Prosíme o pochopení některých skutečností, které asi neznáte, nebo nechtějí někteří pochopit. Proto jednou provždy pro všechny čtenáře podobného smýšlení…..

21:54

M17 napsal:

“ Používáte nástroj pro blokování reklamy

Blokujete reklamy. To je jistě vaše právo, ale příjmy z reklamy jsou pro chod tohoto webu zásadní. Díky tomu nemusíme některé články zpoplatnit. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si prosím blokování reklam na tadesco.org.

Děkujeme. “

Jsem zklamaný……… Tomáši, Terezo a další….. co to je zase za zlepšovák??! ano používám ABP blokovač reklam už dlouhé roky a vždy mi vaše stránky i s ním fungovaly……… Tak proč jsou ted s ABP nepřístupné??! Já jsem si myslel, že vám jde o to aby jste lidi probouzeli a otevírali jim oči……. a ne aby jste vydělávali na návštěvnosti…….. Navíc ted v době, kdy jsou vaše stránky mnohdy tak přetížené, že nejdou ani otevřít………

Jak jsem klidný, tak mně zase Váš koment „nadzvedl“. Asi zde nic nechápete. Nyní Vám to vysvětlím…..

Vážený a milý M17,
možná nevíte, že v současné době sedí kvůli tadescu někdy až pět lidí u počítače, vyhledává data a zprávy po celém netu, telefonuje neustále s jinými lidmi v různých zemích a hlavně, ostatní překládají a snaží se ještě udržet web po technické stránce v chodu. Házejí nám dost klacky pod nohy, a proto se web špatně načítá. Já osobně, konkrétně dnes, jsem byl od 08 hodin od rána na počítači, vyhledával různá data, komunikoval s lidmi v německu, ve švýcarsku, v rakousku a ve francii a v česku. S malými přestávkami sedím u počítače ještě nyní a budu asi do 2 hodin do rána sedět, a v 8 zase budu na počítači. Protože je dnes skutečně hodně hustá doba, jak sám píšete. Některé měsíce dotujeme ještě z vlastních peněz tadesco a dáváme do toho vlastní nemalé peníze. No nějak Vás nechápu. Asi jste z jiného světa. Ale jestliže jste napsal následující:

Já jsem si myslel, že vám jde o to, aby jste lidi probouzeli a otevírali jim oči……. a ne aby jste vydělávali na návštěvnosti……..

Tak k tomu skutečně nemám co říci a nemám slov. Vyrazil jste mi tím dech.
Zeptám se Vás, vy chodíte do práce zdarma????? a pracujete pro Vašeho zaměstnavatele kvůli tomu, že to on potřebuje a musí produkt do určité doby dodat třeba nějaké jiné firmě?

Jestli Vám je zatěžko zapnout si reklamu, ukázal jste svoji pravou tvář, a vlastně ve skrytu duše jste nepřející druhým. Nežebráme o peníze, vše je dobrovolné dle každého vlastního zvážení.

Jestli si myslíte, že na reklamě se dá vydělat, tak jste na velikém omylu, Máme za reklamu měsíčně max 4500 -5000 korun a to je skutečmně strop. Web nás v průměru stojí za měsíc kolem 30.000 Kč. Mnohdy to financuji právě já. A k tomu jsou ještě překlady. Pokud nejste další trol, kterých se poslední dny vyrojilo až nějak moc, a kradou nám čas, tak nechápu Vás, ani ten koment.
Jsou zde lidé, kteří dále chtějí najít odkud jsme to či ono vzali a z čeho publikovali, když to neuvedeme. A když to vyhledám a odepíši, tak nakonec ani nenapíší DĚKUJI.

Vy jste zklamaný, a já zase rozčarovaný z Vašeho vychování a toho, jak si umíte vážit práce jiných a jak ji vlastně hodnotíte. Udělejte pro nás třeba 10 překladů zdarma co vy na to????? No asi se Vám to nelbí, že ano. Kdo si neumí vážit sám sebe, neumí si vážit ani druhých. A kdo si neváží druhých, neumí si vážit ani sám sebe. O PRÁCI PLATÍ TO STEJNÉ!!!!!

Já reklamy osobně také nesnáším, v tom se zhodneme, ale zavedla je společnost, ve které žijete a právě tahle práce je také těmito reklamami hodnocena. Nemusíte je číst, stačí když na ně kliknete a podívate se či nikoliv, co je to zase za šmejd či nesmysl.

Nehodláme neustále odpovídat na nesmyslné dotazy lidem, a proto tento článek pro všechny pro vysvětlení…..

A nyní můžete být zklamaný ještě více. Je to pouze a jenom Váš problém a Vaše cesta…..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.