…..vrátíme se pár měsíců do minulosti, kde byl jasný příklad něčeho, co jsme viděli, četli, vnímali, ale neuvědomili si podstatu celého děje, do kterého je dnes lidstvo zatlačeno. Žluté vesty????

06:54

ANO. Ona selhala, když se známá politička neumí ubránit, tak jak se pak mají ubránit obyčejní lidé? Měla koupit kvér na sebeobranu, děti poslat s manželem pryč a začít dělat pořádek. To je jediné, čemu druhá strana rozumí. Diskuze je pro ně slabost, chápání jejich potřeb je pro ně slabost, ale kulce a dobře mířené ráně rozumí.

Zprofanovaní politici jedou na vlně obav a strachu, ale až lidi pochopí, že už nemají co ztratit (viz. platné teze Marxismu – Leninismu) a vezmou obranu s probudivší se policií a vojskem do vlastních rukou, tak bude pozdě. Soudce Lynch je tvrdý, rychlý a bere všechny (počínaje viditelnými)….. Smůla je, že to vždy odnesou i relativně “nevinní.”
Jako Sorry. No spíše promiňte. To není vyhrožování, to je pouze konstatování “status quo” a logického důsledku…. Nikam jinam to dojít už nemůže! SYSTÉM JE na konečné…..
A to i s podepisováním jakýchkoliv paktů bez souhlasů národů a lidí. Ano, ten poslední byla absolutní tečka za vším. Rozumíte dobře, za vším…

Zbytek si prosím domyslete sami, co tím vším bylo myšleno a zároveň spuštěno. Jinam to nevede…..

Děkuji za pochopení….

tm

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.