Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

Nové úkazy na obloze neznamenají nic dobrého

…..několikrát jsem psal, před mnoha lety, o otevřených teleportačních kanálech z jiných dimenzí, který otevřela speciální jednotka USA.  Special Forces. O planetu Zemi má zájem hlavně rasa planety M51 čili ANIMUS nebo také ANDROID. Vysoce inteligentní vesmírná rasa, ale také ta nejnebezpečnější ze všech….

JE AKTUÁLNĚJŠÍ NEŽ KDYKOLIV JINDY. UŽ SE ODEHRÁVÁ DELŠÍ DOBU, ALE TEĎ HO ZNOVU OŽIVILI!!!!!

09:54

Bylo by dobré se obeznámit o dalším nebezpečí, které na nás čeká a byli jsme na to mnohokráte v minulosti upozorněni. Psal jsem několik článků o Jemenu a této rase a odhalil jsem Vám dekódováním co se v Jemenu skutečně nachází. Viz odkazy dole. Vždycky jste chtěli po mně předložit důkazy. Tentokrát je máte zde předložřeny. Je to skutečnost, žádné sci fi!!!!!

UFO, metoeor nebo hyperdimenzionální otvor nad Kalifornií?

Je článek na orgonetu, který má lidem co říci. Není to ale nic dobrého.

Americký plasmový paprsek otevřel „hyperdimenzi“ nad Kalifornií

Zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index1939.htm

November 8, 2015
By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers

Nejvyšší velení ruských Leteckých sil (HCAF) dnes oznámilo, že jeho Vesmírné síly (SF) detekovaly „projev hyperdimenzionálního otvoru“ (Pozn. hyperdimenzionální – vztahující se k systému, majícímu více dimenzí než lze přirozeně pozorovat v našem vesmíru) , k němuž došlo nad Kalifornií po vystřelení rakety Trident II americkým námořnictvem.

 

Podle zprávy experti Vesmírných sil, kteří jsou pověřeni monitorováním potenciálních hrozeb pro Ruskou federaci ve vesmíru a z vesmíru, a je-li třeba, i prevencí útoků, poprvé upozornili nejvyšší velení v pátek 6. listopadu, že velká americká námořní flotila operující u jižního a středního pobřeží Kalifornie uzavřela vzdušný prostor nad svými operacemi a upozornila na to civilní autority státu.Pro experty Vesmírných sil to bylo o to více znepokojující, že ve stejnou dobu, kdy se tato flotila připravovala k vystřelení rakety Trident II, ruské satelity operující nad Severní Amerikou detekovaly enormní vzmach energie (plasmový výboj), vycházející ze Státní laboratoře urychlovače SLAC sídlící v Menlo Parku, Kalifornie.

Přibližně v 02:00 GMT (6 hodin odpoledne kalifornského času 7. listopadu) časně ráno byl detekován obrovský puls energie z této laboratoře SLAC, a současně byla vystřelena raketa Trident II z ponorky USS Kentucky, což je ponorka třídy Ohio, z pacifické testovací základny blízko pobřeží jižní Kalifornie.

Když se setkaly/spojily střela Trident II a plasmový výboj vystřelený ze Státní laboratoře SLAC, došlo na kalifornské obloze í k projevu hyperdimenzionálního otevření, které bylo pozorováno tisíci svědků, kteří popsali to, co viděli, jako UFO nebo meteor – ve skutečnosti to lze přesněji popsat (jak ukazují četná videa) jako „hyperdimenzionální trhlinu modré barvy“

Zpráva Vesmírných sil dále uvádí, že to byl nejnovější pokus Západu o „hyperdimenzionální otevření“ k naší Zemi. Poslední byl proveden 8. prosince 2009 nad Norskem, kde USA, spolupracující s obrovským akcelerátorem CERN ve Švýcarsku, podobně vytvořily na obloze „hyperdimenzionální otvor modré barvy“. V našem článku z 10. prosince 2009 jsme událost v článku „Útok na boží „nebeská světla“ na norské obloze“ popsali takto:

„V úterý 8. prosince večer velký hadronový urychlovač CERNU ve Švýcarsku „srazil dohromady subatomické částice nejvyšší energií dosud dosaženou lidmi vyrobeným urychlovačem“, které pak byly kvantově přeneseny do obrovského Atmosférického radarového zařízení na částečný odraz středních frekvencí ( Partial Reflection Medium-Frequency (MF) Atmospheric Radar Facility) v Ramfjordmoenu, Norsko, řízeného evropským radarem EISCAT ( European Incoherent Scatter Facility)a vědci zabývajícími se ohříváním ionosféry, pracujícími pod supervizí HAARPu (American High Frequency Active Auroral Research Program), který je mnohými nazýván „největší zbraní masového ničení“, jaká kdy byla postavena. 

Tento kvantově přenesený paprsek vysoké energie byl přijat v Ramifjordmoenu, a pak byl vertikálně „pulsován“ do horní atmosféry nad Norskem na frekvenci 2,43 MHz jejich radarovými anténami, což mělo za následek vytvoření jevu „spirálovitého světla“, které bylo popsáno v Daily Mail takto:

„Bylo to, jako by modré světlo vycházelo z hory na severu země. Zastavilo se uprosřed oblohy a pak se začalo pohybovat do kruhů. Během sekund pokryla obří spirála celou oblohu. Potom z jejího středu vyrazil zelenomodrý paprsektrvající 10-12 minut, než se rozplynul. Pozorovatelé popsali, jako by tudy letěl velká světelná koule, obklopená velkým světlem, a vystřelující hvězda, která se točila stále dokola.


Účel dnešního hyperdimenzionálního testu vojenského urychlovače nad Kalifornií, stejně jako testu v Norsku v roce 2009, není dle zprávy ruských vesmírných sil tajemstvím. Dobře to vystihl ředitel výzkumu a vědy z CERNu, Sergio Bertolucci, který v roce 2009 řekl: „Skrze tyto dveře by mohlo něco přicházet, anebo bychom skrze ně mohli něco posílat.“

Pokud jde o to, co nebo koho si Západ přeje, aby přišel skrze tyto hyperdimenzionální pukliny, to zpráva neuvádí. Ale člověka přimějí, aby se pozastavil, zejména když hlavním zdrojem za těmito hyperdimenzionálními projevy v Norsku i v Kalifornii je CERN, kterážto organizace má ve svém logu „značku bestie 666“, a před svojí hlavní budovou si postavila sochu hinduistického boha Šivy – ničitele světů.

P. S. Orgonet: 
Oficiální mediální vysvětlení v USA: žádné tajemství, uzavření vzdušného prostoru nad Kalifornií bylo kvůli vojenskému testu vypuštění rakety Trident, a ta pak způsobila popsaný světelný jev.
Varoval jsem asi od roku 2005 lidi na přednáškách o nastávající době, která určitě přijde. Dnes je tady.
Otevřené teleportační kanály a možná invaze rasy Animus. Naštěstí zde jsou ještě zabezpečovací telemetrické lasery, které přilétávající ANIMUSÁKY odstřelí zpět do vesmíru. Uvidíme jestli jeden laser v Jemenu bude stačit. Vím, že další jsou instalovány v Rusku. Nevím ale, zda jsou zprovozněny a aktivovány.
Pro zájemce je důležité si přečíst článek o Jemenu a hlavně o tvůrcích křídel.
Články uvádím ZDE:

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3.

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4 – ROZLUŠTĚNÍ…..

Tvůrci křídel jsou důležitým faktem k celému dění na planetě zemi a proto doporučuji přečíst rozhovory s Nerudou. Budou ještě dnes zveřejněny na stránkách prvopodstaty!

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře