…..v prvním díle jsme si vysvětlili základní pojmy a hovořily o vysílačích, které vše umožňují. Dnes se podíváme o kousek dál….

00:05

Prví díl najdete zde: http://tadesco.org/nove-technologie-ovladaji-na-dalku-letadla-auta-veskere-smart-zarizeni-ta-nejhorsi-zprava-je-dokonce-i-vase-mozky-a-vase-jednani-boj-o-mysl-gwen-dil-1/

 

[wp_ad_camp_1]

Boj o mysl: Schumannova frekvence, implantáty

(2.díl)

V roce 1963 doktor Robert Becker prozkoumal efekt vnějšího magnetického pole na mozkové vlny, ukazující srovnání mezi příjmem na psychiatrii a slunečními magnetickými bouřemi. Vystavil dobrovolníky pulznímu magnetickému poli podobnému magnetické bouři a nalezl podobnou odezvu. Ve Spojených Státech elektrická rozvodná síť 60 Hz rezonuje přesně na té samé frekvenci jako lidský mozek. Ve Velké Británii elektrické vyzařování 50 Hz oslabuje štítnou žlázu.

Doktor Andrija Puharich (v období 1950 – 1960) objevil, že mozek jasnovidců se vyladí na 8Hz je-li jejich psychická činnost aktivní. V roce 1956 pozoroval indiánského jogína, který kontroloval své mozkové vlny, jak vědomě měnil své stavy vědomí z jedné úrovně na druhou. Doktor Puharich učil lidi, pomocí bio-zpětné vazby, jak toto dělat vědomě, to znamená, vytvořit vlny 8 Hz, pomocí techniky bio-zpětné vazby. Duševní léčitel vytvářel vlny ve svých rukou kterými léčil, v tomto případě srdeční problémy pacienta, léčitelův mozek přitom vyzařoval 8 Hz.

[wp_ad_camp_1]

Jeden člověk, vyzařující určitou frekvenci, může způsobit že další člověk rezonuje také na této frekvenci. Náš mozek je velice zranitelný vůči jakékoliv technologii která vyzařuje ELF vlny, protože začne okamžitě rezonovat na vnějším signálu podobně jako při efektu ladičky.

Puharich dále při pokusech zjistil, že:
7,83 Hz (rychlost kmitání země) způsobí to, že se lidé cítí dobře, navodí změněný stav
10,8 Hz navodí hýřivý, neukázněný stav
6,6 Hz působí deprese

Puharich způsobil ELF vlnami změnu RNA a DNA v lidském těle, přerušením vodíkových vazeb navodit rychlejší vibrační stav osoby.

Opravdu si přál jít za hranici psychických mozkových vln 8 Hz a dosáhnout PSI fenoménu.

James Hurtak, který jednou pracoval pro Puharicha, také napsal ve své knize „The Keys of Enoch“ že UV světlo působí rozbití vodíkových vazeb a tím zvýší vibrační stav.

Puharich představil mentální efekt 8Hz ELF vln vedení armády, ale ti mu nevěřili. Poté dal tuto zprávu určitým hodnostářům z ostatních západních států. US vláda vypálila jeho dům v New Yorku aby jej umlčela, poté uprchl do Mexika. Avšak Rusové objevili vztah, že každou část mozku lze ovlivnit určitými ELF frekvencemi; stalo se tak 4. července 1976, začali narušovat US ambasádu v Moskvě pomocí elektromagnetických vln, proměnlivým signálem, také zaměřeným na 10 Hz (10 Hz navodí hypnotický stav).

Rusové a Severní Korejci toto používají v přenosných zařízeních pro kontrolu mysli za účelem učinění doznání. (Tento systém může být také nalezen v některých Amerických kostelech aby přítomní věřili!)

[wp_ad_camp_1]

Umělé implantáty

Signál Ruského „datla“ se šířil celým světem z vysílače poblíž Kieva. US vzdušené síly rozpoznaly 5 různých harmonických frekvencí v signálu, vyzařovaných do země a atmosféry.

V roce 1901 Nikola Tesla, nositel Nobelovy ceny za fyziku (sdílenou s Einsteinem), odhalil, že energie může být vysílána přes zemi pomocí ELF vln. Tyto signály nic nezastaví ani nezpomalí. Rusové získali Teslovy dokumenty jakmile se vrátily do Jugoslávie po jeho smrti.

V Mexiku pokračoval Puharich v pozorování Ruského ELF signálu a vyšší harmonické (5,340 MHz) v rozsahu MHz. Nějak byl přiměn ke spolupráci s CIA a společně s doktorem Robertem Beckerem navrhli vybavení pro měření těchto vln a jejich vliv na lidský mozek. Puharich začal svou práci uvedením psa do spánku.

[wp_ad_camp_1]

V letech 1948/1949 promoval na opicích, úmyslně poškodil jejich ušní bubínky aby jim umožnil slyšet i bez nich.

Objevil, že nerv od jazyka může být použit pro usnadnění slyšení. Vytvořil zubní implantát, o kterém nyní oběti kontroly mysli tvrdí, že jim jej vložil jejich zubař, bez jejich vědomí, působící že slyší „hlasy v hlavě“. Tyto byly umístěny pod stoličkami (caps) nebo usazené v čelisti.

Implantáty jsou dnes menší než tloušťka vlasu a bývají vpraveny s vakcínou nebo očkováním proti chřipce. Byly jich vpraveny nepozorovaně miliony. Tyto „biočipy“ cirkulují v krevním řečišti a usadí se v mozku, umožňující oběti slyšet „hlasy“ pomocí implantátu. Nyní je zde mnoho druhů implantátů a předpokládá se, že 1 ze 40 lidí je jejich nositelem díky mimozemským únosům. Avšak, další předpokládají, že přesnější číslo je 1 člověk ze 20.

– překlad neo –
(pokračování)

(Zdroj: http://truedemocracyparty.net/2012/06/mind-wars-new-mind-control-techniques-and-delivery-methods-digital-tv-haarp-gwen-towers-silent-sound-cell-phone-mind-control-technologies/ )

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.