu, černému kašli, záškrtu nebo spalničkám.

Často se stává, že se v nemocnicích z kouzelných důvodů spotřebují vakcíny zdarma a pak požádají o zaplacení za očkování. Závěr je zřejmý: otázka očkování je věcí obrovských peněz, od státních tendrů až po obyčejné lékárny.

[wp_ad_camp_1]

Očkovat nebo ne – je to na vás. Nicméně ani stát, ani lékaři nemohou zaručit kvalitu vakcín. Pokud jste stále rozhodnutí očkovat své děti i sebe, určitě zkontrolujte kvalitu vakcíny, kterou vám lékaři laskavě prodávají.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.