Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu
  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

  Přes 11 000 politiků a elit dostalo výjimku na očkování proti Covidu

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA
  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

 • Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu
  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

  Vedci vyvinuli „vzdušnú“ covid vakcínu na očkovanie obyvateľstva bez súhlasu

NASA potvrzuje: Lidé jsou schopni nadpřirozených schopností (díl 1.)

Výsledek obrázku pro sun gazing

[wp_ad_camp_1]

Chtěli jste někdy být v jeden okamžik na více místech najednou? Správně, hovořím o nadlidských schopnostech, které můžete získat následováním určitého protokolu, který je znám pod jménem sun gazing, dívání se do slunce, postup nedávno potvrzený NASA.

Mnoho podpůrců této starověké techniky, využívané mnoha kulturami jako byla mayská, egyptská, aztécká, tibetská a indická, hlásí nejenom mnoho benefitů spojených s léčbou mnoha nemocí, ale i postupné získávání super schopností jako je pokročilá telepatie a bytí bez potřeby přijímat potravu. Nikola Tesla:

Moje představa je, že vývoj života musí vést k formám bytí bez potřeby příjmu potravy a ty nebudou svázány žádnými omezujícími limity. Proč by žijící bytost neměla být schopna získávat veškerou potřebnou energii z okolního prostředí místo z konzumace jídla a složité transformace chemických sloučenin na život-udržující energii?

Výsledek obrázku pro sun gazing

Co je sun gazing?

Sun gazing je striktní praktika, při které praktikující postupně přijímá sluneční svit skrze oči, zpočátku pouze při nejnižších hodnotách ultrafialového záření – při východu a západu slunce. Učitelé této metody říkají, že se při ní musí dodržovat určitá pravidla. Za prvé, tuto techniku je dobré provádět hodinu po východu a hodinu před západem slunce, abyste předešli případnému poškození zraku. Za druhé, je dobré mít bosé nohy a být tak v kontaktu se zemí – s pískem, hlínou či blátem. Třetí pravidlo je velice důležité: první den začněte pouze s 10 vteřinami a každý další den dobu dívání se do slunce o 10 vteřin zvyšujte. Dodržováním těchto pravidel zachováte tuto metodu bezpečnou.

Sun gazing se také jinak nazývá fenomén HRM, díky osobnosti jménem Hita Ratan Manek, který sám sebe poskytl NASA pro vědecké testování, které mělo potvrdit, že skutečně má ‚nadlidskou schopnost‘ nejíst a přijímat energii ze slunečního svitu. Tým doktorů financovaný NASA na univerzitě v Pennsylvanii pozoroval Hiru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celých 100 dní. NASA potvrdila, že byl vskutku schopen z velké většiny přežít na světle, pouze příležitostně během té doby přijímal malé množství podmáslí či vody.

Co se děje s tělem při sun gazingu?

Během prvních 3 měsíců praxe bude sluneční energie procházet přes oči a napájet hypothalamus, říkají ti, co tuto metodu studovali a praktikovali. Hypotalamický systém je cestou k zadní části sítnice, která vede do mozku. Mozek se poté za nějaký čas začne aktivovat pomocí dodávek energií přijímaných ze slunce.

Jako první budete zažívat uvolnění psychického napětí a obav, jelikož většina strachů je poháněna energií přijímanou z jídla, které jíme. Jídlo také obsahuje energii ze slunce, sluneční strava je přirozená a dostupná, navíc nepřináší problémy s trávením. Ačkoliv hlad nakonec prý mít přestanete, je vpořádku, pokud budete v počátcích pokračovat v přijímání potravy, dokud apetit zcela nevymizí.

Dalším benefitem, kterého se brzy dočkáte, je nárůst sebevědomí a schopnosti snadno vyřešit své problémy, jelikož v sobě již nemáte žádné napětí. Každý má v sobě alespoň částečně psychózu, ale během prvních pár měsíců sun gazingu je hlášeno, že tyto záležitosti odcházejí a postupně se stará osobnost plná strachů elegantně promění v konstruktivní bytost. Na konci 3. měsíce bude doba dívání se do slunce 15 minut.

Zprávy o sun gazingu říkají, že špatné vlastnosti spojené s jakoukoliv osobou postupně zmizí a zůstanou pouze ty dobré, což vysvětlují tak, že ‚špatné kvality‘ se rozmáhají pouze při nedostatku slunečního světla. Špatné kvality jako jsou zloba, strach, žárlivost a závist prý zmizí a nahradí je určitá důvěra a ‚duchovní vědění‘, díky kterému je možno nahlédnout hlouběji.

sg1

Studie ukazují, že po 3-6 měsících dívání se do slunce začnou mizet nemoci. Uvádí, že po dosažení 30 minut denně  (postupně po 10 vteřinách za den ! ) se všechny barvy světelného spektra dostanou do mozku. Terapeuti pracující s barvami připisují svoji léčebnou metodu nasycením těla a mozku zvláštní barvou, která pacientovi chybí, v závislosti na tom, která nemoc jej tíží.
Například při jaterní nemoci je nedostatek zelené barvy. Ledviny potřebují červenou barvu a srdce žlutou. Všechny orgány a systémy v těle odpovídají jiné barvě duhy, to je také důvod, proč je doporučováno jíst jídlo různých barev. Je doporučováno během 3-4 měsíční doby, kdy provádíte autosugesci, představovat si své tělo již vyléčené ze všech slabostí či nemocí. Tento akt vám usnadní proces návratu k celistvosti.

Pokud budete v procesu dívání se do slunce pokračovat i nadále, uvádí se, že po 6 měsících již nebude energie ze slunce nutně využívána k opravě těla a mysli, ale bude poté podporovat znovuzískání schopností, které byly pro člověka přirozené. To se bude dít přirozeně opravou šišinky mozkové a odblokováním mozku.

[wp_ad_camp_1]
přeložila: raja
zdroj: 1
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře