Dne 14. října zveřejnil New York Post kontroverzní článek, který byl na sociálních médiích okamžitě cenzurován: Kouřící pistole: E-mail odhaluje, jak Hunter Biden představil ukrajinského podnikatele otci VP. Jak je známo, zakázané ovoce nejvíce chutná, tak se článek o odhalení stal pravděpodobně nejčtenějším v roce! Článek je primárně o e-mailu, který dokazuje, že Joe a Hunter Biden jsou zapojeni do korupčního skandálu s energetickou společností Burisma. A co je nejdůležitější, Joe Biden o této záležitosti několikrát veřejně lhal a nadále vše popírá, ale jeho lži ho zastihly právě těsně před volbami, a to je jen začátek …

Poznámka: The New York Post v článku prezentuje oficiální dokumenty, které dokazují, že FBI zabavila pevný disk i notebook již v prosinci 2019. Zvláště vzrušující je to, že ten, kdo našel toto rozžhavené železo, udělal kopii obsahu ještě předtím, než nález předal FBI. (Dobrá práce!) Kopie je v tuto chvíli u Giulianiho právníka a kontakt s New York Post vytvořil Steve Bannon.

 

 

Když chtěla ukrajinská vláda vyšetřovat případ Burisma, požadoval Joe Biden, který byl tehdy viceprezidentem Spojených států, propuštění vyšetřovatele Viktora Šokina. Zajímavé je, že Biden se dokonce veřejně přiznal a chlubil tím, jak toho dosáhl:

„Podíval jsem se na ně a řekl jsem: Za šest hodin odejdu. Pokud nebude státní zástupce propuštěn, nedostanete ty peníze.“

„A podívejme se zde, ten bastard byl vyhozen.“

(Zajímavé je to, že EU tehdy Bidena podpořila!)

Poznámka: Stále více se zde ukazuje přesně to, co demokraté vyčítali trumpovi, aby ho vyhnali z funkce.

Skandál sahá ještě mnohem hlouběji…

Na následujícím obrázku jsou ve stejné místnosti Rudy Giuliani s čínskou viroložkou, která tvrdí, že se WHO spikla s Čínou proti světu, s čínským informátorem, který už v září informoval o notebooku Huntera Bidena, a Stevem Bannonem.

To, co čínský informátor oznamuje, je čistý dynamit a sahá mnohem hlouběji než to, co New York Post odhalil 14. října! POZOR držte se… Čínský informátor, který se setkal s Rudym Giulianim, říká, že notebook Huntera Bidena obsahuje „extrémně znepokojující pedo videa“ a kriminální spojení s čínskou komunistickou stranou a prezidentem Xi. (viz DailyMail )

 

 

Důležitá poznámka: Notebook Huntera Bidena ve skutečnosti zkoumá Joshua Wilson, specialista FBI na dětskou pornografii. (viz ZeroHedge )

Na poslední akci předvolební kampaně uvedl Prezident trump, že obsah notebooku Huntera Bidena by mohl být dokonce ještě horší než obsah notebooku Anthonyho Weinera. Toto je podivuhodné prohlášení, když si uvědomíte, že Weinerův notebook obsahoval videa vlivných, kteří sexuálně zneužívali a mučili děti tak strašným způsobem, že dokonce ostřílení hoši NYPD, kteří obsah notebooku viděli, museli zvracet.

Trump opakovaně zdůrazňuje, že Biden chce prodat USA Číně, což je z mého pohledu naprosto věrohodné, ale mnohým se to může zdát neopodstatněné. Podle videa uvedeného výše v článku Daily Mail, Joe Biden již uzavřel tajnou dohodu s prezidentem Xi, která by měla vstoupit v platnost, pokud Biden vyhraje volby. Na druhé straně video také ukazuje, že zveřejňování těchto dokumentů, které zjevně začalo, povede k pádu čínské komunistické strany.

Závěr: Je dobře známo, že Čínu založila mocenská elita jako prototyp NWO po opiových válkách. Dlouhodobý cíl ustavit světovou vládu založenou na čínském modelu je také dobře známý a to, co se v současné době odkrývá v souvislosti s volební kampaní v USA, by mohlo vést k náhlému konci tohoto zlovolného světového spiknutí; pokud trump vyhraje volby a slíbená odhalení se opravdu uskuteční.

Přeložila maki | Zdroj: legitim.ch

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.