Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele
  Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele

  Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele

 • Ing. Rudolf Vávra – Vliv 5G sítí na člověka (VIDEO)
  Ing. Rudolf Vávra – Vliv 5G sítí na člověka (VIDEO)

  Ing. Rudolf Vávra – Vliv 5G sítí na člověka (VIDEO)

 • Robert F. Kennedy, Jr. – Proslov na tiskové konferenci v Berlíně o vakcínách a 5G
  Robert F. Kennedy, Jr. – Proslov na tiskové konferenci v Berlíně o vakcínách a 5G

  Robert F. Kennedy, Jr. – Proslov na tiskové konferenci v Berlíně o vakcínách a 5G

 • 10 způsobů jak se chránit před elektromagnetickým zářením a zároveň zlepšit své zdraví
  10 způsobů jak se chránit před elektromagnetickým zářením a zároveň zlepšit své zdraví

  10 způsobů jak se chránit před elektromagnetickým zářením a zároveň zlepšit své zdraví

Mohou 5G mobilní sítě blokovat okysličení krve a tím zvyšovat úmrtnost na COVID-19?

…..dostal se ke mně zajímavý článek o sítích 5G. Jak sami dlouhou dobu víte, 5G není rychlý telefon ale byl vyvinut jako zbraň proti lidem. V mnoha zemích je už zakázán.  O bezpečnosti sítě 5G se vůbec nedá hovořit. Jak tomu bude v Čr????

12:54

 

Môžu 5G siete blokovať okysličenie krvi a tým zvyšovať úmrtnosť na COVID-19?

Je možné za úmrtia na koronavírus čiastočne viniť technológiu 5G sietí? Môže 5G spôsobovať, že krv, obiehajúca vo vašom tele, nie je schopná niesť kyslík?

Ohľadom kritickej starostlivosti o pacientov s koronavírusom je obzvlášť desivé to, že netrpia „vírusovým zápalom pľúc“, ale skôr neschopnosťou absorbovať z krvi kyslík alebo ho ňou prenášať.

[wp_ad_camp_2]
 

Desivé zistenia lekára z New Yorku

Potvrdil to lekár z jednotky intenzívnej starostlivosti v New York City Cameron Kyle-Sidell, ktorý uverejnil niekoľko videí, podrobne opisujúcich, že koronavírus nie je nejaký druh vírusového zápalu pľúc.

„Liečime nesprávne ochorenie,“ hovorí. A umelá pľúcna ventilácia poškodzuje pľúca pacientov (nedávno sme o tom priniesli tento článok).

Ako ďalej vysvetľuje:

„Ochorenie pľúc COVID-19, ako to ja vidím, nie je zápal pľúc a nemalo by sa tak liečiť. Skôr sa zdá, že ide o nejaký druh vírusom vyvolaného ochorenia, ktoré najviac zo všetkého pripomína chorobu z vysokých nadmorských výšok.

Je to ako keby desaťtisíce mojich newyorských spoluobčanov boli v lietadle vo výške 9000 metrov a v kabíne pomaly klesal tlak. Týmto pacientom začína pomaly dochádzať kyslík.

Pozrite si jeho video, v ktorom vysvetľuje, že pacienti zomierajú na nedostatok kyslíka, nie na nakazenie pľúc vírusovým zápalom pľúc:

Tento lekár objasňuje, že fakt, že pacienti s koronavírusom zomierajú na nedostatok kyslíka, nie je klasický scenár vírusového zápalu pľúc.

Povedané inak, pľúca pacientov fungujú dobre a umelá pľúcna ventilácia ich pľúca v skutočnosti poškodzuje, keď do nich vháňa nadmerný tlak.

[wp_ad_camp_2]

Ako vlastne transport kyslíka krvou funguje?

Ako presne je možné, že všetci títo pacienti môžu mať nedostatok kyslíka, keď po technickej stránke fungujú ich pľúca bezchybne?

Pre pochopenie jednej možnej odpovede, musíte najprv porozumieť tomu, ako krv prenáša kyslík. Je to oveľa fascinujúcejšie, ako by ste možno očakávali.

Pri normálnom fungovaní sa jedna molekula hemoglobínu viaže so 4 molekulami kyslíka, využívajúc železo (Fe2+) na vytvorenie oxyhemoglobínu.

Táto väzba sa však dosiahne len z dôvodu čohosi, čo sa nazýva „čiastočný tlak“ a znamená, že koncentrácia kyslíka v pľúcnych tkanivách je vyššia, než koncentrácia kyslíka v molekule hemoglobínu (zhruba povedané, je to dosť zjednodušené), a tak kyslík „preskočí“ k hemoglobínu, aby čiastočné tlaky vyrovnal.

5G žiarenie však mení pórovitosť bunkových membrán, čo umožňuje niektorým molekulám či iónovým prvkom ľahší pohyb cez ne, nahrádzajúc iné molekuly (alebo rozpustné plyny ako oxid uhličitý), ktoré normálne mohli ten skok vykonať.

Je, napríklad, dobre zdokumentované, že žiarenie 5G spôsobuje „napäťovo riadené iónové kanály“ (VGIC) , konkrétne pri iónoch vápnika, spôsobujúc bunkovú toxicitu, keď cez bunkové steny vstupuje priveľa vápnika, ktorý otravuje bunky.

[wp_ad_camp_2]

Výskum na túto tému bol publikovaný v časopise Environmental Research – tu je link – a odhaľuje, že vystavenie pôsobeniu 5G mení nielen priestupnosť buniek (pórovitosť), ale tiež uvoľňuje v tele peroxynitrity. Sú to zápal vyvolávajúce molekuly, ktoré ničia iné zdravé molekuly, kolujúce v krvi.

Nasledujúci obrázok (v angličtine) popisuje spomínané procesy:

Ako píšu NaturalNews: „Dôkladná prehliadka dostupných publikovaných vedeckých poznatkov o vystavení bezdrôtovým (WiFi) a elektromagnetickým frekvenciám (EMF) identifikovala najmenej sedem rôznych spôsobov, ktorými mikrovlnné WiFi a EMF znečistenie škodí ľudskému telu.

Odborná štúdia, uverejnená v časopise Environmental Research, vysvetľuje, že vystavenie sa signálom WiFi, ktoré sú v dnešnej dobe všade, môže viesť k oxidačnému stresu, poškodeniu spermií a semenníkov, nervovo-psychiatrickým účinkom vrátane zmien EEG (elektroencefalogramu), apoptóze (programovanej bunkovej smrti), poškodeniu bunkovej DNA, endokrinným zmenám a nadmernému zaťaženiu vápnikom.“

[wp_ad_camp_2]

Všimnite si, že u pacientov s koronavírusom sú už pozorované nervovo-psychiatrické účinky, poškodenie semenníkov a oxidačný stres, čo sú zároveň tri zo symptómov vystavenia 5G.

Túto jednoduchú tabuľku sme zostavili kvôli poukázaniu na podobnosti medzi vystavením pôsobeniu 5G a symptómami koronavírusu:

Masové šialenstvo spôsobené psychiatrickými účinkami bunkovej otravy

Vieme tiež, že 5G žiarenie a jeho účinky na telové bunky môžu viesť k príznakom šialenstva, halucináciám a k ešte silnejším zmenám osobnosti.

Zaujímavé je, že Chris Cuomo zo CNN a žijúci v meste s vysokým pokrytím 5 G (New York City), už návaly halucinácií pri svojom boji s koronavírusom opísal.

Ako som uviedol vlani na stránke Natural News:

„Podľa výskumu, publikovaného v časopise Environmental Research, vyvoláva 5G žiarenie nervovo-psychiatrické účinky prostredníctvom mechanizmu, opisovaného ako iónová potenciácia otravy mozgových buniek.

Tieto výsledky v zmenách správania a dokonca aj v zmenách osobnosti u ľudí, ktorí sú 5G vystavovaní stále, zistili výskumníci.

Povedané inak, 5G je zbraňový systém, ktorý sa tvári ako telekomunikačná infraštruktúra, no skutočným dopadom je poškodzovanie činnosť ľudského mozgu a ničenie racionality, logiky a zdvorilosti, najmä u ľudí, ktorí žijú v husto osídlených mestách s čoraz častejším výskytom veží 5G.

[wp_ad_camp_2]

To je dôvod, prečo ste si možno v tých oblastiach všimli narastajúci počet prípadov šialenstva a vo veľkom sa šíriace duševné poruchy.“

Tento efekt môže byť čiastočne spôsobený vytváraním peroxynitritov, ktoré sa tvoria v telových bunkách pri vystavení napätiu, emitovanému 5G žiarením, ktoré je na vaše telo vyžarované úzkym kužeľom energie o vysokej frekvencii. (5G antény zaostrujú energiu do úzkeho lúča, ktorý vás sleduje).

Pozorujeme už, že koronavírus spôsobuje psychiatrické účinky, ako sú násilnícke, agresívne správanie, napríklad zámerné pľuvanie a kašľanie na ľudí.

[wp_ad_camp_2]

Ako vystavenie 5G mení schopnosť červených krviniek prenášať kyslík

Keď sa znovu vrátime k otázke kyslíka – odpoveď na to, prečo vystavenie účinkom 5G môže meniť činnosť hemoglobínu, sa nachádza v porozumení bielkovinovej stavby samotného hemoglobínu.

Hemoglobín sa spolieha na niečo, čo sa nazýva „skupina heme“. Ide o zložitú molekulu, ktorá má vo svojom strede železo (Fe 2+). Tá je obklopená čímsi, čo sa nazýva „porfyrínový kruh“, tvorený zhlukom jedinečných štruktúr (zložených z kyslíka, uhlíka a vodíka), ktorý má zvláštnu zlúčivosť (afinitu) s ďalšími atómami kyslíka.

Schopnosť kyslíka „skočiť“ na túto molekulu v pľúcach je závislá výhradne na stavbe (čo často zahŕňa iónové náboje) týchto zložitých molekúl.

Jedno, čo k tomuto všetkému treba poznamenať je, že bez prítomnosti histidínu, zvláštnej bielkoviny, by táto skupina heme mala vyššiu zlúčivosť s oxidom uhoľnatým než s kyslíkom, čo znamená, že celá skupina heme by bola obsadená oxidom uhoľnatým, blokujúc absorpciu kyslíka.

Preto je veľmi dôležitá prítomnosť histidínu, aby umožnil skupine heme viazať sa s kyslíkom. Keď máte problém s histidínom, dopadnete tak, že budete nútiť hemoglobín, aby namiesto Onosil CO, účinne tak vytvárajúc v krvi nedostatok kyslíka.

Mimochodom, táto skupina heme má zvláštnu zlúčivosť s oxidom uhličitým, čo umožňuje tej istej molekule vynášať z telových buniek COa späť do pľúc dopravovať O2.

Pamätajte: Tá istá molekula musí niesť CO2 aj O2, ale v rôznom čase a tie molekuly musí priťahovať a potom uvoľňovať v navzájom opačných časoch, aby zbavila telo COa živila ho O2. Toto všetko sa deje pri krehkej rovnováhe bielkovín a ich skladania.

Sama molekula hemoglobínu je zázrak nanotechnológie. Transformuje sa na dva rozličné štrukturálne stavy v závislosti od toho, či nesie kyslík, alebo nie. V takzvanom „R-stave“ je táto molekula pre kyslík ako magnet. Keď sa viažu štyri atómy kyslíka, stáva sa veľmi stabilnou štruktúrou (a javí sa ako červená).

Po technickej stránke, naviazanie jedinej molekuly kyslíka (O2) zvyšuje afinitiu voči kyslíku na troch ďalších kyslíkových miestach, čo hemoglobín veľmi rýchlo donúti „zhltnúť“ štyri molekuly kyslíka.

Keď mu kyslík chýba, mení sa na „T-stav“ a javí sa ako modrý, čo je dôvod, prečo má krv s nízkym obsahom kyslíka modrú farbu.

Dôležité v tomto všetkom je pochopiť, že akákoľvek zmena jemnej stavby hemoglobínu naruší jeho schopnosť viazať sa s kyslíkom. Ukazuje sa, že najškodlivejšie sú frekvencie 5G sietí okolo 60 GHz.

Pozrite sa hore na vyobrazenie molekuly hemoglobínu z APSUbiology.org a všimnite si skupiny heme, umiestnené na štyroch miestach molekuly.

[wp_ad_camp_2]

Súčasťou meniacej sa stavby molekuly sú reťazce polypeptidov, ktoré jej umožňujú niesť a uvoľňovať tak CO2, ako aj O2, v závislosti od konkrétnych tlakov plynov na rôznych miestach tela (v pľúcach vs. ostatných bunkách). Pozorne si všimnite, že akákoľvek zmena stavby hemoglobínu spôsobí, že prestáva fungovať.

Zvýšenie priepustnosti molekuly hemoglobínu – t.j. jej afinity voči ďalším rozpustným plynom, ako je oxid uhličitý – spôsobí „obsadenie“ molekulu hemoglobínu nesprávnymi substanciami, čo ju spraví neschopnou absorbovať kyslík, lebo v čase, keď srdce pumpuje krv späť do pľúc, nie je vo svojom „R-stave“.

Vyjadrené inak, čokoľvek, čo významne mení afinitu hemoglobínu voči ostatným rozpustným plynom (oxidu uhličitému, oxidu uhoľnatému, či dokonca iónovým minerálom v krvi) by mohlo „vypnúť“ schopnosť krvi niesť kyslík tým, že zmení jeho atómovú stavbu.

Keď zmeníte stavbu skupiny heme, tak už viac nepracuje na doprave kyslíka. Pretože v prípade skupiny heme je stavba funkciou. Toto dokážu oceniť zrejme len organickí chemici, no skupina heme je skutočný zázrak nanotechnológie.

Uvedená schéma ukazuje, ako železo, histidín, skupina heme a molekuly kyslíka O2 vzájomne reagujú s hemoglobínom, ktorý mení svoju stavbu v závislosti na „okysličených“ vs. „odkysličených“ formách:

[wp_ad_camp_2]

Môže vystavenie pôsobeniu 5G meniť stavbu hemoglobínu tým, že zvyšuje jeho zlúčivosť s inými molekulami, ktoré nie sú O2?

Skutočnú otázku najlepšie vyjadruje tá, ktorú som položil vyššie.

Pochybujem, že máme do činenia s javom, kedy 5G žiarenie blokuje schopnosť hemoglobínu niesť kyslík. Skôr molekulu hemoglobínu obsadzuje inými prvkami, ktoré menia jeho štruktúru a tým aj fungovanie, potláčajúc jeho schopnosť viazať sa s kyslíkom.

Toto sa s veľkou pravdepodobnosťou deje všade na svete, kde je v súčasnosti v činnosti 5G. Koronavírus teraz len aktivuje (zosilňuje) symptómy a stavy do tej miery, že dochádza k masovým úmrtiam.

Povedané inak, pandémia koronavírusu by zrejme nebola ani zďaleka taká zlá, keby vystavenie 5G, resp. znečistenie žiarením už nenarúšalo štruktúru a činnosť hemoglobínu v telách tých, ktorí v mestách s 5G žijú.

To, samozrejme, neznamená, že koronavírus nie je skutočný; len to, že tieto dva útoky na ľudské telo majú synergický efekt čo do toxicity a úmrtnosti.

[wp_ad_camp_2]

Záver: S 5G sieťami ľudstvo pácha samovraždu

Hoci silne nesúhlasím s tými, ktorí tvrdia, že nič také, ako vírus neexistuje, alebo že koronavírus je hoax, súhlasím s tým, že masové rozmiestňovanie 5G antén je pre svet niečo ako pakt o samovražde.

Práve tak, ako Rimania stavali svoje akvadukty s olovenými rúrami a tým otravovali svojich vlastných občanov, doháňajúc ich k šialenstvu z otravy olovom, súčasný svet veľkých technológií a telekomunikácií masovo otravuje ľudstvo elektroznečistením.

Práve teraz hovorí veľa ľudí o knihe „Neviditeľná dúha“ od Johna Kamniskiho, ktorý je presvedčený, že koronavírus je „elektrická choroba“, a že všetky tie masové úmrtia nespôsobuje vírus, ale samotné 5G. Píše veci ako „táto chrípka nie je nákazlivá“ a „celá karanténa je hrozný hoax“.

V týchto tvrdeniach sa určite mýli, no možno sa vôbec nemýli ohľadom toxicity elektroznečistenia a toho, že 5G je v skutočnosti druhom „samovražedného systému“, ktorý ničí ľudstvo.

[wp_ad_camp_2]

Toto všetko si zaslúži obrovské množstvo ďalšieho skúmania. No keďže žijeme vo svete, v ktorom majú všetky príbehy pod kontrolou veľké technologické spoločnosti a cenzurujú všetkých, čo spochybňuje bezpečnosť 5G, zdá sa teraz pre ľudstvo nemožné, aby sa z tejto už spustenej misie masovej samovraždy vymanilo.

A to ani nehovoríme o téme vakcín. Čo ak sú vakcíny Billa Gatesa zámerne zostrojené tak, aby obsahovali toxické látky, ktoré dostane do buniek vystavenie 5G, spôsobiac rozsiahle úmrtia z vystavenia predchádzaného bunkovou toxicitou?

Pre Billa Gatesa by to bol jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť svoje sny o globálnej depopulácii, vykonajúc pritom globálny IQ test na zistenie toho, ktorí ľudia sú natoľko hlúpi, aby sa postavili do radu a dali sa zaočkovať zbraňovým systémom pre eutanáziu.

Tuto si pozrite zaujímavé video Mika Adsamsa (v angličtine):

Už je nedostupné…..

Dozviete sa v ňom, ako môžeme ukončiť túto pandémiu a tiež ukončiť zákazy vychádzania tým, že sa zameriame na výživu a masky.

Zdroj: NaturalNews.com, Spracoval: Badatel.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře