AKTUALIZACE 09:54

…..jak pozoruji, lidem se najednou v hlavě zvedá mlha a začínají vidět. Konečně. A to ve státní správě, kteří mohou s vládou pořádně zahýbat. Né-li přímo zatočit.  V Německu po úmrtí několika dětí s nucenou rouškou začínají klást odpor proti vládě i soudci. Sdružují se, a to je velký pokrok….

QQ:QQ Q5:55

1) Soudci se začínají domlouvat na společné akci proti CORONOVÉ HYSTÉRII

Dostal se ke mně dopis zaslaný čtenářem, který nám dává naději.

Lékaře, který publikoval 4 úmrtí dětí kvůli roušce, oslovila soudkyně.

Ve svazu soudců se formuje odpor. Odpor proti coronakrizi. Začali se organizovat. Většina soudců je stejného názoru. Sami pochopili, že se nejedná o žádný virus, ale o  likvidaci střední třídy a o nucené očkování a další, vše co konspirační teoretici tvrdí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

tm komentuje: A ejhle, najednou objevili že konspirace je pravda a pravda je konspirace.

Soudci najednou cítí, že je vláda přehlíží. Soudkyně s kolegy bojuje proti vládním opatřením. Její dobrá známá spáchala ve 34 letech sebevraždu, byla hmotně zruinována. Zanechala 4 letou dceru.

Soudkyně je známa ve více sociálních sítích s jejími kolegy a snaží se lidem vysvětlovat situaci. Úspěšně zažalovala proti opatřením vlády. Německo je nyní záměrně likvidováno.

Všichni, kteří trpíte nyní pod opatřeními vlády a myslíte si, že život už nemá žádný smysl, NEVZDÁVEJTE TO. Tato vláda Vám nestojí za to, abyste promarnili život.

My vyhrajeme. Bude to ještě trvat. Vydržte. Když se Vám bude dařit špatně, napište někomu. (pozn. přkl. myšleno o pomoc).  Je nás mnoho. Jsme silnější a nesmíme přestat bojovat. Za námi stojí daleko více lidí, než si umíme představit.

Opatření nejsou stále zostřována kvůli koronaviru, ale proto, že si vláda uvědomuje, že se stále více lidí probouzí. Mimochodem má také vyjímku nenošení masek  (Vláda)

Mnoho lékařů je proti nošení masek a už nespolupracují. Pochopte prosím, že soudci mají své povolání doživotně. Nemají potřebu se formovat. To bychom měli také zvážit.

BOMBA VYBUCHNE!!!!!

Je mi líto, je to dlouhý text. Ale zejména ti slabí mezi námi, by měli dostat odvahu znovu žít. NEZAHAZUJTE SVŮJ ŽIVOT!!!!!

poznámka tm: I když všechno ztratíte, a budete muset začít znovu od základu, nebojte se toho, očekávají nás vynikající časy.

Budeme pevně věřit, že se zformuje dostatečný odpor na všech úrovních – právě v soudnictví (justici), kde nebude možné všechno zachránit ale předejít tomu nejhoršímu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde najdete originální text.:

In der Richterschaft formiert sich Widerstand gegen den Corona-Wahn

Diese Leserzusendung erreichte mich, die ebenfalls Hoffnung macht:

„Seid gegrüßt, dies ist mein erstes Posting hier. Es stammt aus einer anderen Gruppe und stimmt jedenfalls positiv. Gerade hat mich eine Richterin angesprochen, die mein Gespräch mit einer Bekannten über Corona und die Maßnahmen zufällig mitgehört hat.

.

Unter der Richterschaft regt sich langsam Widerstand. Sie vernetzen sich untereinander.
Der größte Teil der Richterschaft in Deutschland ist unserer Meinung. Hier geht es nicht um ein Virus. Hier geht es um die Auslöschung des Mittelstandes, Zwangsimpfungen und alles weitere, was wir angeblichen Verschwörungstheoretiker behaupten.

.

Die Richter fühlen sich zudem von der Regierung übergangen.
Diese Richterin kämpft weiter gegen diese Maßnahmen mit Kollegen. Eine gute Bekannte von ihr hat sich mit 34 Jahren umgebracht , weil sie wirtschaftlich ruiniert war. Sie hinterlässt eine 4 jährige Tochter.

.

Die Richterin ist in mehreren sozialen Netzwerken mit ihren Kollegen und versucht aufzuklären. Sie hat auch schon selbst erfolgreich gegen Massnahmen geklagt.
Deutschland wird mutwillig gegen die Wand gefahren.

.

Alle, die jetzt unter den Maßnahmen leiden und meinen, keinen Sinn mehr im Leben zu sehen.
Gebt bitte nicht auf. Diese Regierung ist es nicht wert, das ihr euer Leben weg werft.
Wir werden siegen. Es dauert noch! Haltet durch! Wenn es euch schlecht geht, schreibt einfach jemand anderes hier mal an. Wir sind viele!
Und wir Stärkeren dürfen nicht aufgeben zu kämpfen. Genau das hat sie mir gesagt. Hinter uns stehen sehr viel mehr, als wir uns vorstellen können.
Die Maßnahmen werden nicht wegen des Virus immer härter, sondern weil die Regierung merkt, daß immer mehr aufwachen.

.

Sie hat übrigens auch eine Maskenbefreiung. Auch sehr viele Ärzte sind gegen die Maßnahmen und machen nicht mehr mit.
Bedenkt bitte, die Richter haben ein Job auf Lebenszeit. Sie hätten es nicht nötig, sich zu formieren. Das hat sie mir auch zu bedenken gegeben.
Die Bombe wird platzen.

.

Tut mir leid, ist ein langer Text. Aber gerade die Schwachen unter uns sollen hier wieder Lebensmut bekommen. Werft euer Leben nicht weg!“

Wollen wir hoffen, dass sich ausreichend genug Widerstand auf allen Ebenen formiert – gerade im Justizapparat -, um womöglich nicht alles, aber vielleicht das Schlimmste zu verhindern!

Kostenlose Hintergründe:
https://t.me/Daniel_Prinz_Offiziell

 

[wp_ad_camp_2]

 

2) K předešlému článku – nutné dodat

Nechtěl jsem zasahovat svými komenty do článku a proto dělám krátký a výstižný dodatek. Pro celou státní zprávu, která neprohlédla ještě symboliku a KONSPIRAČNÍ TEORIE, které žádnou konspirací není, ale holou pravdou.

Každému je jasné, že státní správa slouží DEEPSTATU. Poblitiky používají jako nástroje na ovládání mas lidí. To stejné platí o všech zúčastněných ve státní správě, jako jsou soudci, exekutoři, policisti, úředníci a další složky tohohle cirkusu. Speciální složkou jsou lékaři. Hlavně ti, kteří s radostí očkovali děti, onkologové, pediatři a další, kteří vědomě lidstvu ubližovali.

DEEPSTATE potřebuje pouze, aby poblitici dotáhli hru do konce a nechali zlikvidovat co nejvíce lidí. Vezmeme možnost číslo jedna, že se to vládě podaří. (Dnes víme že nepodaří) Ale bereme ji v úvahu.

Možnost číslo jedna

Poblitikům se podaří eliminovat velkou část národa včetně dětí. (očkováním či jakkoliv jinak) Všichni, kteří se zúčastnili této hry, jsou zrádci nejvyššího ražení, nad které není. Právě ILLUMINÁTI A DEEP STATE naprosto nenávidí takovéto zrádce. Jsou pro ně nejšpinavější smradlavou hadrou, která není hodna ani utření hov.a z bot. A proto budou hned zlikvidováni v první řadě. Nemají totiž o takové zrůdné zrádce zájem, i když pro ně zdánlivě sloužili. Zradili jednou, zradí opět. Lhali jednou, budou lhát pořád. Byli použiti jako nastrčení tažní koňové. Tak to chodí v jejich řadách a jejím řádu. Budou eliminováni třeba rituály či jinak. Dojednoho.

Možnost číslo dvě

Poblitikům a jejich nohsledům se nepodaří hru nynějšího ARMAGEDONU, ve kterém se nacházíme, dohrát až do konce. Budou nuceni předstoupit před soudní tribunály. Dle jejich „zásluh“ budou odsouzeni. Ti nejhorší z nich, kteří připravili mnoho lidí o život budou popraveni. Ostatní dostanou možnost doživotních prací, ale nechají je žít. Možná pak pochopí.

Berte vše jako teoretickou úvahu, i když v první možnosti je všechno pravdivé.

3) Prokazatelné vydírání Slováků. Pokud neprozřou nyní, neprozřou už nikdy

Doposud si něco takového nedovolil snad žádný diktátor. Ví že lidé nepříjdou a ještě před testováním utahuje, dnes můžeme říci PŘETAHUJE ŠROUBY. Myslím si že díky tomu prozře mnoho Slováků a z celého očkování (testování) bude naprosté fiasko. Je to vydírání neuvěřitelné razance a sprostoty. Slováci, probuďte se rychle. To testování je už očkovacím mechanismem. Přečtěte si ZDE.

Premiér Matovič varuje: Ak neprídete na testovania, otvoríme obchody len jeden deň v týždni a bude lockdown!

19. októbra 2020

Premiér Igor Matovič v posledných hodinách apeluje na ľudí s tým, že je nutné zúčastniť sa celoplošných testovaní na koronavírus. Inak príde masívne obmedzenie života Slovákov.

V Televíznych novinách Markízy sa napríklad vyjadril, že ak ľudia neprídu na testovania v potrebnom počte, na Slovensku sa pravdepodobne zavedie lockdown. To bude mať veľmi silne negatívny dopad na každodenný život Slovákov. Obmedzené môžu byť napríklad otváracie hodiny a dokonca dni obchodov. Takto by sme si mohli ísť nakúpiť len raz za týždeň. Tí, ktorí sa ho nezúčastnia, budú zo strany štátu niesť v blízkej budúcnosti osobné následky.

„Ja by som bol najradšej, aby prišlo 99 % ľudí dobrovoľne. Keď niekto na test nepríde, nebude požívať výhody, ktoré budú vyplývať zo zmien niektorých zákonov,“uviedol Matovič.

[wp_ad_camp_2]

 

 

4) Zpátky do Prahy a vyjádření zúčastněných. Vše HAMÁČKEM DOPŘEDU PŘIPRAVENO

Demonstrace proti vládním fanatikům

Nedovolme médiím lhát! Prosím každý kdo tam byl, sdílejte a napište i vas prožitek z demonstrace.
Pro velký zájem jsem udělal video ze všech pořízených zaberu které vám pomůžou si udělat lepsi obraz..
Diky i vašemu sdílení bylo posledni video zobrazeno vice jak 10K a to je super protože už to jen tak nezmizí. Bylo to cele dopredu nachystané!
Kdo pomatuje CzechTek a dj Paroubka tak tohle byl takovej remake od Hamacka.

Zde se podívejte na video:

A ještě jeden pohled z druhé strany.

[wp_ad_camp_2]

 

Oficiální vyjádření k událostem na protestu v Praze (18.10.2020)

V první řadě bychom rádi oznámili, že do Prahy jsme rozhodně nejeli s vidinou nějakých výtržností ani páchání jakéhokoliv jiného protiprávního jednání. Uvědomujeme si, že situace v České republice je závažná a jakékoliv další problémy jsou zbytečné. I přesto si stojíme za tím, že konflikt nebyl vyvolán námi. Na rozdíl od pana Hamáčka ale přiznáváme svůj podíl viny, kdy jsme se zbytečně nechali vyprovokovat příslušníky PČR, a jsme si vědomi toho, že kdyby na demonstraci nebyla početná skupina aktivních fanoušků, možná by k situaci takových rozměrů nedošlo. Zároveň si však dovolíme poukázat na několik faktů, která by měla posloužit k objektivnějšímu pohledu na celou situaci.

Vědomi si veškerých opatření jsme oznámili svůj záměr svobodného pokojného shromáždění, většina aktivních fanouškovských táborů si odsouhlasila, že právě demonstrace je nejlepší způsob, jak poukázat na námi vytýkané problémy. I přesto, že jsme od začátku apelovali na pokojný průběh demonstrace, což je mimochodem i v našem oficiálním vyjádření, všechny ostatní strany se snažily vyvolat paniku prohlášeními v médiích, že se do Prahy jedou vyřádit „chuligáni a ultras” a ačkoliv jsme od začátku zveřejňovali body, se kterými nesouhlasíme, byli jsme mylně označováni za „popírače roušek”. Od samého začátku se nám všichni snažili házet klacky pod nohy, což potvrdila i Policie České republiky ve svém prohlášení, které večer po demonstraci zveřejnili – od začátku upozorňovali organizátorku, že se jedeme do Prahy „porvat”. I přesto všechno jsme se do Prahy rozhodli vydat a ukázat, že to tak není.

Den akce pro nás znamenal překvapení v podobě zástupů policie na cestách, nádražích, několika osobám z našeho prostředí od rána stála pod domem kriminální policie. Během cesty jsme byli zdržováni, odstavováni, auta byla prohledávána psy. Během této „preventivní akce” v režii policie bylo zabaveno několik „zbraní”, které osoby měly v autech. Mimo jiné se jednalo například o vercajk, který vozil jeden z automechaniků v kufru či o švýcarský nůž, který pro změnu vezl v autě řidič z povolání a otec dvou dětí a v autě jej vozil už dlouho před demonstrací a nebýt „preventivního zásahu policie”, vozil by jej dále. Z těchto zadržených věcí pan Hamáček sdílel na twitteru mimo jiné, že policie našla v autech legálně drženou zbraň s průkazem či teleskopický obušek – opravdu v dnešní době lidé už nemohou vozit v autě legálně držené věci? Podotýkáme, že tyto věci byly zabaveny z aut jedoucích do Prahy, nikoliv přímo od lidí, kteří by šli s těmito věcmi na demonstraci. Co se týče vlakových posádek, tak většina z nich byla hned po výstupu v Praze zdržována na nádraží, prohledávána, sepisována.

Před samotným vstupem na Staroměstské náměstí všechny účastníky čekalo několik důkladných prohlídek, sepsání OP, na několika stanovištích byli nahráváni příslušníky PČR. Co se týče osob aktivně se pohybujících ve fanouškovském prostředí, tak ty od začátku akce dbaly na dodržení opatření, obličej měly zakrytý roušku a postavily se bokem od ostatních za transparentem „Společně proti restrikcím”. Vyvarovaly se vulgárnímu zpívání, po proslovu jejich řečníka zapěly pouze „My chceme rozumnou vládu”. Náš řečník ve svém proslovu zmínil veškeré body, se kterými aktivní fotbaloví fanoušci nesouhlasí. Kromě bodů byl zmíněn také fakt, že právě fanoušci byli první, kdo během první vlny aktivně pomáhali první linii, ať už s dodávkou roušek, dezinfekcí, tak pomocí pro rizikové skupiny. Po několika proslovech jsme pak byli informováni, že policie vyzvala k rozpuštění demonstrace. Bylo nám oznámeno, že náměstí máme opustit z bezpečnostních důvodů pouze omezeným počtem ulic. Najednou teda asi bylo úplně jedno, že se všech 2000 lidí narve na jedno místo, aby mohli vyjít z náměstí, najednou se na nějaká opatření nepohlíželo.

Během opouštění náměstí jsme zjistili, že několik z vyjmenovaných ulic, kterými se náměstí mělo opustit, bylo úmyslně zablokováno a policisté zde čekali na záminku k zákroku. Vzhledem k tomu, že v předních řadách rostlo napětí, rozhodli jsme se vyčkat stranou, bokem od ostatních účastníků, kteří se snažili dostat se z náměstí. V té chvíli svou roli zahráli nastrčení policejní provokatéři, kteří na několika různých místech začali nabádat dav ke konfliktu – skrytí policisté házeli plastové koše na své kolegy z pořádkové jednotky, nastrčená policistka dala před davem facku jednomu z demonstrantů, policie provedla první zákrok, naběhla do davu, část nastrčených provokatérů se za nimi schovala a následně nastoupili do policejních aut a odjeli. Jiní provokatéři si vytáhli pásku policie, vzali do rukou teleskopické obušky a začali konflikt ještě více nafukovat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

K zlomovému bodu došlo ve chvíli, kdy policie užila rozbušek poblíž kostela Sv. Mikuláše – v té chvíli se za obyčejné lidi šli postavit i lidé z našeho prostředí. Došlo k několika vzájemným útokům, kdy policii rozhodně nešlo o to rozehnat dav a uklidnit situaci, jako spíše o to vyburcovat dav před televizními kamerami k dalším náběhům. Následně policie zablokovala zepředu jednu z ulic, kterou se dalo náměstí opustit a zezadu najela s vodním dělem, které začalo stříkat po účastnících. Všichni, co se v této ulici, která předtím byla jednou z mála částečně průchozích, nacházeli, tak zůstali zablokováni a došlo k zadržování a dalšímu sepisování všech lidí, co se v ulici nacházeli. Během této situace došlo i k momentu, kdy jeden ze zasahujících policistů bere Českou národní vlajku jednomu z demonstrantů a kope do ní, což je zachyceno na videu stejně jako další provokace ze strany PČR. V současné chvíli nebylo proti žádné osobě aktivně se podílejících na fotbalových aktivitách vzneseno žádné obvinění.

Distancujeme se tedy od jakéhokoliv spojování s vyvoláním konfliktu či se skutečností, že jsme se do Prahy přijeli pobít. Zároveň nesouhlasíme s výroky pana Hamáčka a později i pana prezidenta Zemana o „zvládnutém zásahu a o jeho přiměřenosti”, jelikož došlo k absolutnímu fiasku ze strany policie. Je pro nás nepochopitelné, že se něco takového může dít v demokratické společnosti, a ještě pod záštitou vlády a dalších ústavních představitelů naší země.

(dodržování rozestupů)

 

(zabavené věci kamioňáka, který je v článku zmíněný)

 

Zablokované východy ze Staroměstského náměstí:

(čas pořízení fotografie 14:45)

 

 

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.