Co stojí za léčivými účinky?

Po sedmi a půl měsících dívání se do slunce, což nyní činí 35 minut, klesá touha po jídle. Podle expertů na sun gazing jídlo ve skutečnosti k udržování těla potřebné není, pouze energie – a ‚jezení světla‘ tuto energii poskytuje (toto tvrzení je poněkud odvážné a kdo ví, jak moc je pravdivé. Nicméně, je zajímavé). Někteří říkají, že po 9 měsících veškerá potřeba jíst zmizí, včetně kručení v žaludku a chutí.

[wp_ad_camp_1]

Ti, kteří to dotáhnou takto daleko říkají, že zaznamenávají značnou ‚změnu‘ v tom, jak vnímají svůj mozek – jako by byl „nabitý“. Po 9 měsících sun gazingu – dosažení maxima 44 minut – je doporučeno se sun gazingem přestat a přesunout svoji pozornost k Zemi.

Po dobu 6 dní je třeba chodit v přírodě bosí 45 minut každý den. Během těchto bosých procházek se údajně aktivuje epifýza. Profesionální sun gazeři a ti, kteří se jím zabývají, říkají, že každý prst je spojený s určitou žlázou v těle a chozením bosky po zemině se tyto žlázy aktivují.

Palec je propojený s epifýzou, druhý prst s hypofýzou, třetí s hypothalamem, čtvrtý s thalamem a malíček s amygdalou. Chozením naboso, kdy sluneční paprsky dopadají na temeno hlavy, se okolo vašeho těla údajně vytváří něco jako magnetické pole, které dobíjí vás i váš mozek.

Očividně je chození bosky nejdůležitějším aspektem této praktiky. Jak budete v chůzi po Zemi pokračovat, začnou se dít skutečné divy. Epifýza (šišinka mozková) se touto procedurou chození aktivuje čím dál více. Zvyšuje se intelekt a spolu s ním i paměť. Šišinka je velmi důležitá z hlediska duchovního rozvoje. Když se aktivuje, zprostředkovává různé psychické schopnosti, jako je telepatie nebo schopnost létat. Uvažovali jste někdy nad tím, že byste chtěli být na dvou místech najednou? Sun gazing je prý klíčem ke všem takovým schopnostem.

Pokud máte možnost chodit bosí každý den 45 minut po celý rok, je to naprosto ideální. V tomto bodu již můžete v chození pokračovat pouze 3-4 dny v týdnu pro udržování.

 

Existují zde nějaká nebezpečí?

Doktoři a oční specialisté před přímým zíráním do slunce varují. Tvrdí, že to poškozuje sítnici. Nicméně, pokud to budete provádět správně a dívat se do slunce v předepsaný čas, v takovém případě žádné nebezpečí poškození zraku nehrozí. Ti, kteří to praktikují mnoho let si nechali své oči zkontrolovat, aby ukázali, že nejsou poškozené, ačkoli je doporučováno nechat si oči zkontrolovat již v prvních týdnech praxe, aby jste si to pro sebe ověřili.

 

Shrnutí

Pamatujte si, první den 10 vteřin při východu či západu slunce. Každý další den 10 vteřin přidat. Po 90 dnech bude doba dívání se do slunce činit 44 minut, sun gazing přerušíte a začnete s chozením naboso 45 minut denně po 6 dní. V tomto okamžiku jste se dostali již tak daleko, že hodina chození naboso denně po jeden rok pro udržení toho všeho se mi jeví jako přijatelná cena. Budete si to muset vyzkoušet a uvidíte sami.

Pokud máte skutečně zájem o získání nadlidských schopností, jejichž existenci potvrdily uznávané organizace jako je NASA, sun gazing se zdá být přímou cestou k osvícení!

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

zdroj: 1

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.