…..vnučka bývalého generála Karl Heinz von Dönitz, která má trvalý pobyt na povrchu planety se občas ukáže i u nás. U nás v duté Zemi. Pro případ návštěvy duté země se nachází v Peru, kde má sídlo, je samozřejmě dobře utajeno a nikdo neví kdo tam jinak bydlí. Rovněž tak občas tráví dovolenou ve Švýcarsku, i zde si zakoupila krásný přechodný pobytový domeček. Ale pojďme k tématu věci. Antarktida je zajímavým místem pro mocné tohoto světa. Díky Antarktidě a majitelům antarktidy, dá li se to tak říci, se mocní asi stanou brzy bezmocnými…..

12:54

tm: asi kolem roku 2011 jsem psal (na jiném webu v okénku strašidýlka marného) o důležitém dopisu, který rozeslala z Peru vnučka Karl Heinz von Dönitze všem vládám na planetě zemi. Text byl jednoduchý a jasný. Psala o celosvětovém pozorování dějů v planetě Zemi a monitorování vojenského dění UFO z povrchu. Jsou v disclaimer módu (není je vidět). Mají zabránit rozpoutání WWIII. Opakuji psal se rok 2010 nebo 2011….

[wp_ad_camp_1]

Jak pokračují vyjednávání o novém finančním systému, něco divného se děje kolem Antarktidy.

 Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Něco se děje kolem Antarktidy těchto dnech, že je to zahaleno tajemstvím, ale také přitahuje mnoho těžkých zabijáků. Návštěva Antarktidy patriarchou Kirillem, hlavou ruské pravoslavné církve v únoru byl první známkou toho, že se něco neobvyklého děje.


Právě tento týden navštíví americký prezidentský mluvčí, Barack Obama, nacistické sídlo v jihoamerickém městě Bariloche, v jižní Argentině.

Těsně před návštěvou Obamy, vyšlo najevo, že Čína vybudovala v jižní Argentině obří základnu pro průzkum vesmíru. V návaznosti na toto odhalení, argentinská vláda uvedla, že potopila „čínský rybářský člun“ poblíž omezeném prostoru u pobřeží jižní Argentiny. Zdroje Pentagonu tvrdí, že loď byla zřejmě čínská špinážní loď, protože normální rybářské plavidlo by reagovalo na argentinské varování.

Kromě toho se nyní propadl těžkopádný pokus Chazarské mafie ke svržení vlády Brazílie, které vylučují Brazílii jako místo útěku pro Chazarskou mafii teď, když se americký lid probouzí ke zločinům, které byly spáchány proti nim, říkají zdroje CIA v Jižní Americe.

Nyní zdroje CIA v Asii říkají, že jejich konexe, tedy „ti, kteří jsou nad vládami“, ti všichni tento týden „letí na jih“ a důrazně naznačil, že „Jih“ odkazuje k Antarktidě. To vše je velmi zajímavé, protože před lety řeklPaul Laine, zdroj ve vojenské zpravodajské službě Pentagonu, autorovi tohoto článku, tehdejší nejmodernější destruktor řízených střel britského namořnictva, torpédoborec HMS Sheffield, byl zajat nacisty působícími z podmořské základny v regionu. Sheffield byl pravděpodobně potopen v roce 1982 během války o Falklandy mezi Argentinou a Velkou Británií od raketou Exocet .

Toto zvýšení vysoce tajné aktivity na jižní polokouli v blízkosti Antarktidy nějak souvisí s probíhajícími vyjednáváními o zlatý důl v Papui Nové Guineji, kde, jak Laine rovněž uvedl, bylo umístění tajné nacistické základny.

Super špion Ameriky, James Clapper, odletěl do Austrálie minulý týden v jakých australských zpráv ve sdělovacích prostředcích jsou popsány jako „tajné návštěvy.“

http://mobile.abc.net.au/news/2016-03-16/us-spy-boss-makes-secretive-visit-to-australia/7251590

Jedním z témat diskuse je odhalení čínské společnosti, která získala na 99 let do pronájmu australský přístav v Darwinu, který zahrnuje australská námořní zařízení.

http://www.abc.net.au/news/2016-03-10/australia-nothing-to-fear-from-darwin-port-lease-says-china/7237218

Nicméně, je také projednávána velmi odlišná agenda spojená se zlatem a tajnými základnami. Zdroje CIA v Asii říkají, že schůzce a setkání byli také přítomni vysocí vojenští důstojníci z Indonésie a Austrálie. Na jedné straně se jednání vypořádalo s dovolením americké armády zaparkovat svou flotilu u ostrova Badua, v blízkosti Jihočínského moře. Na jiné úrovni jsou jednání také o nových obrovských zásobách zlata a platiny, které se nalézají prakticky ve stejné oblasti jako obří důl Freeport McMoRan (dolu a jeho tajné základny), podle zdrojů z Indonésie.

Očekává se také, že indonéský prezident Joko Widodo navštíví tento týden monument na rovníku protínajícim Indonésii, který by měl být označením umístění vykládky zlata, říkají zdroje. Zdroje CIA říkají, že americká armáda je tam ochotna postavit nový obří přístav, částečně jako krytí pro operaci na znovuzískánín zlata.

Mezitím asijská strana odhalila více informací o zlatých transakcích v procesu vyjednávání s cílem poskytnout prostředky na vytvoření Agentury pro plánování budoucnosti. V současné době 8.000 tun zlata (v hodnotě přibližně 320 milionů dolarů při současných tržních cenách) jsou nabízeny asiaty se slevou 13% z tržní ceny. Z této částky 4.000 tun pochází z Thajska a 4.000 tun z Číny, podle čínských vládních zdrojů. Ze slevy 13%, půjde 10% na vytvoření agentury pro plánování a zbývající 3% budou na provize, říkají vládní úředníci. Nabízené zlato je to, co je známo jako „černé zlato“ a zlato, které není zapsáno v žádných účetních knihách. To zlato, většinou v rukách asijských královských rodin, zůstává mimo západní finanční systém, a proto má toto zlato měnící se za hotovost drtivou finanční sílu a tudíž i globální sílu.

V této smlouvě, obdrží Asiaté dolary a další měny, které mohou být použity na celém světě, zatímco západ lačný po zlatě bude schopen naplnit své pokladny pruty. V době psaní tohoto bulletinu, není žádná formální odpověď ze strany Západu na dodávky 8000 tun, ale očekává se brzy.

V související s výše uvedenou zprávou, autor tohoto článku se účastnil natáčení programu maximální sledovanosti v japonským publikem, který má být vysílán dne 31. března a ukáže japonské veřejnosti jasný důkaz o plánech západní kabaly vyzabíjet 90% světové populace. Ukázka obsahuje obrazy skandálního Georgiského monumentu. Součástí programu je i segment, který popisuje, proč byla zabita princezna Diana a dalsí část na indiánské kontakty s možnými mimozemšťany. To se zdá být začátek jistého procesu zveřejňování informací.

Mělo by být bráno v úvahu, že tento pořad byl schválen americkým velvyslancem v Japonsku, Caroline Kennedyovou. Kennedy otec, prezident John F. Kennedy, byl zavražděn z části proto, že chtěl použít asijské zlato na odstranění amerického dolaru z kontroly chazarské mafiánské kliky.

Také nyní posloucháme americkou armádu, že nedávno potopená „severokorejská ponorka“ byla vlastně izraelská ponorka, která byla potopena 11. března „v upomínku na Fukushimu“. Avšak zdroje Pentagonu tvrdí, že „Izrael má ještě další dvě ponorky a zaplatit více než 16 amerických lodí, protože ty pomáhaly Japonsku při akci Tomodachi po 11/3/11, a jsou stále kontaminované.“

Další chazarský zločin, který dosud nebyl plně potrestán je sestřelení linky Malaysijan Airlines 370. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že mohou být použity zdroje Goldman & Sachs na zaplacení malajskému premiéru Najibu Razakovi 680 milionů za zapojení do únosu tohoto letadla, aby se zabránilo 20 čínským inženýrům pracujícím pro Freescale Semiconductors v návratu domů. FBI ředitel Jim Comey navštívil dne 14. března Čínu, pravděpodobně v rámci tohoto výzkumu, který také zahrnuje ruské výzkumné pracovníky, uvedly zdroje.

Také v rámci USA, postupuje likvidace chazarské mafie rychlým tempem. Na jedné straně, jsou zde různé hrozby smrtí republikánskému kandidátu Donaldu Trumpovi, které jsou vážně vyšetřovány tajnou službou a jinými kontrolními orgány. Pronájem skupin potížistů a provokatérů najatých lidmi kolem George Sorose se probírá také.

Útoky Hillary Clintonovou se rovněž zvýšily do takové míry, že dokonce i pamflet propaganda z New York Times má vyjít s příběhy, ve kterých Clintonovi předali uranové doly v USA Rusům v tandemu s dary do svých fondů.

http://www.nytimes.com/2015/04/24/us/cash-flowed-to-clinton-foundation-as-russians-pressed-for-control-of-uranium-company.html?_r=2

Mezitím ale pokus prezidentského mluvčího, Barack Obama, umístit židovského chazara Merricka Garlanda k Nejvyššímu soudu, aby tak nahradil soudce Antonia Scaliu vytvořil obrovskou reakci ze strany opozice. Garland byl zapojený do krytí bombových útoků v Oklahoma City a je ve prospěch kontroly zbraní. Republikáni oponovali jeho jmenování a Vatikán, armáda ANR (Asociación Nacional del Rifle ), členové milic a mnoho dalších. Je to skoro, jako kdyby byl záměrně zvoleny tak, aby povzbudil opozici vůči chazarské dominanci.

Druhý pevnost Chazarské mafie pod útokem je široce znevažovaná společnost Monsanto. Jejich pokus o zákaz označování geneticky modifikovaných plodin v potravinách selhal, a nyní se již několik velkých výrobců potravin, včetně General Mills a Campbell Soup zavázalo ke značení geneticky modifikovaných potravin. Kromě toho nyní FBI zkoumá různá ohniska otravy jídlem ovlivňující řetězce Chipotle fast-food poté, co oznámila, že by se stala „GMO-free“. Zdroje FBI říkají, že počáteční důkazy ukazují na Monsanto tyrany jako hlavní viníky.

Na Středním východě mezitím začali OSN a USA otevřeně říkat tureckým a saúdsko-arabským útokům válečné zločiny a genocida. Tak se připravuje půda pro hlavní vojenskou kampaň k vyčištění neklidného regionu jednou provždy.

Turecký prezident Recep Erdogan, jak se zdá, ztratil pod tlakem totálně kontrolu nad svými smysly, jak o tom svědčí nedávné výroky, v nichž se novináři a politici nazývají „teroristy“.

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/turkey-s-president-erdogan-wants-definition-of-terrorist-to-include-journalists-as-three-academics-a6933881.html

Turecká armáda ví, že se ho budou muset zbavit, jestli chce zachránit svou zemi před roztrháním.

Možná je uz příliš pozdě na to, udělat to samé Saúdské Arábii. Saúdský princ, který se podílel na snaze nabídnout Společnosti Bílého Draka 25 miliard dolarů, aby „odešla ze scény“ poté, co připustil, že „nás poslouchali tak dlouho,“ že vládci svých zemí nemohli uvažovat o jakémkoliv jiném kurzu. „Oni“ byl odkaz na Chazarskou mafii, ale v tomto kontextu se jasně odkazovalo na něco ještě staršího a horšího. To je cech lidských otroků známých v historii jako Hyksosové, kteří uctívali kozla s rohy a s rozeklaným ocasem, na kterého odkazujeme jako Satana. Jistě, nedávné akce Saúdů, jako bombardování trhů a zabíjení nevinných lidí, se nedá popsat jinak, než pouze jako satanský.

A poslední poznámka. Ruské zdroje tvrdí, že Francisco plánuje učinit důležité oznámení, možná v květnu, a pak odejít. Zatímco zkušenost nás naučila nedůvěřovat konkrétním datům či termínům, je nesporné, že se ve světě provádí zásadní změny. SDB také udělá nějaký druh oznámení, avšak jen pokud se ukáže zmíněné skutečné fyzické zlato.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_2]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.