…..začalo to před několika dny, kdy lidé měli velké problémy se spánkem a sice 29-30.10.2017…..

19:27

[wp_ad_camp_1]

Jako každý večer si před spaním dávám asi tak 0,5-1 litr vody či čaje. Je to můj dlouholetý zvyk a ráno po probuzení většinou piji také 1 litr vody. Nesnídám a čistím do 11 organismus. Nevím, jestli to má s tím něco společného, ale…..

Díky tekutinám, které večer vypiji jdu jednou za noc na záchod. Tentokrát se ale stalo něco, co jsem vůbec nechápal.

Vždy když se probudím, vstanu a jdu poslepu se zavřenýma očima na záchod. Mám to nacvičené, že se dostanu na toaletu, sednu si a potom zase vstanu se zavřenýma očima a jdu spát. Potud všechno normální, ale stalo se něco, co jsem nečekal…..

Když jsem seděl na záchodě, otevřel jsem oči, což většinou nedělám a k mému velkému údivu jsem viděl koupelnu i beze světla. Prvně jsem myslel že nějak vydatně svítí měsíc, ale bylo zataženo a nic nebylo vidět. Při pohledu z okna jsem viděl do lesa mezi stromy. Z jiného okna jsem viděl palouček, který bych bez svitu měsíce nemohl vůbec vidět Opakuji, že bylo naprosto zataženo. Nevím jak vidí v noci kočka či jiná zvířata, ale byl to neuvěřitelný a nezvyklý pohled. Neuměl jsem si to vysvětlit. Další noc jsem tento vjem už neměl.

Ovšem dnešní noc opět, když jsem otevřel v posteli oči, viděl jsem v naprosté tmě celý pokoj. Bydlím na samotě v lese a nesvítí tam nikde žádné světlo, je zde naprostá tma. Díval jsem se na svoji vlastní ruku pod peřinou a také jsem ji viděl.

V obrázku je znázorněno monochromatické vidění. Nebylo tomu tak, viděl jsem i částečně barevně a lépe než je na spodním obrázku naznačeno.

Neumím si to vysvětlit. Mnohdy mám jiné obrazy a jiné vize, ale zážitek z posledních dnů a tohoto typu jsem nikdy předtím neměl.

Není vyloučeno, že něco na nás vysílají a zkouší, a mohly se otevřít v mozku nějaké přirozené cesty, které byly lidem zablokovány kdysi dříve. Budu pozorovat dál a dám Vám vědět. Není také vyloučeno že příliš mnoho bovisových jednotek mohou také zapříčinit popisované.

Právě jsem se šel podívat do lesa, ale nic jsem neviděl. Musel jsem jít s baterkou.  Nevím jestli to má něco společného se spánkem potom následným otevřením očí. Čas ve kterém se to odehrálo je většinou mezi 02-03 hodinou ranní.

Dotaz na čtenáře tadesca. Měl někdo z Vás podobné vjemy, které jsem popsal nebo popřípadě jiné a o kterých nechce veřejně mluvit?????

Děkuji za diskuzi pod článkem a čas věnovaný čtení našich stránek…..

Dodatek 20:17

Aha, tak se skutečně dějí zajímavé věci v noci. Podívejte se na následující stránky:

http://kosicednes.sk/udalosti/svietiaca-tlacenka/

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.