Výzkumy Basilejské univerzity ukazují, že k poškození srdce dochází téměř ve třech procentech případů léčby mRNA vakcínou (tzv. očkování koronou). To je o 80 000 % více, než se dříve uvádělo.

Vědci z Basilejské univerzity zkoumali souvislost mezi zánětem srdečního svalu a léčbou mRNA. 800 lidí se zúčastnilo „booster“ studie (třetího očkování). Studii vedl Christian Müller, který se specializuje na co nejčasnější odhalení srdečních chorob.

Výrazně vyšší riziko

Studie staví na hlavu dosud známé oficiální údaje. Müller se pokusil zjistit účinek posilovací dávky na buňky srdečního svalu pomocí markeru „srdeční troponin“ tři dny po aplikaci: „Jedná se o protein, který se vyskytuje pouze v srdci. Pokud je v krvi měřitelný ve vyšší koncentraci, je to známkou poškození buněk srdečního svalu. Čím vyšší je hodnota v krvi, tím vyšší je poškození,“ vysvětluje vedoucí studie.

Müller v rozhovoru pro Basilejskou univerzitu:„Existovaly tedy pouze údaje o těžkých případech myokarditidy, zejména u mladých mužů, kteří museli být léčeni v nemocnici. Naší otázkou bylo, jak často dochází k poškození buněk srdečního svalu po podání posilovací dávky vakcíny proti Covidu.“

U 22 ze 777 očkovaných osob byly zjištěny zvýšené hladiny troponinu, což svědčí o „přechodném poškození myokardu“. To je 2,8 procenta. Člověk by očekával 0,0035 procenta. Až dosud výzkumný tým předpokládal, že na milion očkovaných osob připadá pouze 35 případů myokarditidy. Podle Müllerovy studie je však toto číslo 800krát vyšší.

Přestože studie dosud nebyla recenzována, byla široce diskutována v mainstreamu – a to způsobem, který nemusí být nutně reklamou na očkování. Švýcarský „SWR“ například napsal: „Corona booster ovlivňuje srdce častěji, než se očekávalo“. A bulvární deník „Heute“ také přinesl titulek: „Poškození po očkování Corona vakcínou je větší, než se očekávalo“.

Dokonce i mainstreamová média informují

O basilejské studii informoval dokonce i Der Standard, portál, který je očkování obzvláště nakloněn. Tam však provedli „kontrolu faktů“, když nechali promluvit Bernharda Metzlera, předsedu Rakouské kardiologické společnosti:„Naměřená zvýšená hodnota je de facto ve všech případech nesmyslná,“ stírá studii.

Podle Metzlera, který studii uvádí na pravou míru, je nová mRNA vakcína pravděpodobně „nejlépe prozkoumanou vakcínou vůbec“. Sám Müller nechce „výsledky své studie přeceňovat, ale ani je ignorovat“. Výsledky z Basileje nejsou v žádném případě nové. Například v dubnu TKP podrobně informoval o aktuálních výsledcích výzkumu týkajících se myokarditidy po aplikaci mRNA. Nedávno o odpovídajících nebezpečích hovořil také americký kardiolog Peter McCullough.

Zdroj: Truth News

Sportovci náhle umírají a kolabují – 25minutová kompilace

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.