…..zde máte další střípek do mozaiky. Nežijeme tam kde si myslíte. Jak neustále říkám všemu je úplně jinak….

15:54

Astronaut z NASA šokoval svět: Země je ve skutečnosti vězeňská planeta

Veterán z Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) Paul Liespeaker tvrdí, že Země je ve skutečnosti vězeňská planeta, kam se posílají vězni z celého vesmíru.

Podle slov Paula Liespeakera je NASA pouze zástěrka, a ve skutečnosti se jedná o věženskou službu, která hlídá oběžnou dráhu Země. Brání tak vězňův v útěku. Dále má za úkol sestřelit každé neohlášené mimozemské plavidlo, které by mohlo nějak ohrozit její krytí a vyzradit pozemským vězňům pravdu. Sestřelení těchto plavidel je většinou maskováno jako dopad meteoritu.

Liespeaker dále tvrdí, že každý, kdo někde ve vesmíru spáchá zločin je následně poslán na jednu z desítek vězeňských planet, mezi které patří i Země či Vulkán. Trestancům je vymazána paměť a implantovány falešné vzpomínky na dětství. Země se vězeňskou planetou stala již před stovkami milióny let, kdy byli kvůli stavbě celoplanetárního vězení vyhubeni původní obyvatelé planety – dinosauři.

“Byl to pro mě šok, když jsem se po dlouholetém úsilí konečně stal astronautem, a místo zkoumání vesmíru mi bylo řečeno, že budu hlídat pozemské hranice. Když mě nadřízení v NASA seznámili s pravdou o Zemi, myslel jsem, že si ze mě jen dělají srandu. Bohužel nedělali…” napsal Liespeaker na svém blogu.

Vedení NASA celou zprávu okamžitě dementovalo s tím, že žádný Paul Liespeaker u NASA nikdy nepracoval. Podobné prohlášení se dalo koneckonců čekat. Nikdo nečekal, že nám NASA prozradí pravdu. My samozřejmě budeme Paulovi věřit, je totiž mnohem důvěryhodnější zdroj, než NASA.

tm: Tak co si myslíte? Je skutečně článek skutečností?

Celý článek je převzat z následujících stránek.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.