Milí čtenáři,

práce na šíření zprávy o blížících se konstruktivních časech pro lidstvo nadále pokračují. Zejména formou dokončení webové stránky, která je věnována tomuto proroctví a jeho překladům do všech jazyků, které jsme zatím zvládli zařídit.

Nový web:
https://indigo-prophecy.weebly.com

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Originální sdělení ,,Všem dobrým lidem: Brzy přejdeme do Zlatého věku, máme pro vás pokyny jak vyhrát nad systémem” má teď díky novému webu výhodu v tom, že nebude zapadávat do starších příspěvků a zejména cizinci, kteří viděli českou stránku, měli problém se zorientovat a nakliknout si svůj překlad. Na novém webu je to přehlednější.

Chceme vás touto formou znovu poprosit o pomoc. Pokud jste to zatím neudělali, pošlete tuto zprávu svým přátelům a hlavně, pošlete ji svým známým v zahraničí, nebo pošlete na potřebná fóra a weby. Speciálně v této době, kdy vládne strach a chaos, je potřeba lidi povzbudit dobrou zprávou a dodat jim tak energii.

Také prosíme někoho z řad čtenářů, který umí pracovat s facebookem, aby se přihlásil jako správce stránky, která byla k tomuto webu založena.

Pokud máte kontakty na cizince a překladatele, kteří by mohli překlad rozšířit o další verze, dejte nám prosím vědět. Stále máme o překlady zájem.

Pojďme společně využít celostátní karanténu ke konstruktivní práci a šíření poselství o vítězství naděje a dobra.

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.