Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Nejen USA, ale celý Západ je v bankrotu: finančním i morálním. Justin Trudeau zvolen podvodem

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 21.2.2Q22

„Co uděláte, když veřejně známá osoba, kterou znáte jako milou starou dámu, usekne dítěti hlavu, vypije jeho krev a sní jeho srdce?“ odpověděl vysoce postavený představitel MI6 na otázku, proč byla královna Alžběta II. „pozitivně testována na Covid“, tj. zatčena.

Od královnina bratrance jsme již dříve slyšeli, že britští králové (donedávna) každoročně pořádali na zámku Balmoral lidské oběti. Nyní známe podrobnosti, protože videozáznam o tom byl předán MI6.

Důvodem, proč to nyní vychází najevo, je skutečnost, že rodina Rothschildů a další vrcholní bossové chazarské mafie, jako například Rockefellerové, zkrachovali. V zoufalé snaze udržet se u moci vytahují všechny své vyděračské karty, například tu, kterou měli proti královně. „Je to kompromitující a kontrolní mechanismus a existuje po celém světě,“ tvrdí MI6. „Každý obraz v každém vládním úřadě má kameru,“ pokračuje MI6 a vysvětluje, proč je tak těžké „vysušit bažinu“.

„Mnoho lidí je k tomu nuceno s pistolí u hlavy,“ pokračoval zdroj a poznamenal: „Lidských obětí se účastnila i velká část světové armády.“

To vysvětluje, proč jsem na tvářích George Sorose a Paula Wolfowitze viděl čiré zděšení, když jsem se jich zeptal na rodiny, které vlastní Federální rezervní systém. Museli si vzpomenout na své vlastní krvavé zasvěcení do nejvyšších mocenských kruhů.

To také pravděpodobně vysvětluje, proč se předseda kanadské sněmovny bál odpovědět na otázku jednoho z poslanců, kdo ve vládě pracuje pro Rothschildovo Světové ekonomické fórum (odpověď viz níže ve videu). (Předseda se ze zděšení nemohl ani vymáčknout. Blekotá něco o tom, že audio ani video nejsou dobré …., pozn. př.)  VIDEO

To vše nyní vychází najevo, protože stále více lidí, a to nejen takzvaných „konspiračních teoretiků“, se probouzí a uvědomuje si, že naše vlády byly uneseny prastarým satanistickým kultem.

Otázkou je, co s tím budeme dělat. Vzhledem k tomu, že královna a mnoho dalších vrcholných představitelů se do tohoto kultu narodilo a buď museli jít s ním, nebo byli sami obětováni, může to být případ pro proces pravdy a smíření. To ukáže čas a veřejné mínění.

V každém případě jde nyní o to, aby tito satanští vůdci nezahájili třetí světovou válku, a nedostali se tak z vězení.

Tím se dostáváme k tématu Ukrajiny. Vysoce postavení Rothschildovi a Rockefellerovi slouhové se minulý víkend sešli v Berlíně, aby tam v reakci na bankrot bubnovali na válečné bubny. Mezi tyto služebníky patří vice-prezidentka USA Kamala Harrisová, šéf OSN Antonio Guterres, šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová, šéf NATO Jens Stoltenberg a ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov upozorňuje, že Albánie, Kosovo, Bosna a Hercegovina vysílají „žoldáky“ bojovat na Ukrajinu.

Důvodem, proč Rothschildové a Rockefellerové potřebují najmout albánské žoldáky, je však to, že běžné americké jednotky nezačnou válku s Ruskem, aby zachránily Federal Reserve Bank (Fed) před bankrotem.

Zdroj ze CIA to komentuje takto: „Zatímco Spojené státy a Britové přesvědčují celý svět o ruské invazi na Ukrajinu, ministr obrany téhož Ruska odjel do Sýrie, aby zkontroloval cvičení Tichomořské, Severní a Černomořské flotily ve Středozemním moři.“ „Rusko v případě vojenské konfrontace s NATO využije své strategické objekty v Sýrii,“ potvrzuje oficiální tisková agentura Tass. VIDEO

To znamená, že Rusové říkají, že zničí hlavu chobotnice v Izraeli, místo aby se zabývali jen svými muži v černém na Ukrajině. Jinými slovy – šach mat.

Tajné vesmírné síly USA se však chystají „pokrýt některé oblasti holografickým „pláštěm“, který, jak doufají, změní pravidla hry. To znamená, že NĚKTERÉ části světa budou žít v JEDINÉ realitě – falešné ‚kouli‘,“ tvrdí zdroj z NASA. Uvedené video z Anglie podle všeho ukazuje přesně toto. ODKAZ

Zdroj dodává, že „část světa bude žít s přírodou, se skutečným světem. JAK ŠÍLENÉ to bude?“

Tento krok, který se snaží lidi přenést do alternativní reality, pravděpodobně souvisí s masivní těžbou kryptoměn a zařízeními na Ukrajině. Ukrajinská vláda právě legalizovala kryptoměny. To přimělo Serhije Trona, zakladatele společnosti White Rock Management, k prohlášení, že „vytvořením technologicky vyspělého, inovativního trhu s kryptoměnami, který se řídí jasnými pravidly, země očekává rychlý příchod investorů do kryptoměn z celého světa“.

Když se podíváte na představenstvo společnosti White Rock Management, zjistíte, že jde o Rothschildovu zástěrku.

Jinými slovy, blouzniví Rothschildové doufají, že se jim podaří uniknout z reality tím, že se přesunou do „metaversa“ a budou používat digitální měnu.

MI6 upozorňuje, že pokud Rusové ovládnou propojení praní špinavých peněz a obchodování s kryptoměnami na Ukrajině, „budou mít všechny informace o všech světových špionech“. Proto se nyní většina špionů zamyká ve svých domech, poznamenávají.

ChM se samozřejmě snaží odvrátit bankrot i v reálném světě zvyšováním cen komodit, jako je ropa a měď, ale podle MI6 to nestačí.

V reálném světě se nyní musí stát to, že tyto lidi musíme trvale odstavit od moci. To nás přivádí zpět do Kanady, kde lidé v reálných podnicích, jako je nákladní doprava a zemědělství, úspěšně svrhli satanskou Rothschildovu vládu Justina Castra (Trudeau).

Castro je nyní v domácím vězení. Zde je také odpověď kanadské tajné služby na otázku kanadského poslance, kdo ve vládě pracuje pro Rothschildovo Světové ekonomické fórum:

– Justin Trudeau – premiér

– Chrystia Freelandová – místopředsedkyně vlády a ministryně financí Kanady

– Katrina Gould – ministryně pro rodiny, děti a sociální rozvoj

– Francois-Philippe Champagne – ministr pro inovace, vědu a průmysl

– Ailish Campbell – velvyslankyně Kanady při EU

– Elissa Golberg – náměstkyně ministra pro strategickou politiku a globální záležitosti

– Renee Maria Tremblay – vrchní rada Nejvyššího soudu

– Jagmeet Singh – lídr Nové demokratické strany – po celou dobu pandemie jednal v souladu s Trudeauem

Zdroj CSIS (Canadian Security Intelligence Service = kanadská tajná služba) dodává: „Bratře, podle sčítání kanadských voleb byl počet ztracených anebo chybějících hlasovacích lístků větší než rozdíl vítězství Justina Trudeaua ve volbách v roce 2021. Jeho podíl na počtu registrovaných voličů činil 20,3 %. Na základě matematiky není právoplatným premiérem!!!“

Proto byl zatčen, potvrdila MI6. „Kanadského premiéra jsme umístili do domácího vězení a zakázali jsme mu cestování, tisk i veřejnost. Jeho pas byl zrušen jako pasu poddaného Jejího Veličenstva,“ uvádějí.

Austrálie a Nový Zéland jsou také osvobozovány. Podívejte se na tyto maorské bojovníky, jak čtou zločinecké novozélandské vládě zákon o výtržnictví. VIDEO

Dokonce i tisková agentura Ruperta Murdocha potvrdila, že celá pandemie byla jedna velká lež, a zaznamenala oficiální potvrzení Australského statistického úřadu, že nejenže takzvaná „Covidová úmrtí“ tvořila pouhé jedno procento úmrtí během pandemie, ale 92 procent z tohoto jednoho procenta tvořili lidé s již existujícími zdravotními problémy od zápalu plic po srdeční choroby.

Bitva však ještě zdaleka není u konce.

Chceme-li zvítězit, musíme všichni podniknout osobní přímé kroky. V mém případě podám trestní oznámení a občanskoprávní žalobu na představenstvo Klubu zahraničních korespondentů Japonska. Aktivně se podíleli na utajování události masové vraždy ve Fukušimě z 11. března 2011. Z tohoto důvodu proti nim podám obvinění z válečných zločinů, které lze potrestat smrtí. Obviním je také z porušování mých lidských práv tím, že se mě snažili donutit nosit masku, a přitom odmítají poskytnout vědecké důkazy o tom, proč je to nutné. Porušují všechny zásady žurnalistiky tím, že odmítají diskutovat na základě faktů a důkazů, protože přivádějí Klub k bankrotu kvůli falešné pandemii.

Rovněž na ně podám občanskoprávní žalobu za finanční ztráty způsobené tím, že mi odmítli umožnit účast na tiskových akcích, na což mám jako člen klubu a pracovník tisku právo.

Japonská policie mi již sdělila, že je ochotna tato obvinění prošetřit. Japonské síly rovněž přislíbily svou podporu.

Rovněž jsem Klub informoval, že obvinění nebudou pokračovat, pokud bude souhlasit s uspořádáním oficiální tiskové konference, na které se bude diskutovat o masové vraždě ve Fukušimě a o falešné pandemii.

Ostatní novináři musí podniknout podobné kroky, aby zajistili, že chazarská mafie bude zbavena kontroly nad svými korporátními mediálními aparáty, včetně New York Times, Associated Press (AP) a dalšími. Teprve pak se probudí poslední spící ovce.

Policie a zpravodajské služby by také měly podniknout více kroků. Máme například spolehlivé svědectví očitého svědka, člena japonského ministerstva zahraničí, že Bill Gates byl nedávno v Pákistánu a prosazoval vakcíny (spíše jeho další dvojník, pozn. př.). Již léta mi lidé posílají informace, že Gates byl popraven nebo je mrtvý. Zdá se, že se Gates snažil předstíráním smrti zabránit tomu, abychom na něj poslali vojenskou policii, která by ho zatkla za masovou vraždu.

Slavný právník Dr. Reiner Fuellmich obvinil Anthonyho Fauciho. VIDEO

Tedros Adhanom, generální ředitel Světové zdravotnické organizace, Bill Gates, BlackRock, Pfizer a Christian Drosten. Drosten je německý virolog, který vede kampaň EU proti Covidu a je osobou, která jako první doporučila používání podvodných PCR testů. Odkaz na YouTube

Zdroje ze CIA a MI6 potvrzují, že tato jednání jsou monitorována a sledována světovými zpravodajskými službami.

Podle Asijských tajných společností je za svou roli ve falešné pandemii stíhán také vůdce čínské loutkové mafie Si Ťin-pching. Ty umožnily, aby se v pevninské Číně rozšířil článek o 40 000 slovech, v němž jsou vyjmenovány chyby, kterých se Si dopustil v politice, ekonomice a diplomacii.

Asijské a západní tajné společnosti slibují, že Aliance Východu a Západu za osvobození planety Země bude bojovat tak dlouho, dokud se lidstvo konečně neosvobodí od této prastaré satanské kletby.

Asijští Starší, kteří se podílejí na bankrotu ChM, musí nyní zasáhnout a podpořit bílé klobouky na Západě a na Východě.

Slibujeme multipolární svět s kompetentními vládami, které pracují jako služebníci lidí a ostatních živých tvorů na této planetě. Byly jim předloženy podrobné plány, jak přesně toho lze dosáhnout. Všichni dýcháme stejný vzduch, využíváme stejné oceány a jsme závislí na stejné biosféře. Je načase, abychom se o ni dobře starali.

Zdroj: benjaminfulford.net

Na závěr přidám další krásné video s Prezidentem trumpem. Překlad není nutný.

VIDEO

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
80 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře